KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Makeup Obsession

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 10.

Magas pigmentációjú szemhéjpúder, amely könnyed felvitelt és egyenletes eloszlatást biztosít.

lovecreams

2018. január 17.

618 Ft-ért jutottam hozzá az E168 Blanc nevű árnyalathoz. Direkt highlighternek szerettem volna, és tényleg nagyon jó..nem csillámos, hanem természetes szép fényt ad és tartós! Ugyanakkor szemhéjon is szépen mutat, kellően pigmentált és nem porzik. Megérte, az tuti:)

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.