KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Magister Products

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Valentine, Módosítva: 2016. december 7.

Kategória:   Samponok

A koffein energetizáló hatásával készült sampon normál és száraz hajra. A selyemprotein pajzsszerű védelmet nyújt a hajszálaknak a környezeti károkkal szemben, természetes selymes érintést kölcsönöz a hajkoronának. A panthenol erősíti a hajszálakat, a méz kondicionáló hatású és segíti a haj könnyű kezelhetőségét. A selyemprotein a hajszálakra tapadva természetes csillogást nyújt, segíti a kifésülhetőséget és hatással van a hajszerkezet javítására.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Bog

2017. július 26.

Nekem nagyon bejött ez a sampon. Nagyon érzékeny fejbőröm van, mindentől kipattog. De ezt végre bírja! Igazából azért vettem meg, mert borzasztó rossz állapotú, szalma hajam van, semmi sem használ rá. Büntetés volt eddig minden hajmosás, mert a samponok még jobban kiszárították és olyan szinten összegubancolták a hajam, hogy sokszor azt hittem, hogy le kell vágnom! De ez a sampon mesés! Hajmosás közben érzem, hogy simítja, bársonyossá teszi a hajam, és nem gubancol! A hajhullás csökkenését sajnos nem vettem észre, de nem is vártam, hogy azt megoldja.
Használom a balzsamját is, de nekem nem elég az magában. Használok mellette szilikonos hajápolókat, mert az én szalma hajamnak muszáj, meg nekem nincs bajom a szilikonnal.

Bog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

Selyemhaj

2017. június 19.

Éveken keresztül hullott a hajam. Pedig, ”gyógynövényes sampont és hajszeszt" használtam. Semmit sem ért! Megrendeltem a Magister Mézes Selyemprotein samponját és elkezdtem használni. Első használatra szerelem lett! A színe egy szatén őszibarackra hasonlít, az illata, gyengéden mézesen finom. Kiválóan habzik, élvezet vele hajat mosni! Imádom, hogy sok van benne, december óta használom, pedig vállamtól hosszabb a hajam. A héten rendeltem a második flakonnal. Ja, a legfontosabbat elfelejtettem! Amikor másodszorra mostam vele hajat, feltűnően kevés hajszál hullott ki mosásnál, és nem gubancolódott a hajam! Egy hónap elteltével megállt a hajhullásom, és folyamatosan nőnek a baba hajaim! Nem lehet nem Imádni! Orvosolta egy hónap alatt azt, amit másik samponnak éveken keresztül nem sikerült, a hajhullást és kezelhetőséget, Természetesen Vegyszermentesen! Itt a Titok nyitja!

Selyemhaj
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 19.

Kekmano

2017. június 19.

Igaz nem én hanem két kislányom hajápolására használjuk, teljesen meg vagyok vele elégedve. Kellemes illata van , jol habzik. A hajmosás után finom puha illatos a hajuk és nem irritálja a fejbörüket amit jo pár gyerek samponrol nem mondhatok el.

Kekmano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 19.

Hidratálók: Sodium PCA, Silk Amino Acids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid