KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Make Up Factory

Ár:   6800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pappeszt, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   Müller

Az Ultrabalance Color Correcting sminkalapozó makulátlan és természetes árnyalatot varázsol. Felkészíti a bőrt az alapozóra, elfedi az egyenetlenségeket, és optikailag javítja a bőr megjelenését. Folyékony, krémes állaga felszívódik a bőrbe, és kellemes érzetet biztosít. A három különböző árnyalat minden igényt lefed: a barack, a levendula és a zöld komplementerszínek eltüntetik a szem alatti karikákat, a pirosodást és a feltűnő foltokat.

Parabén-, szilikon- és ásványiolaj-mentes, érzékeny bőrre is használható.

pappeszt

2017. október 6.

Karikás szemre való, de gyakorlatilag egy vizes krém enyhe barack árnyalattal. Konkrétan semmit sem fed, semmit nem ér. Az adagolója is elég ügyetlen megoldás: egyszerre egy jó nagy adagot lehet csak kinyomni belőle, így egy csomót elpazarolhatunk belőle. Drága is, felesleges pénzkidobás volt, senkinek sem ajánlom.

pappeszt
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.