KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maison Francis Kurkdjian

Ár:   44 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2017. június 15.

Ár:   44 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A mesterparfümőr, Francis Kurkdjian Párizst kelti életre: a hajnal és az éjszaka elevenedik meg a 2016-os Petit Matin és Grand Soirparfümduóval.

Grand Soir - Párizs éjjel

A párizsi este mesés: a hidak és emlékművek úgy ragyognak mint ezer csillag az égen. Gyönyörűen felöltözve vágunk neki a véget nem érő éjszakának. A fenséges napnyugtát idéző sziámi benzoébalzsam puha vaníliás lágysága lassan az éjbe – a mély, sötét labdanumba – hajlik.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

csikosmatyas

2017. május 6.

Az első olyan niche ami miatt félretenném egy kis időre a Guerlain-jeimet.
Rajtam vaníliás szivarfüst 3,cent konyakkal, nagyon-nagyon spirituális és az első amire azt mondom, hogy valóban érzem benne a nagyvonalúságot, szinte harapni lehet az öblösen terjengő illatot.
Minden cseppje kincs!

csikosmatyas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 6.

Az első olyan niche ami miatt félretenném egy kis időre a Guerlain-jeimet.
Minden cseppje kincs!

aidanne

2017. április 13.

Csodalatos illat, valoban egy igazi Parizsi ejjel( fuggetlenul attol, hogy meg sosem jartam ott de mindenesetre jol hangzik 😀)
Az en boromon azonban nagyon maszkulin lett, es en nem tartozom abba a tipusba akinek ez jol all, viszont a ferjem imadta es jol is allt neki igy odaadtam neki, hasznalja o :)
Meleg, balszamos illat, sok sok fuszerrel:) igen tartos kis parfum....

aidanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 13.

Meleg, balszamos illat, sok sok fuszerrel:) igen tartos kis parfum....

galagonyanya

2017. február 7.

És ma estére a vitriolos meg az unatkozó véleményem mellé ráadásnak egy valóban rajongó megnyilvánulás: ez az illat AZ AZ ILLAT. Az, amellyel kelsz és fekszel. Amelyre gondolsz. Amelyre vágyol. Amely után elindulsz, legyen bár közben száz sivatag, száz szögesdrót. Amelyért mindent odaadnál, hogy megszerezd. Amely körbeölel, és nem ereszt. Igazi függőséget okoz. Fűszeres, leheletnyit férfias beköszöntő után tiéd a mámor, tiéd az éjszaka, a meleg, balzsamos, vaníliás-ámbrás gyönyörűség, én nem tudom, ember hogyan képes ilyet alkotni. Vannak pillanatok, amikor a Gaultier2 jut az eszembe, és többen a Chergui-hez hasonlítják, ezzel is egyet tudok érteni. Mindkettőt imádom, de a kettőt együtt sem annyira, mint a Grand Soir-t, amely nélkül ugyan lehet élni, valóban - de minek?

Szerintem Kurkdjian eltévesztette, és valójában erre az illatra akarta mondani: My Masterpiece...

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 7.

bara89

2017. február 2.

Tökéletes harmónia. Puha, meleg és lágy. Általam ismert ámbrás illatok közül a legcsodásabb. Kurkdjian művészete abban rejlik, hogy "hatalmas" egyensúlyt képes alkotni. Csak egy mintát használtam el, de mindenképp KELL több.....és több

bara89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

sonkabence

2017. január 16.

Páratlan alkotás ez is mint a testvére - Petit Matin. Végre felfelé ívelnek a Kurkdjian illatok. Nagyon szép ámbrás-tonkababos nyitány. Az ilat színe mint egy hosszú-hosszú évekig érlelt nemes borpárlat, ami teljesen átvette a tölgyfa színét, aromáját. A nyitány kétségkívül az egyik legszebb még niche vonalon is.
Ott van benne az esti hangulat, amikor már odanyúlhatunk a töményebb illatokhoz. Apró hibája, hogy viszonylag hamar leszárad az illat és ami marad az egy Guerlain alap, de nagyon durván, mint a LIDGE másnap (L' Instant de Guerlain edp).
Ezt leszámítva hozza a nagy estét.

sonkabence
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Ezt leszámítva hozza a nagy estét.

Marcsi66

2016. december 22.

Kurkdjian egyik parfümje a Oud amit én természetesen csak mint,fogyasztó megtudok ítélni,zsenialitás,soha életemben nem találkoztam ilyen hatással,és az a véleményem,aki ezt létrehozta,,,,az már mindent tud ( és nekem van is belőle 7ml!!!!! ) Ismerkedni veszélyes a mester parfümjeivel,(mert e szépségeket aranyárban mérik) Grand Soir gyönyör egy város csillogását,ragyogását a szívekbe ülteti,talán ez az éjszaka,amit majd egy életen át hordozunk, és az emléke örök.
Férjfogó parfümnek ilyet,és a balzsammal el is kezdődik,a vanília édessége a vágyé,a labdanum elmélyíti az ölelést,,mérsékelten szexi sztem,de mégis belehet tőle csavarodni,és itt megint kevés illatjeggyel éri el,,,,odavagyok teljesen,

up.minden vágyam ez a parfüm volt,nem is gondoltam volna h még ebben az évben teljesül,,,itt jutottam hozzá,az eladónak nagyon nagy köszönet érte,,,hát ragyogok is rendesen,ahogy illik ehhez az illathoz.

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 22.

szeliger

2016. szeptember 12.

1 ml minta fiolában. Egyelőre még csak ismerkedünk egymással, de nem nagyon tudom magamban tartani, hogy mennyire elbűvölő illat, balzsamos, krémes finomság. Ötös.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Fényvédők: Octinoxate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Limonene, Linalool, Eugenol, Benzyl Benzoate, Geraniol, Citral
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: BHT

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Színező anyag. (Piros)