KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Magister Products

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: naturvirag, Módosítva: 2016. március 4.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Az otthoni feszesítő kezelés alappillére, minden egyes összetevője nagy hatékonysággal lép fel a narancsbőrrel szemben (kávévaj, koffein, fahéj, grapefruit, antioxidáns vitaminok). Használatával a bőr visszanyeri rugalmasságát, erős vérkeringés fokozó hatása révén segíti a felhalmozódott méreganyagok kiürülését a zsírszövetből.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

babyface

2018. január 13.

szerintem az egyik valaha alkotott legjobb összetételű narancsbőr elleni készítmény volt, nem tudom miért szüntette be a márka a forgalmazását :O nekem sajna ki kellett dobnom mivel lusta voltam elhasználni rám romlott és érdekes változásokon ment át a krém szerkezete: apró szálka szerűségek képződtek benne. :O lehetséges hogy emiatt az állagváltozás miatt szűnt meg?

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

csill87

2017. augusztus 13.

Update: Ugyan nagyon szeretem a márka termékeit, és ennek is nagyon jó a hatása, de nem tudom annyit használni, amennyit kellene, mert az illata annyira zavar, hogy emiatt nem kenem fel. Megpróbálom majd magam fegyelmezni, hogy ennek ellenére próbáljam meg elhasználni, mert a hatása tényleg jó, de így azért nehéz lesz.

2017. február 26: Ahhoz képest, hogy már két hete megvan, még csak 4-5 alkalommal használtam, de már látható, pontosabban érezhető a változás. Edzés előtt szoktam felkenni, ahogyan ajánlják is, feltéve ha nem felejtem el. Az illata nekem annyira nem tetszik,de ez ízlés dolga, lehet valakinek bejön.

Ami viszont nagyon furcsa, hogy nekem kicsit sem csíp. Nem használtam még hasonló terméket soha, nem tudom, mit kellene érezni, de én semmit nem tapasztalok. Először azt hittem túl keveset vittem fel, így megdupláztam a mennyiséget, de így sem érzek semmit.

A hatása ennek ellenére szuper, a bőröm állaga lett más. Sokkal puhább, selymesebb, jó hozzá érni. Szerintem feszesít is. A narancsbőrrel nem tudom mit csinál, mert szerencsére csak minimálissal rendelkezem, azzal szerintem semmit nem tud kezdeni, bár ki tudja. Viszont a bőröm minősége, állaga sokkal jobb. Nem tudom megfogalmazni, hogy mi miatt, de ránézésre is sokkal szebb lett a combom. Én kitartóan fogom használni, persze sport mellett, mert ettől tényleg sokkal szebb a bőröm már néhány használat után is. Kíváncsi leszek, lehet-e ezt még fokozni :)

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

rumo

2017. augusztus 8.

Hova tűnt ez a krém? A Magister oldalán már nincs fent, nem található a termékek között. Beszüntették a gyártását? Kár lenne...

rumo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Miffi

2017. június 3.

Szuper kis krém, az biztos. Sokkal szebb lett a bőröm állaga amióta használom. Nekem nem csípett egy kicsit sem, de úgy látszik, anélkül is hatásos. :)

Miffi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

csillag01

2017. január 20.

Nagyon nagyon jó!
Gyönyörű lett tőle a bőröm.
Nem vészesen csíp,nem irritál.
Szuper termék! Valóban hatásos!

csillag01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Nagyon nagyon jó!
Gyönyörű lett tőle a bőröm.
Nem vészesen csíp,nem irritál.
Szuper termék! Valóban hatásos!

lilla1987

2016. május 21.

Én is használom a krémet, és iszonyat jó. Ezt a körömkefés dolgot én is kipróbálom, köszi a tippet. A mennyiséggel kapcsolatban viszont tudnod kell, hogy a gramm és a milliliter az nem egyforma. Nem vagyok fizikus, de neten utána tudsz nézni.

lilla1987
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 21.

Lyah

2016. május 16.

Kettőt rendeltem mindjárt, bízva a hatékonyságában. Zuhany közben körömkefével dörzsölöm át a problémás testrészt, és bekentem utána. Úgy is forró, de aztán még ellipszis trénereztem is egy kicsit, úgy meg végképp hosszan tart az élmény. Nem tudom egyelőre, mennyit használ, de remélem, fog. Az egy kicsit negatív élmény volt, hogy szerintem a tégely űrtartalma nincs 200ml, lemértem mérlegen és tégelyestől alig több, mint 200g, mindenféle eltérést figyelembe véve sem vagyok róla meggyőződve, hogy megvan a 200ml. A cucc ettől még jó lehet, a 4*-ot megelőlegezem.

Lyah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 16.

skelly

2016. május 14.

Első két alkalommal megfogadtam az első hozzászóló tanácsát, keveset kentem magamra, így nem éreztem semmit. Azt gondoltam, ha nem "éget", akkor nem is használ, így a következő alkalomnál bekeményítettem és jó alaposan bekenegettem a comb és popsi részt. Az érzés, ami kb. 10 perc múlva jelentkezett.. hát, nehéz leírni. Minta csípős paprikakrémbe ültem volna. Kipirosított, de a bőröm közben hideg maradt. Nekem nagyon tetszik az illata, s remélem hatásos lesz hosszútávon.

skelly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

a12smuk

2016. április 10.

Nagyon jó kis kence..DE:szigorúan betartandó,hogy az előírt mennyiségnél ne használjunk többet....különben könnyedén ízelítőt kapunk abból, milyen érzés,amikor a pokol tüze égeti...a hátsó felünk környékét:-))

a12smuk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 10.

Sweetyannabell

2016. március 21.

Tényleg durva!
Aki még nem használta: kis mennyiség (könnyen kenhető és gyors beszívódású, ugyh tényleg elég a kics)
és alaposan mossatok kezet!
Ha van elég lelkierőd, akkor ez tényleg leviszi a narancsbőrt!

Sweetyannabell
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 21.

Tényleg durva!
és alaposan mossatok kezet!
Ha van elég lelkierőd, akkor ez tényleg leviszi a narancsbőrt!

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Urea, Erythritol, Sorbitol
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Cholecalciferol, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sorbitol h 1 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology