Revolution

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   32 x 0,625 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Katulin, Módosítva: 2017. november 14.

Kiszerelés:   32 x 0,625 g
Lelőhely:   Rossmann, online

Elképesztően szép paletta 32 intenzív szemhéjpúder árnyalattal.

RebekaKarpati

2018. szeptember 15.

Őszre, bár számomra egész évre, telitalálat ez a paletta. Nagyon jól pigmentált színek, amik szépen építhetőek is, egy közepes barna színt hiányolok belőle egyedül.

RebekaKarpati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

tthviki

2018. szeptember 7.

Csodaszép pigmentált színek. Teljes a kihasználhatósága mert olyan színek vannak benne amiket akár a mindennapokban is lehet hordani.:) Majdnem minden sminkemhez szoktam használni ezt a palettát.

tthviki
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

SallaiSzilvia87

2018. szeptember 4.

30 évesen az első palettám ami telitalálat. 2000 Ft-ért vettem, a színek csodásak benne, nagyon jól pigmentál, tartós még alap nélkül is. Nálam szerelem paletta :) hétköznapi és alkalmi smink elkészítéséhez is szuper, matt és csillogó színek is vannak benne.

SallaiSzilvia87
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Bonjourbeauty

2018. július 1.

Nem véletlenül ez a kedvenc márkám, ez a paletta is telitalálat. Minden szín jó minőségű , a végtelenségig variálható .

Bonjourbeauty
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Melani587

2018. június 26.

Nagyon szép paletta. A matt színek egész jó pigmentáltak de a csillámos színek nem látszanak a szemhélyon. 2000Ft-ért megérte de többet nem adnék érte

Melani587
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 26.

Veronikaa

2018. június 20.

Nagyon sok hasonló rózsaszínes színt tartalmaz, a mélyítő vonalba használható neutralisabb barna nincsen benne. A fényes színeket ecsettel nem lehet felvinni, nem pigmentáltak. Összességében nem szerettem, eladtam.

Veronikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Banannie

2018. május 27.

Az eddig egyik legrosszabb MUR palettám. A színek hasonlóak, alig pigmentáltak, és nagyon porzik is. Sajnálom, hogy megvettem.

Banannie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

ClaryFray

2018. február 12.

Hááát. Szerencsére akciósan szereztem be kb. 2000 forintért, annyiért talán megérte. A színskála egyébként gyönyörű lenne, de sajnos nekem nagyon hamar kopnak a színek és valahogy csak a kézfejemen voltak pigmentáltak a szemhélyamon már alig. A szemhélypúder alapozó segít valamennyire tartósabbá tenni, és nedves ecsettel picit szebbek a metálos árnyalatok,de árkategóriájában szerintem vannak sokkal jobbak.

ClaryFray
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

roziih

2018. február 9.

A világos színek és a csillogósak nem elég pigmentáltak, kb. nem is látszódnak. A barna színek már jobbak, de sok árnyalat hiányzik. Szürke szemhéjpúder egyáltalán nincs benne, ami pedig szerintem alap lenne ebbe a palettába.

roziih
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

Zsuzsuzsza

2017. december 26.

Nekem nagyon bejött ez a paletta ,a színek szépen pigmentáltak , talán a legvilágosabb matt színek kevésbé. Nem potyog a szemem alá miközben felviszem a szemhéjamra!!Szépek a színek ,sok-sok féle smink elkészíthető belőle , és tartós a végeredmény! Szeretem , ajánlom megvételre ,ha eddig gondolkodtál rajta.

Zsuzsuzsza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 26.