KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Revolution

Ár:   2750 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: powerpuff, az összetevőket feltöltötte: boglarke, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   Rossmann, online

Elegáns 3 színű highlighter, arcpirosító. Jól pigmentált, építhető, hosszan tartó ragyogást biztosít. Nem extra mikrocsillámos, de nem tartalmaz nagy szemű csillámokat. Mixelve, de külön-külön is gyönyörűek a színei. Nagy méretű, nagy kiszerelés.

Ár: 2000.- , Eladó: JenniferB
Állapot: Kibróbált, Helyszín: Győr, fizetés: Posta, Foxpost
Ár: 2000,- Ft , Eladó: spavanilly
Állapot: 1- szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel

Kence123

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 21.

Már egy ideje szemezgettem ezzel a pirosítóval a dm-ben (annak ellenére hogy én nemnagyon szeretem a pirosítókat) és végül párnappal ezelőtt megvettem.A csomagolása eszméletlenül gyönyörű és a termék nagyon jól pigmentált.Nagyon tetszik hogy csillámos és a legvilágosabb színt highlighterként is tudom használni.Csak ajánlani tudom:)

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Lena2003

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 15.

Nekem a “peachy pink kisses” kiszerelés van meg. Elképesztően jól pigmentalt. Főleg a szemzugamba szoktam tenni. Strandoláskor nem jött le. Kicsit drága de szerintem vagy 2 évre elegendő ez a mennyiség szóval nagyon megéri és mindenkinek ajánlom . És a csomagolása nagyon igényes és szep.

Lena2003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

dynah13

2018. június 23.

A szivalaku, rozsaszin csomagolasa ragadott magaval, reszben ezert vettem meg, de nagyon orulok neki! Szinte hihetetlen, hogy a Revolution termekeknel netes rendelesnel is mindig el tudom talalni a megfelelo arnyalatot, ebbol is pont az arcomnak megfelelot sikerult valasztani! (Blushing Hearts) :) Imadom, altalaban a 3 szint egyszerre veszem fel az ecsetre es ugy hasznalom, nagyon szep pigmentalt a szine es csillog is, ami plusz pont. Raadasul tartos is! Szemhejra vagy kornyekere is lehet alkalmazni. Nalam 5 csillag, a design-ra adnek meg 1et, ha lehetne :D

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

bugeyes

2018. június 10.

Borzasztóan pigmentált, tartós és bőséges mennyiségű termék. Nekem már egy kicsit túl erős is talán a hatása. :) Emiatt ritkán nyúlok érte. Az ár-érték arány szintén nagyon jó.

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Eedina

2018. április 20.

Az "Iced hearts" változata van meg és highlighterként használom célirányosan a szemkörnyékre. 3 színárnyalatú, por alapú, hideg tónusú, intenzív fényű, ezüst csillogású anyag. Zavaró flitterhatású csillámoktól mentes. Ujjal viszem fel, egy simítással viszonylag nagy mennyiség juttatható a bőrre. Tartóssága közepes, szépen elhalványul a nap végére. A csomagolása nem szokványos, helyes szív alakú papírdoboz.

Eedina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

cintialaura

2018. április 18.

Én kivagyok a csomagolásától, de ez nem fogja befolyásolni a véleményem.
Iced hearts árnyalat van meg, highlighternek használom (aki pirosítót akar, ne ezt vegye), és valami meseszép! Selymes csillogása van, és szépen el lehet dolgozni, rétegezni. Tartós is, örülök hogy beruháztam rá mert egy egyszerű hétköznapi sminket is feldob.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

Én kivagyok a csomagolásától, de ez nem fogja befolyásolni a véleményem.

Aancsaa

2018. február 14.

Peachy pink kisses árnyalatról tudok véleményt mondani. Nagyon szép fényt és enyhe színt ad, inkább highlighter, mint pirosító, de nagyon szépen mutat egy matt pirosítón is. Nagyon tartós, egész nap fent marad, viszont ha nincs lefixálva, akkor kicsit elmászkálnak a csillámok...

Aancsaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

RarityRose

2018. január 1.

Ilyet kaptam a szerelmem-től karácsonyra, nagyon szép a csomagolása, ajandeknak tökéletes, nagyon szepen csillog :)

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Lina14

2017. december 17.

nekem az iced hearts arnyalat van meg
nem pirositonak valo semmikeppen, highlighternek viszont isteni
a legvilagosabbat hasznalom a legtobbet, az egy feher alapu highlighter, a kozepso egy vilagos rosegold, a szelso pedig egy aranyos, nagyon vilagos bronz
tokeletes olyan nagyon feher borueknek, mint en
intenziv highlight, semmikeppen sem visszafogott, es plusz elony, hogy lehet egy-egy szint hasznalni, vagy akar osszekeverve is
rengeteget adnak a cuki szivecskes dobozban, eleg jo aron,

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

nekem az iced hearts arnyalat van meg
nem pirositonak valo semmikeppen, highlighternek viszont isteni
tokeletes olyan nagyon feher borueknek, mint en
rengeteget adnak a cuki szivecskes dobozban, eleg jo aron,

fanniblue

2017. április 24.

A Peachy Pink Kisses árnyalat van meg :D Én highlighter-ként használom, nagyon szép csillogást ad, és tényleg barackosat!! Eszméletlenül cuki, jó árban van. Néztem a Too Faced hasonló termékeit, és árban ég és föld a különbség. :D Nagyon jó kis termék!!

fanniblue
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.