KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manhattan Clearface

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mesu80, Módosítva: 2012. november 7.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Antibakteriális és hidratáló állaga a bőr pórusainak eltömítése nélkül  megbízhatóan elfedi a pattanásokat és tökéletesen mattá teszi az arcszínt. Megszűnteti a pattanásokat és megelőzi újak kialakulását. hatékonysága és bőrsemlegessége bőrgyógyászatilag igazolt.

jetroh

2013. december 19.

77-es árnyalat:mikor kinyomtam a tubusból és felkentem nagyon bizarr szine volt.Rendesen meg voltam ijedve.
Pár perc elteltével azonban csodás eredményt kaptam.
Nekem nem volt maszkszerű,de szépen mattít.

jetroh
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

Pár perc elteltével azonban csodás eredményt kaptam.
Nekem nem volt maszkszerű,de szépen mattít.

Sangita

2013. július 8.

Nekem is az 50 pontos táskában volt ez a termék. Ami nagyon tetszik, az állaga, picit engem a habos alapozókra emlékeztet. Szép egyenletes fedést biztosít,és tartós.Ami nálam negatívum,hogy eléggé szárítja a bőrt, a használat előtt elég rendesen kellett hidratálni, porpúder utána szóba sem jöhet.

Sangita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

sztami

2013. június 14.

Én nagyon szeretem, még most fog elfogyni a második adag. Nem mindig használom, időről időre visszatérek hozzá, mindig kipróbálok valami mást, hátha az jobb lesz mint ez, de sajnos sokban csalódnom kellett... Mostanában BB- vagy CC krémezek, de néha újra felfedezem:D Szerintem ha elfogy kipróbálom az újabb kiadást... Remélem van legalább ilyen jó. Az arcom egy idő után átfénylett, de már meg se lepődök rajta... Fedése, hát nem is tudom... viszonylag közepes, de szép egységes lesz tőle az arc, nem lesz maszkszerű. Tény, hogy van neki egy jellegzetes szaga, de szerintem nem büdös:D

sztami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 14.

dinacica144

2013. április 10.

Hm ahogy itt elolvastam mit írtatok róla kissé elcsodálkoztam főleg hogy Dorcsa azt írta hogy nagyon rossz szaga van..Hát én nem tudom ma váltottam ki és nekem kifejezetten jó illata van:D(lehet én nem vagyok jól összerakva:D)nekem a 75 os árnyalat van és pont olyan mint az én arcom habár eleinte mikor kipróbáltam a kezemen kicsit sötétnek gondoltam de mondom majd jó lesz nyárra de végül jó lett:)még szerencse hogy nem vettem meg az essence bb krémét pedig ma szemeztem vele egy másik boltba ahol pik pak elvitték mind..:)

dinacica144
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 10.

Dorcsa

2013. április 9.

Szintén manhattan csomagban volt a 75ös. Mindig a legvilágosabb alapozót veszem, és mikor megláttam... -.-". Azért felkentem, mondom hát ha csoda történik :D. Meglepődve tapasztaltam, hogy annyira nem is üt el, de valószínűleg azért, mert az égvilágon semmit sem fedett. Ellenben olyan undorító szaga van (valami gyógyszeres-vegyszeres, de nagyon ismerős megnemmondom honnan), hogy a hányinger elkapott. Csak itthon kentem fel, de 20 perc után sem illant el az a szag, így lemostam. Megnéztem, elvileg még nem járt le a szavatossága, nem hiszem, hogy ezért lenne ilyen büdi.
Még szerencse, hogy ezért pénzt nem adtam, mikor még lehetett kapni.
Nálam ezzel a csomaggal eléggé leszerepelt a manhattan, a kőkemény szemceruza és undorító szagú valami (ez most színezett hidratáló vagy alapozó?) miatt. Totál pontkidobás volt. Párom az utolsót hozta el nekem, de inkább ne lett volna már egy darab se ><

Dorcsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

Még szerencse, hogy ezért pénzt nem adtam, mikor még lehetett kapni.

yvie

2013. április 8.

Én is az 50 pontos táskában váltottam ki. Nekem majdnem jó ez a 75 beige árnyalat, nem sokkal sötétebb a börömnél, nyáron jó lesz :D
Nem szoktam alapozót használni, épp csak a bőrhibáimra teszem. Fedése tényleg nem nagy, nagyon természetes. Nekem bejön. Csak a sok paraben ne lenne :S

yvie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

adri1

2013. április 1.

