KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Revolution

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kmanu, az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Kiszerelés:   3,2 g
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Sminkek szájra

Az Iconic Matte Nude rúzskollekcióban 5 különböző tónusú nude rúzs található, matt hatással.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

tthviki

2018. szeptember 7.

A színe tökéletes, de nem tart valami sokáig. Nagyon könnyen lejön.

tthviki
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

A színe tökéletes, de nem tart valami sokáig. Nagyon könnyen lejön.

nellory816

2018. augusztus 27.

Inspiration árnyalat van meg, szeretem. az állaga kicsit száraz, de szépen és egyenletesen fed, nem kopik könnyen és nem is érzem mikor a számon van.

nellory816
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

nusysan

2018. július 1.

Chauffeur árnyalat van meg. Azt hittem kicsit sötétebb lesz kézen próbálva, így egy hidegebb tónusú rózsaszínes nude. Mikor felviszed egészen krémes, aztán megszárad. A tartósságával meg vagyok elégedve.

nusysan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Katie

2018. június 29.

Wishful árnyalat van meg. Eddig egyszer használtam, és nagyon elégedett vagyok vele. Jól illik természetes sminkekhez, és nem ragad, tartós. Az illatát nagyon szeretem. Az ára is elég jó.

Katie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

dynah13

2018. június 23.

Nekem a Lust arnyalat van meg,es nagyon szeretem, szep a szine, ha a hagyomanyos nude arnyalatoktol picit tobb szinre vagyom hetkoznap, akkor tokeletes valasztas. Erdemes ala hasznalni szajceruzas, mert konnyebben fent marad tole. Ivast egesz jol birja, de az evest nem, mondjuk nem is varom el az ilyen ruzsoktol. Alapvetoen jo kis termek, bar szerintem lehetne picit olcsobb is :) Akciosan abszolut megeri.

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

_zsulu_

2018. június 11.

"Muszájból" dobtam a kosárba,hogy elérjem a rendelési határt a 1 million palettáért :) Igyekeztem akkor már egy olyan terméket/színt választani amit ki is használok majd, ez az első MUR rúzsom. A színt végül nem sikerült eltalálnom, nem különbözik nagyon a swatchoktól, de rajtam túl barackos alaptónusú és picit világos, nem áll igazán jól, de ez nem a termék hibája. Viszont az állaga és a fedése az igen! Lehetetlen szépen felkenni, csíkozódik és azonnal beül az ajakráncokba, az állaga sem jó, nem szárít, de a formula kicsit száraz. Eddig csak úgy tudtam működésre bírni, hogy egy sötétebb ceruzával átfutottam a számon, arra kentem jó vastagon, aztán egy zsepivel lecuppantottam a felesleget. Így elmegy a végeredmény, viszonylag tartós is (nyilván nem annyira mint egy folyékony matt rúzs), de túl sok energiabefektetés ez nekem aki nem is igazán szeretek rúzsozni :D
A tok amúgy nagyon szép! Összességében egy gyenge 3-ast kap, valószínüleg világosabb ajkakon jobban viselkedik.

_zsulu_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0