KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MakeUp Revolution

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: piperepozitív, Módosítva: 2017. január 12.

Folyékony szemhéjalap a még élénkebb és tartósabb színekért.

piperepozitív

2017. január 6.

Picike műanyag flakonban vízszerű, szagtalan folyadék.
Bármely szemhéjpúdert tartósabbá tesz, a nap végére sokkal jobban fennmarad még a kevésbé jó minőségű por is, és nem gyűlik be a ráncokba.
A sötétebb, füstös smink is sokkal szebb marad.
A kupakja szűk, csőrös, de így is vigyázni kell az adagolással, mert egy egész picike csepp elég mindkét szemre. Óvatosan megnyomom a flakont, és az ujjbegyemhez szorítva engedek ki belőle egy picit. Amikor egy picit már megcsillan a folyadék az ujjamon, pont annyi elég is :)
Egy éve vettem meg, azóta minden sminkelésnél használom (tehát szinte napi használatban van), de még mindig van pár mm az alján, így még nem rendeltem újra, de mindenképp fogom :)
Az árát vita nélkül megérte.
Tetszik, hogy nem krémes állagú. Miután felkenem az ujjammal, várok egy kicsit, hogy megszikkadjon (a szemöldökformázást szoktam addig elintézni), és utána használom a szemhéjpúdereket.
Picike, így bármely sminktáskába befér. A kupak nagyon jól záródik, nekem sosem folyt még ki belőle semennyi, hurcolászva sem.

piperepozitív
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Picike műanyag flakonban vízszerű, szagtalan folyadék.
A sötétebb, füstös smink is sokkal szebb marad.
Az árát vita nélkül megérte.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alacsony kockázató összetevőként szerepel, de kevés információ van róla. A CosIng besorolása szerint habzásgátló, emollient, kondícionáló anyag. Szilikonszármazék.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).