KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. október 3.

Lelőhely:   külföld

Lótuszvirág kivonatot tartalmazó szempillaspirál.

Kiszerelés: 5ml

Krémmánia Kedvencek a -től
allthemakeup

2013. április 20.

Egy barna van meg, nem igazán szeretem, mert semmi sem látszik abból, hogy felvitted. Talán alsó szempillákra, vagy szemöldökszínezésre megéri. Még szerencse, hogy 300 Ft-ért vettem.

allthemakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 20.

agi.greendaygirl

2012. március 3.

nekem is volt ilyenem, ezer éve, még más volt a csomagolása. szerettem, szép, természetes hatású pillákat csinált, nem csomósított. 14-15 éves koromban ez bőven elég is volt, ma már többre van szükségem.

agi.greendaygirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 3.

UnVraiAnge

2011. október 14.

Ezt a terméket a korábban javasolt szégyenfalra tudnám csak jelölni, bár ott legalább számtalan kategóriában indulhatna. Nem is érdemes rá szót-pénzt pedig végképp- pazarolni.

UnVraiAnge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 14.