KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MakeUp Revolution

Ár:   2750 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: powerpuff, az összetevőket feltöltötte: boglarke, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   Rossmann, online

Elegáns 3 színű highlighter, arcpirosító. Jól pigmentált, építhető, hosszan tartó ragyogást biztosít. Nem extra mikrocsillámos, de nem tartalmaz nagy szemű csillámokat. Mixelve, de külön-külön is gyönyörűek a színei. Nagy méretű, nagy kiszerelés.

Ár: 2000.- , Eladó: JenniferB
Állapot: Kibróbált, Helyszín: Győr, fizetés: Posta, Foxpost

Aancsaa

2018. február 14.

Peachy pink kisses árnyalatról tudok véleményt mondani. Nagyon szép fényt és enyhe színt ad, inkább highlighter, mint pirosító, de nagyon szépen mutat egy matt pirosítón is. Nagyon tartós, egész nap fent marad, viszont ha nincs lefixálva, akkor kicsit elmászkálnak a csillámok...

Aancsaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

RarityRose

2018. január 1.

Ilyet kaptam a szerelmem-től karácsonyra, nagyon szép a csomagolása, ajandeknak tökéletes, nagyon szepen csillog :)

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Lina14

2017. december 17.

nekem az iced hearts arnyalat van meg
nem pirositonak valo semmikeppen, highlighternek viszont isteni
a legvilagosabbat hasznalom a legtobbet, az egy feher alapu highlighter, a kozepso egy vilagos rosegold, a szelso pedig egy aranyos, nagyon vilagos bronz
tokeletes olyan nagyon feher borueknek, mint en
intenziv highlight, semmikeppen sem visszafogott, es plusz elony, hogy lehet egy-egy szint hasznalni, vagy akar osszekeverve is
rengeteget adnak a cuki szivecskes dobozban, eleg jo aron,

Lina14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

nekem az iced hearts arnyalat van meg
nem pirositonak valo semmikeppen, highlighternek viszont isteni
tokeletes olyan nagyon feher borueknek, mint en
rengeteget adnak a cuki szivecskes dobozban, eleg jo aron,

fanniblue

2017. április 24.

A Peachy Pink Kisses árnyalat van meg :D Én highlighter-ként használom, nagyon szép csillogást ad, és tényleg barackosat!! Eszméletlenül cuki, jó árban van. Néztem a Too Faced hasonló termékeit, és árban ég és föld a különbség. :D Nagyon jó kis termék!!

fanniblue
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

abicicaaa

2017. április 22.

Pirositonak vettem, bar annak lehetetlen hasznalni a legvilagosabb Iced Hearts arnyalatot.
Highlighterkent rettentoen gyonyoru, egyenkent es mixelve is.
Atompigmentalt, es mar tobbszor elgondolkodtam rajta, hogy vajon 80 eves koromban is ezt fogom meg kenni a fejemre?! :D egy kesz hadseregnek elegendo van benne.
Kulon imadom, ha a ket sotetebb csik valamelyiket csak feldobom a szemhejamra, es maris sellove/tunderkiralylannya valtozok :)

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

Highlighterkent rettentoen gyonyoru, egyenkent es mixelve is.

mmartina97

2016. december 21.

A csomagolása miatt figyeltem fel rá. A színét imádom,sok kis csillámot tartalmaz,ami annyira nem zavar.
Jól mutat a fehér bőrömön.Viszont nem tartós,nap közben eltűnik :(

mmartina97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 21.

Jól mutat a fehér bőrömön.Viszont nem tartós,nap közben eltűnik :(

telelle

2016. december 8.

Tényleg nincs benne nagy szemű csillám, de kicsiből aztán eszméletlen sok. Nagyon cuki a csomagolás és brutál mennyiségű cucc van benne, nem tudom, hogy el lehet-e egyáltalán egy ilyet fogyasztani, főleg, hogy csak beleérinti az ember az ecsetét és BUMM. A Hot Summer of Love (háromszínű bronzosító) gyönyörű, de nem az én sápadt fizimiskámhoz találták ki, a Goddess of Faith (pezsgőszínű highlighter) meg szintén, és azt még rendesen ki is tudom használni (mondjuk nemrég beszüntették, a weboldalukon már nincs is fent).

telelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.