KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Make Up Factory

Ár:   6800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pappeszt, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   Müller

Az Ultrabalance Color Correcting sminkalapozó makulátlan és természetes árnyalatot varázsol. Felkészíti a bőrt az alapozóra, elfedi az egyenetlenségeket, és optikailag javítja a bőr megjelenését. Folyékony, krémes állaga felszívódik a bőrbe, és kellemes érzetet biztosít. A három különböző árnyalat minden igényt lefed: a barack, a levendula és a zöld komplementerszínek eltüntetik a szem alatti karikákat, a pirosodást és a feltűnő foltokat.

Parabén-, szilikon- és ásványiolaj-mentes, érzékeny bőrre is használható.

ancsa53

2018. március 17.

A zöldet néztem ki, mert még alapozás után is picit látszik hogy piros az orcáknál a bőröm. Úgy voltam vele hogy 6500Ft-ért csak nem lehet olyan rossz...Hát DE..egy kalap szart se ér már bocsánat és ennyi pénzért...Nulla pontot adnék ha lehetne.

ancsa53
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Rena77

2017. december 6.

Sajnos egyetértek az előttem szólóval én is ugyanezt tapasztaltam ezzel a termékkel kapcsolatban. Beszívódik szépen de semmi látszatja nincs, felesleges felkenni főleg akkora adagot amennyit egyszerre kiad.

Rena77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

pappeszt

2017. október 6.

Karikás szemre való, de gyakorlatilag egy vizes krém enyhe barack árnyalattal. Konkrétan semmit sem fed, semmit nem ér. Az adagolója is elég ügyetlen megoldás: egyszerre egy jó nagy adagot lehet csak kinyomni belőle, így egy csomót elpazarolhatunk belőle. Drága is, felesleges pénzkidobás volt, senkinek sem ajánlom.

pappeszt
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.