KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maison Francis Kurkdjian

Ár:   €195   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: melwin, Módosítva: 2017. október 9.

Ár:   €195
Lelőhely:   online külföldről

New York utánozhatatlan energiája, ragyogása, frissessége és vonzereje ihlette ezt a légies uniszex illatot.

Illatjegyek: citrom, gyöngyvirág, szagos bükköny, frézia, fehér szantálfa

molnori

2018. július 15.

Kicsit édes, kicsit citrusos, fémes-lineáris. Tipikus Kurkdjian illat, amit egy hűvös és elegáns, de energikus benyomást keltő személy visel. Inkább nőies illat szerintem, de férfiakon is el tudom képzelni. Tartóssága hibátlan, pont annyi a kisugárzása, ami komfortos még egy irodában is. (Még másnap is érződik a blúzon, sálon). Kár, hogy itthon nem kapható!
Egyetlen "hibája", hogy az árát is a névadó áruház luxus színvonalához szabták (70 ml €195 a MFK webshopban), de egyszer biztosan beruházok erre a szépségre!

molnori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.