KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ladybrown, Módosítva: 2016. március 18.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2190 Ft

A fixáló sparyel tartósabbá teheted a sminkedet! Használd a sminkelés utolsó lépésekén, és a segítségével sminked még tartósabbá válik.

Ár: 2190 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

exhocmomento

2018. augusztus 15.

Nekem ez olyan "ööö... really don't know" kategória. Én nem látom, hogy mattítana, sőt. Egy enyhe egészséges ragyogást ad, amikor felfújom. Az hogy mennyire fixál, számomra megállapíthatatlan, hiszen egyszerűen nincs mihez viszonyítani. Mégis honnan tudnám, hogy ha nem fújtam volna fel, mennyivel kopna/mászna/fényesedne jobban a sminkem? Használok primert és púdert is, lehetetlen megmondani ennek a cuclinak mekkora szerepe van a rögzítésben a másik kettő mellett.
Annak sem látom kimondottan sok értelmét, hogy nagyrészt alkohollal permetezgetem az arcom. Bár nem vettem észre, hogy ártott volna, újravenni nem fogom.
Az egyetlen, ami tényleg a javára írható, az az, hogy a púdert jól kezeli, és egy kevésbé poros finish-t ad. A highlighter szélét pedig szépen belemossa az alapozóba.
3 és 4 csillag között vacillálok, de mivel ilyen sok mindenkinek bevált, ne rontsuk a statisztikát és legyen 4. :)

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

casa17

2018. augusztus 12.

Ez vmi szuper 😊😊😊 40fokban,a leizzadt arcom konkrétan matt volt!!!
Nem is gondoltam, hogy tudhat ilyet egy fixáló spray, hiszen a "nagyokat" már próbáltam (mac, urban decay stb.) de egyik sem vált be, gondoltam ez van, zsíros, olajos bőrrel mit akarok...
Imádom, abszolút újra vevős termék ❤️

casa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Ez vmi szuper 😊😊😊 40fokban,a leizzadt arcom konkrétan matt volt!!!
Imádom, abszolút újra vevős termék ❤️

Piko888

2018. július 7.

Kellemes csalódás... Végre :) A Dewy/ Illuminating változat nagyon nem nyerte el a tetszésem, ezért félve próbáltam ki, de ez már nagyjából hozza azt, ami egy drogériás fixálótól elvárható. Valóban mattít, fényesedésre való hajlamtól és hőmérséklettől függően 4-5-6 óráig jól tartja a sminket (nem mászik el, mint a tesója esetében). Tusvonal után extra óvatosan kell felpermetezni, szempillaspirál után viszont semmi estre sem, kizárólag előtte, különben leszedi az egészet a szem alá. Az illata borzalmas, de ezen túl tudok lendülni, ha a termék jó (és szerencsére csak pár másodpercig érezni). Jó kis hétköznapi fixáló, érdemes kipróbálni.

Piko888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

scene14

2018. július 3.

Egyszerűen imádom! Szebb tőle az összkép és tényleg valahogy eltünteti ezt a púderes mű hatást,szépen fixálja a sminket,persze idő után átfénylik alatta a bőröm,de még így is szép a végeredmény,használtam többféle sminkfixálót de egyértelműen eddig ez a kedvencem és verhetetlen,igazából nem zavar az illata,az van ráírva,hogy 12 órán át fixálja a sminket,azért ezzel nem teljesen értek egyet,de valahogy a sminkelésben ez lett a kedvenc lépésem/ befejező műveletem! :)

scene14
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

timeam

2018. június 25.

Szeretem ezt a terméket, mivel mindig méltó befejezése a sminkelésnek. Csak nemrég kezdtem el használni fixáló sprayt és ezt használva egyértelműen jobb, szebb a végeredmény, mint nélküle. Talán az a jó szó, hogy letisztultabb , illetve jobban egyben van a látvány. Nekem szépen letisztítja a poros/vakolat hatást és tényleg tovább tart vele a smink is. Csak a sminkelés legvégén használom, előtte és közben az ecsetre fújva még nem próbáltam (nem sminkelem erősen magam). Előtte a Trend It Up fixálóját próbáltam, de ez egyértelműen jobb. Azért csodára ettől sem kell számítani, a zsíros bőröm pár óra után győzedelmeskedik, de a fölösleges faggyút bármikor fel tudom itatni akár egy kis vécépapírral napközben. Engem az illata egyáltalán nem zavar, ez igazán csekély ár ezért a szuper hatásért. :) Megtartom, újraveszem, szeretem.

timeam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

kgretu

2018. május 22.

Ez az első fixálóm és meg vagyok vele elégedve. Határozottan jobb, mintha nem fújnek a sminkemre semmit. Szerintem egyáltalán nem zavaró az illata. Az egyetlen amivel meg kell még bírkóznom az az, hogy amikor ráfújom az arcomra akkor feloldja a szempillaspirált és lefolyik egy picit, és ha kinyitom a szemem akkor pedig felkenődik. Ha valaki tud erre valami tippet/trükköt kérem írjon és ossza meg velem. ;)

kgretu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

AnisiaBella

2018. május 15.

Jó kis fixáló. Bár a bőrömön a nap végére kicsit fura, húzódó érzést éreztem ennek köszönhetően, nem volt kellemetlen viselet. A sminkem a melegben is száz százalékosan tartott.

AnisiaBella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

Pocok96

2018. február 27.

Szépen fixálja a sminkemet. Minden a helyén marad, semmi se csúszik el vagy kopik meg, a szememen is tartós a smink! Nem fénylik a T-vonalam sem.

Pocok96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

kovacs12zita

2018. február 8.

Egyértelműen tartósabb a sminkem ezzel, mint nélküle. Ami a leginkább szembetűnő számomra, hogy nem "kopik le" az alapozóm nap végére bizonyos területeken (pl. orr), ami ezelőtt mindennapi probléma volt, akárhogy is fixáltam bármelyik púderrel. Azt nem mondom, hogy tökéletes marad nap végére, de ezt nem is várhatjuk el egy fixálótól sem szerintem. Kicsit elcsúszkál így is a szem alatti terület meg a ráncok körüli kritikusabb terület, de nem olyan vészes szerintem. Én többféleképp is próbáltam már: sminkszivaccsal, simán púder felé, vagy az alapozó és púder között is, mindegyik módon szépen fixált. Amit még szeretek vele csinálni, hogy miután a púder után felfújtam, nedves sminkszivacsot gyengéden átfuttattam az arcomon, és így a púder "porosságát" is tökéletesen elvette. Bár hozzá kell tennem, viszonyítási alapom nincsen, ez az első sminkfixálóm, de eddig nagyon szuperül végzi a dolgát!
A szaga nem a legkellemesebb, eléggé érezni rajta az alkoholt, de véleményen szerint elviselhető.

kovacs12zita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

fruzskai

2018. február 2.

Életem sminkfixálója! Ezelőtt a NYX fixálóját használtam, ehhez képest nem ért semmit. Minden konkrétan oda van betonozva a helyére és az olajos átfényesedést is teljesen megszünteti. Evidens az öt csillag. (egyetlen negatívum: vodka szaga van)

fruzskai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1