KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maison Francis Kurkdjian

Ár:   44800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A mesterparfümőr, Francis Kurkdjian Párizst kelti életre: a hajnal és az éjszaka elevenedik meg a 2016-os Petit Matin és Grand Soir parfümduóval.

Petit Matin - Párizs hajnalban

Kora reggeli séta Párizsban. A város még csöndes és friss, az utcák nyugodtak, a hajnali nap sugarai épp kezdik bevilágítani őket. Élénk kubeba, kalabriai citrom, narancsvirág nyitány után érkezik a galagonyás-levendulás szív, majd örömmel veszünk el a mósusz-ámbra élvezetes labirintusában.

KERESEM - Maison Francis Kurkdjian Petit Matin
Ár: megegyezés szerint , Eladó: bobekecske
Állapot: fújósként, üvegében.., Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

erika0325

2017. június 5.

Kedves illat... Frissítő fuvallat, mely lágyan körbeölel, nem megosztó, nem hivalkodó, de jelen van. Citrusos, de a levendula ad neki egy kis mélységet, a mósusz-ámbra meg körbezárja a citrom-levendula párost. Nagyon kellemes viselni, szeretem:-)

erika0325
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 5.

sonkabence

2017. január 7.

Az első pozitív csalódás Kurdjian-tól. Az amyris homme-t a végletekig lehúztam az olcsó, szintetikus, jellegtelen hatása miatt. Utána Megismerkedtem az Aqua Universalis-al egy újabb csalódás ért. Egyébként máig nem értem miért ilyen felkapottak, elismertek az illatai. Ez végre egy értékelhető, csodás alkotás. Eredetinek semmiképp sem az, mert Creed-ék már megcsinálták az Original Vetiver-el, ami ebbe benne van. Ebbe több a citromos, szikrázó jegy kevésbé zöld. Az összetevők minősége méltó a niche vonalhoz, különösen a citrom, levendula. Tavaszra, nyárra jó választás lehet főképp tartóssága miatt. Manapság igen kevés a tartós, de könnyű illat. Aki szereti a Creed Vetiverét, de a tartósságával nincs megelégedve (jogosan) az válassza ezt! Simán 4- 4,5 csillagos illat, de mivel semmi eredeti nincs benne, így csak 3 csillagot adok.

sonkabence
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

szeliger

2016. szeptember 27.

1 ml minta fiolában. Már egy ideje próbálgatom, friss, üde, reggeli illat. A mai reggel hangulatát tükrözi, a kissé hűvős, de derűs, napos időben igen jó viseletnek bizonyult, vajon mit tudhat nyáron?
Amióta a citromos illatokat előszeretettel használják légfrissítőkben, nem lehet könnyű dolguk a parfümőröknek a citromos alapú illatokkal. Itt most sikerült nagy ívben elkerülni a légfrissítők buktatóját, a citromos aroma szikrázó, nekem kicsit borsos jellegű. Valószínűleg a borsos frissesség mögött a levendula állhat, ha nem láttam volna leírva, nem is gondoltam volna levendulára. Már a kezdetektől érezhető a pézsmás alap, így aztán a citrom nekem nem savanykás, hanem inkább krémes, koktélos. Rajtam bőrközeli illat, jó 6-8 órás tartóssággal, kényelmes, jól hordható. Szép, szép, de a vele egyidőben kiadott Grand Soir a listámon messze megelőzi.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Fényvédők: Octinoxate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Geraniol, Farnesol, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, BHT

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)