KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Revolution

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2016. február 25.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2590 Ft

Kontúrozáshoz használható krém stift.

Ár: 2590 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

nkltt

2018. január 13.

TAM Beauty-ról rendeltem ,akciósan kb 550Ft volt.. a legjobb kontur amit eddig használtam . Féltem , hogy túl sötét lesz , de a Szinten make up revolution kontur ecsettel gyönyörűen el lehet dolgozni. Azt hiszem egy jó ideig nem kell más után néznem , 3 emberre is elegendő lenne amennyi anyag van benne

nkltt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

lucintaa

2017. november 28.

Fú, én nagyon szeretem! :)
Fehér bőröm van, féltem, hogy túl sötét lesz, de nem. Pont megfelelő az árnyalat, és nagyon egyszerűen, nagyon szépen eldolgozható. Hétköznapra kontúrozáshoz teljesen jó, én szeretem használni. Szeretem benne, hogy matt, nem feltűnő, szép végeredményt kapunk. A mennyiség az valami fergeteges, kb soha többet nem kell újat venni majd belőle. :D

lucintaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

Fú, én nagyon szeretem! :)

niki123

2016. szeptember 12.

Nekem annyira nagyon nem jött be, a Barry M kontúr stick-je jobban tetszik. Kezdjük ott, hogy ez nagyon vastag és elég nehéz vékonyan felvinni, aminek eldolgozás után az lehet az eredménye, hogy tiszta barna az egész arcod, ami pont nem célja az ember lányának... Homlokra nálam eleve esélytelen. Sokkal jobb lenne, ha vékonyabb lenne vagy más lenne a formája. Másrészt nekem a Stick maga néha kiesik a tokjából, ami halál idegesítő tud lenni. Eldolgozni is nehezebb, mint a Barry M stickjét és drágább is. Nálam sajnos ez most nem nyert.

niki123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

marryjane

2016. február 15.

Nagyon jó kis stift kontúrozásra, a mennyiség is brutál.
Pigmentált és tartós, csak ajánlani tudom.

marryjane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

Nagyon jó kis stift kontúrozásra, a mennyiség is brutál.
Pigmentált és tartós, csak ajánlani tudom.