KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Magister Products

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cigarettamacska, Módosítva: 2017. november 13.

Kategória:   Hajápolók

Kiváló minőségű, olajos formulájának köszönhetően helyreállítja a gyenge, sérült, könnyen töredező, szálkás hajszálak szerkezetét. A kókusz szilikonnal, argánolajjal, brokkoli és speciális ricinusolajjal gazdagított formula mélyen táplálja a hajvégeket, megóvja azokat a kiszáradástól és a töredezettségtől. A haj puhává, fényessé és ellenállóvá válik.

• Segít megakadályozni a haj töredezettségét, az extra száraz hajvégek szétnyílását.
  • Kizárólag természetes összetevőket és a ECOCERT BIO növényi hatóanyagokat tartalmaz.
  • Segíti a vékonyszálú, extra száraz haj könnyű kifésülhetőségét.
  • Barátja az érzékeny fejbőrnek.

mekhrba

2018. június 5.

Mióta hadználom kevésbé töredeznek a hajvégeim, nagyon szeretem. Az illata is fantasztikus, elég belőle egy pumpálásnyi a váll alá érő hajamra, igaz csak az alsó részére teszek belőle. Mivel kevés kell belőle, így sokáig elég lesz az üveg, valamint a hajamat sem zaírosítja, nehezíti el. Újravevős. 😊

mekhrba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 5.

Mazsika81

2018. május 23.

Szeretem, mert finom az illata és nagyon jól ápolja a hajvégeket. Igaz nem hosszú a hajam, szóval nem töredezett, inkább a festés miatt érzem, hogy kell a hajvégápoló. Egy pumpálásnyit használok belőle egyszerre, így sokáig ki fog tartani.

Mazsika81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 23.

ylexe

2018. május 6.

Egyetértek, kellemes az illata, és elég belőle egy pumpálásnyi. Én szerelmes nem lettem, de meg kell hagyni, hogy jó kis termék, és kellemes az összetevő lista is.

ylexe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

csilla87

2018. március 3.

Ez az illat! Imádom!

Nagyon kevés kell belőle. Tökéletesen ápolja a hajvégeim. Gyakran használom vasalás előtt, így védem hajam a hőtől.

Az ára nagyon nagyon baráti.

Számomra tökéletes!

csilla87
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 3.

Ez az illat! Imádom!

Az ára nagyon nagyon baráti.

Számomra tökéletes!

Beatrixxx

2018. március 3.

Először is kezdem az illatával: ez valami mesés! Annyira finom, lágy illata van, hogy legszívesebben az egész hajamat bekenném vele, de mivel ez egy hajvégápoló, így természetesen csak oda alkalmazom. Nagyon jól ápolja a hajvégeket, amióta használom tényleg kevésbé töredezik a hajam. A 30 ml-es kiszerelés óriásinak tűnik, mivel bőven elég az egy pumpányi, még hosszú hajra is. (szerintem többet nem érdemes használni, mivel elnehezíti a hajat.) Ennek függvényében szerintem évekig elég lesz ez a flakon. Így az ára alapján is abszolút nyerő!

Beatrixxx
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol