KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MakeUp Revolution

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Genever, Módosítva: 2018. február 14.

Lelőhely:   Rossmann, online

Egyik végén egy rózsás árnyalatban irizáló highlighter található, a másik végén egy világos testszínű primer/korrektor. Mind a kettő termék krémes állagú. Elsősorban szemöldök alá javasolt, vagy szemfesték primernek. A highlighter szemöldökcsontra, arcra, orrvonalra vagy bármely területre, melyet meg szeretnénk világítani.

A termék közepes kopásállóságú, közepes tartósságú.