KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MakeUp Revolution

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   32 x 0,625 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Katulin, Módosítva: 2017. november 14.

Kiszerelés:   32 x 0,625 g
Lelőhely:   Rossmann, online

Elképesztően szép paletta 32 intenzív szemhéjpúder árnyalattal.

Katulin

2017. november 20.

Tobb MUR palettam is van, de messze ezt szeretem a legjobban. Nagyon jol eltalalt szinek lettek osszevalogatva, igy a termeszetes szemeken keresztul a csajos rozsaszines osszeallitasokon at a fustos tekintetig barmit ki lehet hozni belole. Eddig a szinek kb felével dolgoztam, egyikkel sem volt gond. Jo szivvel ajanlom mindenkinek, ellentetben mas MUR palettakkal :)

Katulin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.