KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Make Up Factory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: letta, Módosítva: 2012. július 16.

Lelőhely:   Müller

Matt textúrájú púderes alapozó, talkum-, viasz- és olajmentes.

Több színben elérhető.

Ár: 2000 vagy csere , Eladó: Yubiri
Állapot: szinte tele, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: személyes átvétel

Yubiri

2013. augusztus 20.

Nem volt olcsó, kb. 5000,-ért vettem, de nem nyerte el a tetszésem. Mattít.

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Nem volt olcsó, kb. 5000,-ért vettem, de nem nyerte el a tetszésem. Mattít.

sephora

2013. június 18.

Sajnos nekem nem vált be 100%-osan ez a púder. A bőröm ugyan jól tolerálja, de a használata nálam kicsit körülményes.
Mivel túl nagyok az adagoló lyukak a tégely belső részében, sok púder kerül az ecsetre és nem tudom egyenletesen, porzás mentesen felvinni. Ha megpróbálom a felesleget eltávolítani az ecsetről, minden tiszta púder lesz.
Lehet, hogy csak én vagyok ennyire béna.... azt hiszem maradok a kompakt púdereknél.

sephora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 18.

jakee84

2012. december 22.

Használom már pár hete és teljesen elégedett vagyok vele. Szépen mattítja a bőröm, egész nap tart, nem mászik el és nincs vakolat érzésem sem. Pillanatok alatt felviszem ecsettel és egy termékkel letudom az alapozást és a púderezést is. A pirosítót is szépen megtartja. Nem szárít.

jakee84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 22.

letta

2012. július 12.

Problémás, pattanásokra hajlamos, könnyen zsírosodó bőröm van, amire tökéletes ez a púder. Nincs benne talkum ami eltömítené a pórusokat.
Jól mattít, és azt vettem észre hogy nagyon szépen gyógyítja is a bőröm, biztos a cink-oxid miatt.

letta
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 12.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.