KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Revolution

Ár:   £4   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dézi, Módosítva: 2016. október 20.

Ár:   £4
Lelőhely:   Rossmann, online

"Mélyítsd az arccsontod és készíts magadnak kísérteteiues külsőt a Ghost Contour Stickkel. A két végű stick egyik fele könny fehér szín, a másik pedig szénfekete, hogy könnyen árnyékolhatsd az arcod a tökéletes külsőt elérve."

nkltt

2018. január 13.

Jól pigmentált , bar én nem erre a célra vettem . Szemhéjpúder alá is szuper mindkét árnyalat

nkltt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.