KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manhattan Clearface

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2011. március 31.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Azonnali hatás:  tartósan hidratálja és mattá teszi a bőrt. Hűsitő és nyugtató hatású.

Hosszantartó hatás: láthatóan csökkenti a kipirosodásokat és megelőzi az újabb pattanások kialakulását.

e

2015. augusztus 24.

Nekem is utazó kiszerelésben volt meg a szett. Nagyon kellemes illata van, nekem nem tette a bőrömet se jobbá se rosszabbá, kellemes viselet viszont a bőrön, sminkelés előtt viszont egész jó alapnak bizonyult

e
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

szilvia.bano

2015. május 2.

Mini kiszerelésben volt meg, a géles lemosóval együtt. Ami a hidratáló krémzselét illeti, az illata ugyanolyan jó, mint a lemosónak, nem hagy zsíros érzetet a bőrön, sminkelés előtt alkalmas. Nem veszek belőle teljes kiszerelést, mert vannak sokkal jobb nappali krémek, amik természetesebb összetevőket tartalmaznak, és jól beszívódnak. Nem használtam sokat, így 4 csillag, mert nekem nem volt vele problémám.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

gigacsiga

2014. március 17.

Imádom!!!! Az egyetlen krém, ami jó a bőrömnek. A pattanásaim teljesen eltűntek, egész nap matt hatást érek el vele. Szomorú voltam, mikor eltűnt a polcokról, de tavaly novemberben újra rátaláltam a Müllerben. A csomagolása megújult, de a tartalom nem változott. :-D
Számomra egy igazi csodaszer, ezért 5 pontot kap.

gigacsiga
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 17.

Számomra egy igazi csodaszer, ezért 5 pontot kap.

2012. november 4.

Nagyon nagyon imádtam, a kedvenc hidratálóm volt régebben. Az illata, a hatása, nagyon tetszett. Tényleg mattított és nem miteszerképző.
Sajnos már nem kapható a helyi dm-ben, pedig a manhattan arcradírt is szerettem nagyon, azt sem találok sehol.

ashley
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

Alexa369

2012. augusztus 15.

állítólag zsíros bőrre való..hát az én bőrömet zsírosabbá tette ráadásul tele lettem pattanással ami úgy egyébként elég ritkán jön ki rajtam...

Alexa369
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

2012. július 30.

Régen használtam, akkor nagyon jó volt, imádtam az illatát és tényleg jól is hidratált, miteszerek ellen kiváló. A helyi dm-ben már nem kapható sajnos.

ashley
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

babciika

2012. június 6.

Nagyon jó termék,nekem a pattanásaimat is eltüntette, és nem szárított, pedig érzékeny a bőröm!!

babciika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

Tigrisfog

2012. május 21.

Egy kis mintát találtam itthon, csentem belőle - de megbosszulta magát a lopás! Felkenve kellemes érzetet ad az ismeretlen illat, de eltelik egy nap, kettő ... és hirtelen kivirágzom, pedig semmi nem adna erre okot hirtelen. Nem mertem elsőre ennek betudni a jelenséget, így egy kis területen újból próbálkoztam. Nem okozott "csalódást", ő volt a bűnös. Olyan mértékekbe gyulladó, és háromszor, négyszer újrafertőződni képes pattanásokat okozott, hogy menten összetapostam!

Tigrisfog
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

d-i_n-a

2012. április 15.

imádom az illatát és az állagát! Olyan jó érzés lesz utána a bőröm :)
Müllerben lehet kapni az összes Clearface-s terméket :)

d-i_n-a
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

imádom az illatát és az állagát! Olyan jó érzés lesz utána a bőröm :)
Müllerben lehet kapni az összes Clearface-s terméket :)

Nefelejcs

2012. február 26.

Imádom! Az egész termékcsaládot nagyon szeretem, csak nem lehet kapni :-( Ha valaki rábukkan, kérem írja meg, hol!!!

Nefelejcs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 26.

Antioxidánsok: Propyl Gallate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Faggyútermelést normalizáló 5αR-blokkoló hatóanyag, ami a gyártó állítása szerint három hét alatt 40%-kal csökkenti a faggyútermelést (a teszt résztvevők 78%-a érezte úgy, hogy a bőre kevésbé  zsíros és csillogó a tanulmány végére), a hajas fejbőrön pedig a lipid foltok csökkentésével (-69%) segít lelassítani a faggyúmirigyek működését, nyugtatja az irritációt és csökkenti a seborrhoeás tüneteket és a korpásodást is.