KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Malin + Goetz

Ár:   $14   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   $14
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók

Megelőzésre és kezelésre egyaránt alkalmas hidratáló gél. Megakadályozza a kiszáradást, valamint azonnal helyrehozza a már száraz, irritált ajkakat.

Illat-, íz- és színezékmentes.

szeliger

2018. január 31.

Még mindig a csodálatos liberty-s adventi kalendárium meglepetéseit fedezem fel, ez az ajakápoló is ott lapult az egyik dobozkában. Régen szerettem volna már kipróbálni, sokan dicsérik. Ez a klasszikus, alapváltozat, színmentes, szagmentes, minden mentes hidratáló.
A kupak tekerős, ennek jobban örülök, mint a pattintósnak. A kis tubus jól kézreáll, ferdén lecsapott végű széles műanyag, közepén kis méretű nyílással. Egyszerűen megnyomom a tubust és már jön is ki a beltartalom. Ez most, hogy még több van benne, elég kényelmes, később azonban már nem lesz olyan praktikus, állandóan végignyomkodni az egész tubust... Fejjel lefelé tárova a kupakon megállítható, de nem olyan stabil, a kupak széle enyhén gömbölyített, könnyen megborul. Hidratáló hatása jó, de nem kiemelkedő, intenzívebb hatásra számítottam.
Mindent egybevetve jó kis ajakápoló, de nem venném újra. Az aktuális kedvencem a Claudia Schiffer tégelyes ajakbalzsama, azt jobban szeretem, mert intenzívebb a hidratáló hatása és tömöttebb az állaga, na az az ötcsillagos, ez itt most csak négyest kaphat.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 31.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Sűrűség szabályozó segédanyag.