KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MakeUp Revolution

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8 x 2,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2018. május 30.

Kiszerelés:   8 x 2,3 g
Lelőhely:   Rossmann, online

Limitált kiadás

8 színt tartalmazó paletta, amit azért alkottak meg, hogy megünnepeljék a Makeup Revolution 1 millió Instagram követőjét.

Luca28

2018. június 17.

Nagyon nagyon szeretem. Gyönyörűek a színek és nagyon pigmentáltak. Könnyen eldolgozható.

Luca28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

Dorcikaa

2018. június 12.

Egyszerűen mesés. Sosem volt még makeup revolutionos termékem-palettam , mert féltem, hogy nagyon gagyik. Notinos rendelésemhez kaptam ajándékba. Annyira szép színek vannak benne, nagyon nagyon pigmentált, szépen eldolgozható és tartós. Gyakran nyúlok utána. :)

Dorcikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

_zsulu_

2018. június 11.

A lilás árnyalatok miatt tetszett meg és mivel amúgy is volt 1-2 paletta amivel szemeztem, ezért megrendeltem őket gyorsan. Az első 3 szín nekem semmi extra, ezer palettában van ilyesmi, nem is nagyon használom ki. Viszont ami utána jön! Mindhárom lilás árnyalat csodaszép, jól pigmentált, krémes, jól eldolgozható. Az utolsó barna élőben különlegesebb mint a képeken, mintha annak is lenne egy enyhe lilás fénye/utánérzete, de a metálos barna szín az amiért az egész palettát megvenném simán (persze ha meglehetne) - darabos igen, picit ügyeskedni kell vele, érdemes nedvesített ecsettel eldolgozni, de olyan különleges gyönyörű színe van (ebben is mintha lilás csillámok lennének a csokoládé alap mellett), és olyan brutálisan jól fed, hogy wow!
A paletta kialakítása is igényes, fém és elég stabilnak tűnik, az utolsó öt szín meg magában is elvinné a showt. Nagyon szép munka!

_zsulu_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Julcsiturkyy

2018. június 7.

Ezelőtt 3 mur palettam volt. Ez azokat több szinttel felülmúlja. A csomagolás praktikus, a szemhéjpúderek mérete jó nagy és a pigmentaltsaguk hihetetlenül jó.
Aki még nem szerezte be gyorsan csapjon le rá.
100%ban megéri.
5/5***********

Julcsiturkyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Aki még nem szerezte be gyorsan csapjon le rá.
100%ban megéri.
5/5***********

beauté

2018. június 1.

Én a Notinoról rendeltem egy Makeup Revolution ecsetkészletet, és ahhoz járt ajándékba. Eddig még csak kétszer használtam, de eléggé pigmentált. Jól néz ki a fémes csomagolás, van benne tükör is. Csillámos és matt színeket tartalmaz. Egy eléggé kihasználható paletta lesz. :)

beauté
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Vivike2141

2018. május 31.

Nagyon imádom, a pink panda rendelésemhez kaptam, extra pigmentált és nagyon jól kombinálható , ha tehetitek csapjatok le rá ti is

Vivike2141
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.

Kremcica

2018. május 30.

Imádom! Pigmentált, jól satírozgató, jól kihasználható. Volt bennem egy kis félsz a minőséget illetően (a MUR palettákkal nem vagyok barátságban) de meglepően jó a csomagolása és a paletta is. Kívülről fémdobozos és egy csúsztatós műanyag tok is van hozzá pluszban. A benne lévő tükör is praktikus, azon pedig meglepődtem mennyire nagyok a színek, duplája a szokásos palettában lévőknek. Már a gyártó szándékát is értékelem hogy figyel a vásárlóira és még ilyen akciókat is csinál, de hogy érezhető a termékfejlesztés benne az is biztos. Well done MUR!

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Brami

2018. május 30.

Egyenlőre még nem használtam, mivel ma jött meg a rendelésem mellé, viszont nem bírtam magammal és az alkaromon kipróbáltam az összes színt🙈. Ha őszinte akarok lenni, akkor bevallom kicsit féltem,hogy mivel ajándékként érkezik lehet nem lesz olyan jó minőségű. Kellemes csalódás volt, gyönyörűen pigmentált, és nagyon tetszenek a színek😍 Alig várom, hogy kipróbáljam!

Brami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

sancs

2018. május 27.

A héten kaptam meg. A Notinoról rendeltem és ajándékba járt. Egyszerűen imádom. Mindig várok pár hónapot mielőtt véleményezem egy terméket, de most nem bírtam várni. A színek gyönyőrüek, erősen pigmentáltak, nem kell sokat felvinni. Nagyon szeretem a MUR termékeit, ez a paletta pedig mindent visz.

sancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol