KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manhattan Clearface

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ágica, Módosítva: 2013. április 11.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kitisztítja a bőrt egészen a pórusok mélyéig, megtisztítja a szennyeződéstől, a baktériumoktól és a sminktől. Csökkenti a bőr fénylését. A gyulladásgátló hatóanyagoknak köszönhetően eltávolítja a pattanásokat. Hosszantartó hatás: A cink szabályozza a faggyútermelődést, ezáltal megelőzi az újabb pattanások kialakulását.

Krémmánia Kedvencek a -től
szilvia.bano

2015. május 2.

Nekem mini kiszerelésbe volt meg, a hidratáló krémzselével együtt. Nagyon finom illata van, a sminket- BB krém, púder, pirosító- tisztességesen eltávolítja, kellemes érzet marad utána a bőrön. Nekem mint lemosó gél megfelelően funkcionált. Összességében jó termék, van jobb is, ami több minden mentes, és a megfelelőbb bőrnek, meg elérhetőbb is, mert ezt sajnos nem lehet kapni dm-ben, csak a Müllerben van. Nem hiszem, hogy megveszem a teljes kiszerelést.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

2013. május 15.

Az illata nagyon jó, selymes érzés, amikor mosom vele az arcom, de annyit ér, mint halottnak a csók. Biztosan nem venném újra, pedig sokat vártam tőle. :(

kovacs.orsolya90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

2013. április 9.

Tesztelés megkezdődött. Eddigi egyetlen használatom során azt tapasztaltam,hogy nagyon jól tisztít, nekem és a barátomnak is nagyon tetszik az illata és valóban nagyon jó tapintású lett a bőröm tőle. Ha hosszabb távú tapasztalatom is lesz, még írok (:

kovacs.orsolya90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

CocoSunrise

2012. augusztus 31.

Emlékszem hogy elégedett voltam vele amikor problémásabb volt a bőröm, szépen tisztított. Nem vettem újra mert nem árulták sehol, Eucerint vettem helyette az valamivel jobb volt - igaz drágább is, úgyhogy el is feledkeztem erről.

CocoSunrise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

svivko

2012. május 29.

2 darabot is elhasználtam belőle, akkor ez volt a legjobb, kíméletes, és jól működő tisztító. Számomra az illata konkrétan büdös volt, az állaga mint egy sűrűn szemcsés fogkrém - emiatt 2/2 x meggyűlt a bajom a kiszereléssel, és inkább nem a kinyomót használtam, hanem simán lecsavartam az "egésznek a kupakját".
Ámde megelőzte a neutrogena, clean&clear, garnier, l'oreal hasonló termékeit az tuti. Ma már fekete szappanra esküszök, ő az igazi. :)

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 29.

d-i_n-a

2012. április 15.

Imádoom! Most vettem meg a 2. tubussal a Müllerbe! :)

d-i_n-a
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

Imádoom! Most vettem meg a 2. tubussal a Müllerbe! :)

Nefelejcs

2012. február 26.

Imádom! Nagyon kellemes tapintású lesz tőle a lemosott arcbőr és kellemes tisztaságérzést ad. Csak nem tudom, hol lehet kapni :-( Mostanában sehol nem látom.

Nefelejcs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 26.

gwendolen

2011. június 25.

Korábban jó tapasztalataim voltak vele, jól tisztított és összetétele sem a legszörnyűbb, nincs benne pl. SLS.

gwendolen
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 25.

ágica

2011. március 30.

Egész jó, de nem a legjobb.Jó illatú, tényleg tisztít, nem szárít és mattít is.Persze a bőrhibákat nem távolítja el , ne várjon csodát tőle senki.

ágica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. március 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

A cink önmagában a pattanások ellen hatásos gyulladáscsökkentő, míg a PCA (pyrrolidone carboxylic acid), egy aminosav származék, ami egy a bőrben természetesen is megtalálható hidratáló elem (NMF - natural moisterizing factor). A cink PCA állítólag nem csak hogy e kettő összetevő előnyét ötvözi, hanem még csökkenti is a bőr faggyútermelését (amit a cink magában nem tesz meg). További info itt és itt.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.