KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MakeUp Revolution

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   32 x 0,625 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Katulin, Módosítva: 2017. november 14.

Kiszerelés:   32 x 0,625 g
Lelőhely:   Rossmann, online

Elképesztően szép paletta 32 intenzív szemhéjpúder árnyalattal.

ClaryFray

2018. február 12.

Hááát. Szerencsére akciósan szereztem be kb. 2000 forintért, annyiért talán megérte. A színskála egyébként gyönyörű lenne, de sajnos nekem nagyon hamar kopnak a színek és valahogy csak a kézfejemen voltak pigmentáltak a szemhélyamon már alig. A szemhélypúder alapozó segít valamennyire tartósabbá tenni, és nedves ecsettel picit szebbek a metálos árnyalatok,de árkategóriájában szerintem vannak sokkal jobbak.

ClaryFray
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

roziih

2018. február 9.

A világos színek és a csillogósak nem elég pigmentáltak, kb. nem is látszódnak. A barna színek már jobbak, de sok árnyalat hiányzik. Szürke szemhéjpúder egyáltalán nincs benne, ami pedig szerintem alap lenne ebbe a palettába.

roziih
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

Zsuzsuzsza

2017. december 26.

Nekem nagyon bejött ez a paletta ,a színek szépen pigmentáltak , talán a legvilágosabb matt színek kevésbé. Nem potyog a szemem alá miközben felviszem a szemhéjamra!!Szépek a színek ,sok-sok féle smink elkészíthető belőle , és tartós a végeredmény! Szeretem , ajánlom megvételre ,ha eddig gondolkodtál rajta.

Zsuzsuzsza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 26.

Lina14

2017. december 17.

vannak benne nagyon jo szinek, foleg a csillamosak, de a mattok kozul sok nam tul pigmentalt, kretas
en vegulis kiszedtem a jokat, es a maradekot kidobtam. igy kb a 3/4-e van meg, amiknek orulok, de az egesz nem eri meg, pedig az ara nagyon jo

Lina14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

Katulin

2017. november 20.

Tobb MUR palettam is van, de messze ezt szeretem a legjobban. Nagyon jol eltalalt szinek lettek osszevalogatva, igy a termeszetes szemeken keresztul a csajos rozsaszines osszeallitasokon at a fustos tekintetig barmit ki lehet hozni belole. Eddig a szinek kb felével dolgoztam, egyikkel sem volt gond. Jo szivvel ajanlom mindenkinek, ellentetben mas MUR palettakkal :)

Katulin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.