KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MakeUp Revolution

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikitaliana, Módosítva: 2016. szeptember 20.

Lelőhely:   Rossmann, online

Égetett szemhéjpúder paletta, mely 5 ragyogó színt és egy applikátort tartalmaz.

ayse

2017. május 14.

Nekem kekes lilás paletta van meg.egyszer kipróbáltam.szep színei vannak.Kibirta a napot) Sajnos televagyok ilyen színárnyalatú palettákkal.

ayse
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 14.

Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Aluminum Silicate
Tartósítószerek: Propylparaben, Methylparaben

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!