Számomra is ez az eddigi legjobb alapozó, amit használtam, mivel ami a legfontosabb, hogy nem tömíti el a pórusokat, szóval nem kell attól félnem, hogy pattanásos lesz a bőröm. (ellenben más alapozókkal)
A fedése nem valami jó, ezért ha szükséges, akkor a Manhattan clearface korrektort használom mellé a kisebb piros foltok eltüntetésére. A legvilágosabb árnyalatot szoktam megvenni, azonban ez is sötét lenne, ha vastagon kenném fel. De csak vékonyan szoktam, szóval így az árnyalata "elmegy".

adri1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

Lilla91

2013. február 8.

Ez életem legjobb alapozója. Mattít és nem okoz újabb pattanásokat. Már 2szer újravettem, csak kicsit drának tartom. Amíg jobbat nem találok ezt fogom továbbra is használni.

Lilla91
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

mstindigo

2013. január 24.

UPDATE: hosszabb távú használatban sincs tőle pattim. Viszont ha elkezdem picit rétegezni, vastagabban feltenni, akkor már túl sárgás. De ez a sárga szín jó viszont a piros ellen, pl. az orrom, orcám hajlamos kipirulni hidegben, melegben, és azt tompítja. De emiatt építeni nem tudom semmiképp. Lehet, hogy a színe miatt nem fogom újravenni, ha találok jobban passzolót. De amúgy klassz termék, mert vékonyan csak egységesíti a bőr színét, így még az se nagy probléma, ha a bőrtónus nem azonos vele.

Csak az ára miatt vettem ezt, mert elutaztunk, és nem volt alapozó nálam. Gondoltam, 850 ft-ot megér, ha csak két hétig használom is. Meglepően jó, igazából az agyam eldobom, hogy ennyi pénzért ilyet kaptam. Eredetileg a Helia BB-t akartam, de nem tudtam kipróbálni a színt, és aztán megláttam ezt. A vanilla árnyalat annyira szépen passzolt, hogy megvettem, ennyire nekem passzoló árnyalatot még sosem láttam, gondoltam, ha nem bírja a bőröm túl jól, akkor max. majd a karácsonyi vacsira meg a szilveszteri partira felteszem... A Missha Signature-ömet pótoltam ezzel, ami ugye 10x ennyibe kerül. Abban azt szeretem, hogy az összetevők gyönyörűek, viszont az orrom mindig csillog tőle. :)
Előnyök:
- rendkívül természetes hatás, mint egy BB krémnél, szinte észre sem lehet venni, hogy van valami az arcomon
- fedése enyhe, de építhető, nincs maszkhatás
- nekem még az orrom sem csillog ez után, akkor sem, ha nem használok púdert, tényleg mattít
- nem lesz tőle mitteszeres, pattanásos a bőr
- vannak benne tényleg szép és hasznos összetevők, pl. panthenol, szalicilsav, niaciamide
- rendkívüli meglepetésemre nem irritálta a nagyon érzékeny bőröm a gázosabb összetevők ellenére sem

Hátrány:
- nagyobb bőrhibákra kell mellette a korrektor
- száraz részeket kiemeli, hidratálni alá mindenképp érdemes
- pattanásokat azért nem szárítja le, az Akneroxid kell nekem e mellett is
- vannak benne nem túl szimpi összetevők, amiket kihagyhatnának, pl. Aluminum Starch Octenylsuccinate, vagy a parabének
- sárgás a színe, ami nekem nem a legjobb, de vékonyan felkenve ez nem látszik, mert enyhe a fedése

Igazából 4-5 között vacilálok, de mivel árérték arányban valóban kitűnő, legyen 5. Lényegesen drágábban azért van jobb. :) Mindenesetre ez szuper alternatíva annak, aki nem engedheti meg magának, vagy nem akar több ezer forintot kiadni egy alapozóra. Drogériás viszonylatban ez a legjobb, amit próbáltam, szerintem kenterbe veri még a több ezer forintos L'Oreal, Rimmel, Max Factor és hasonló kategóriás alapozókat.

mstindigo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

Előnyök:

- száraz részeket kiemeli, hidratálni alá mindenképp érdemes
- pattanásokat azért nem szárítja le, az Akneroxid kell nekem e mellett is

Gwendoline

2013. január 2.

Huh, ezt használtam, mikor még nagyon vigyázni kellett a bőrömre, mert sajnos voltak rajta elég rendesen gyulladt dolgok :( ... Hát szerintem eltalálhatatlan a színe annak, aki sötétebb bőrű. A másik meg, hogy volt egy poros állagú meg egy folyékonyabb, most nem tudom ez melyik, de egyik sem volt jó, igazából ugyanúgy jöttek és jöttek ki tőle a problémák, tehát elmulasztani nem mulasztja el, de rosszabb se lesz tőle, viszont nem jó annak aki sötétebb bőrű.

Gwendoline
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Zinc PCA, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Niacinamide, Retinyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.