KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Revolution

Ár:   3090 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   2,1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. július 9.

Kiszerelés:   2,1 g
Kategória:   Hajfestékek

Intenzíven pigmentált púder, amellyel elrejtheted a lenőtt hajtövedet a következő hajmosásig.

katalinmester13

2018. július 20.

A nyári, napszemüveg fel-letologatós időszakra gondoltam jó megoldásnak. Ugyanis a hajtőszínező spray nem csak a hajat festi be, hanem a fejtetőre feltolt napszemüveget is. Az pedig az orromnak adja tovább a festéket.
A csomagolása az a kopogós műanyag, de csodaszép, igényes. Tükör, szépséges feliratok...A dobozkában lévő ecset nagyon puha, szépen felveszi a festéket. Le is adja. De minek! Az én feketém az ősz hajszálakat szürkére festi. Borzalmas. Mintha fahamut kentem volna a hajtövekre. Úgyhogy fehér Gandalfból változtat szürke Gandalffá. Micsoda mágia!
Gondolkodom, mire használjam. Talán szemhéjra.
Tehát, amire kitalálták nem jó!!!

katalinmester13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 20.

Gondolkodom, mire használjam. Talán szemhéjra.
Tehát, amire kitalálták nem jó!!!

Anheszenamon

2018. július 8.

Akciósan rendeltem Pinkpandáról, de nem is tudom mit gondoltam. Egy vicc ez a termék. Max csak annak tudom elképzelni akinek van 2 szál ősz haja, de nekem nagyon sok van. Ha csak a választékomon megyek át vele az is macerás és időigényes, egy rétegben nem is fed (sötétbarna) Maradok a L'oreal hajtőszínező spraynél. Annyit szoktam csinálni, hogy az arcomhoz közeli részeknél ezzel kiigazítom mert ott nem szeretek spray-vel fújkálni, mivel hajlamos rápöttyöződni a homlokomra, arcomra ahogy fújom. Mindent összevetve totális pénzkidobásnak érzem, egy felesleges termék.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Hidratálók: Magnesium Stearate