KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ladybrown, Módosítva: 2016. március 18.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2190 Ft

A fixáló sparyel tartósabbá teheted a sminkedet! Használd a sminkelés utolsó lépésekén, és a segítségével sminked még tartósabbá válik.

Ár: 2190 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Pocok96

2018. február 27.

Szépen fixálja a sminkemet. Minden a helyén marad, semmi se csúszik el vagy kopik meg, a szememen is tartós a smink! Nem fénylik a T-vonalam sem.

Pocok96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

kovacs12zita

2018. február 8.

Egyértelműen tartósabb a sminkem ezzel, mint nélküle. Ami a leginkább szembetűnő számomra, hogy nem "kopik le" az alapozóm nap végére bizonyos területeken (pl. orr), ami ezelőtt mindennapi probléma volt, akárhogy is fixáltam bármelyik púderrel. Azt nem mondom, hogy tökéletes marad nap végére, de ezt nem is várhatjuk el egy fixálótól sem szerintem. Kicsit elcsúszkál így is a szem alatti terület meg a ráncok körüli kritikusabb terület, de nem olyan vészes szerintem. Én többféleképp is próbáltam már: sminkszivaccsal, simán púder felé, vagy az alapozó és púder között is, mindegyik módon szépen fixált. Amit még szeretek vele csinálni, hogy miután a púder után felfújtam, nedves sminkszivacsot gyengéden átfuttattam az arcomon, és így a púder "porosságát" is tökéletesen elvette. Bár hozzá kell tennem, viszonyítási alapom nincsen, ez az első sminkfixálóm, de eddig nagyon szuperül végzi a dolgát!
A szaga nem a legkellemesebb, eléggé érezni rajta az alkoholt, de véleményen szerint elviselhető.

kovacs12zita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

fruzskai

2018. február 2.

Életem sminkfixálója! Ezelőtt a NYX fixálóját használtam, ehhez képest nem ért semmit. Minden konkrétan oda van betonozva a helyére és az olajos átfényesedést is teljesen megszünteti. Evidens az öt csillag. (egyetlen negatívum: vodka szaga van)

fruzskai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

nkltt

2018. január 13.

Legjobb fixáló, egész nap tart a szemsminkem ha használom . Az T vonal zsírosodással én már feladtam a küzdelmet , inkább pár óránként felitatom

nkltt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

CeCeDrake

2017. december 9.

2016. márciusában vettem először. Akkor nem nagyon szerettem, de elhasználtam.
Aztán utána nem éreztem szükségét ilyen terméknek. Most megint vettem és jó! Tartóssá teszi a sminket, fényesedést nem tapasztaltam most sem.
Amit külön szeretek benne, hogy nem kemény maszkká szárítja az arcon a sminket, mint sok másik társa. Nem ragad, nem kellemetlen a használata, nem foltosít.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

2016. márciusában vettem először. Akkor nem nagyon szerettem, de elhasználtam.

cherrygirll

2017. június 1.

Nagy csalódás ez a termék! Gyorsan zsírosodó bőröm van és ha sminkelek rá, akkor még jobban zsírosodik. Sajnos ez a termék inkább ront a helyzeten, mint hogy segítene! Nem vettem észre, hogy tartósabb lenne a sminkem sem, egy szóval megbántam, hogy beruháztam rá!

cherrygirll
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

bflora

2017. május 12.

Amióta használom tényleg jobban tart a sminken. Főleg a szemhéjamon észrevehető, hogy sokkal kevésbé zsírosodik, mint előtte és ezáltal jobban tart a szemhéjpúder, tus kombó:) Azért 6-7 óra után kicsit átfényesedik a T-vonalam, de ezt még megbocsátom neki! :D

bflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

procione

2017. április 14.

Ez a fixáló nálam a mindennapok hőse! Eddig semmilyen más megoldást nem találtam arra, hogy az én extrémen zsíros bőrömön kibírja a sminkem a napom nagy részét.

procione
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

raczjulia

2016. december 15.

Valóban tartóssá teszi a sminket, nekem a száraz bőrömre kiváló!

raczjulia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 15.

Valóban tartóssá teszi a sminket, nekem a száraz bőrömre kiváló!

hajnalcsillag

2016. március 1.

Egész nap nem fénylett az arcom, a púdert porosságát is szépen eltüntette, tartja is a sminkemet, de a büdös alkohol szaga miatt csak 4 csillagot tudok neki adni.

hajnalcsillag
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1