KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MakeUp Revolution

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: piperepozitív, Módosítva: 2017. január 12.

Folyékony szemhéjalap a még élénkebb és tartósabb színekért.

Adora

2017. február 9.

Nekem jobban tetszik, mint a színezett szemhéjalapok, ez teljesen áttetsző. Alap nélkül nekem legkésőbb 2-3 óra múlva már semmi nem látszik a szemfestékből, mind összegyűlik egy csíkba. Ezzel egész nap a helyén marad, estére egy kicsit mászik el esetleg, de nekem ennyi belefér.
Az adagolása kicsit macerásnak tűnik elsőre, de szerencsére nem ömlik, úgyhogy nem megoldhatatlan. Nagyon pici elég belőle, és mivel folyékony, könnyű egyenletesen eloszlatni. Szerintem rengeteg ideig elég lesz, és nem is drága.
Összességében elégedett vagyok, az árát maximálisan megéri.

Adora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

Összességében elégedett vagyok, az árát maximálisan megéri.

piperepozitív

2017. január 6.

Picike műanyag flakonban vízszerű, szagtalan folyadék.
Bármely szemhéjpúdert tartósabbá tesz, a nap végére sokkal jobban fennmarad még a kevésbé jó minőségű por is, és nem gyűlik be a ráncokba.
A sötétebb, füstös smink is sokkal szebb marad.
A kupakja szűk, csőrös, de így is vigyázni kell az adagolással, mert egy egész picike csepp elég mindkét szemre. Óvatosan megnyomom a flakont, és az ujjbegyemhez szorítva engedek ki belőle egy picit. Amikor egy picit már megcsillan a folyadék az ujjamon, pont annyi elég is :)
Egy éve vettem meg, azóta minden sminkelésnél használom (tehát szinte napi használatban van), de még mindig van pár mm az alján, így még nem rendeltem újra, de mindenképp fogom :)
Az árát vita nélkül megérte.
Tetszik, hogy nem krémes állagú. Miután felkenem az ujjammal, várok egy kicsit, hogy megszikkadjon (a szemöldökformázást szoktam addig elintézni), és utána használom a szemhéjpúdereket.
Picike, így bármely sminktáskába befér. A kupak nagyon jól záródik, nekem sosem folyt még ki belőle semennyi, hurcolászva sem.

piperepozitív
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Picike műanyag flakonban vízszerű, szagtalan folyadék.
A sötétebb, füstös smink is sokkal szebb marad.
Az árát vita nélkül megérte.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alacsony kockázató összetevőként szerepel, de kevés információ van róla. A CosIng besorolása szerint habzásgátló, emollient, kondícionáló anyag. Szilikonszármazék.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).