KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2011. március 17.

Lelőhely:   külföld

Csillogó, fénylő púder arcra és dekoltázsra. Kiváló az arc egyes részeinek kiemelésében. Egy kisebb ecsettel a felső ajak fölé is vihetünk a highlighter középső, világosabb színéből, hogy kiemeljük a száj ívét. Ezen kívül a szem belső zugaiba és a szemöldökcsont alá is tehetünk a púderből.

A dobozban 7,5 g van.
Minőségét megőrzi: felbontástól számított 24 hónapig.

fnoori

2015. július 14.

Régóta megvan már, volt, hogy egy fél évig hozzá se nyúltam aztán egy ideje megint elővettem. Nagyon jó kis termék szép fényt ad, kicsit csillog de azért nincs is disco gömb hatása. Ecsettel használom, nagyon szépen fellehet vinni, a hozzá tartozó szivacs szerintem teljesen felesleges. Nem potyog szét a csillám az arcomon ami hatalmas plusz pont.

fnoori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 14.

Lola21

2013. november 24.

Szép természetes fényt kölcsönöz az arcnak :)

Lola21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

Szép természetes fényt kölcsönöz az arcnak :)

hiperter

2013. október 4.

ecsettel szoktam felvinni a világosabb színt, gyönyörű, visszafogott selymes fényt ad, igazán elegáns "hab a tortán". ebből bátrabban szoktam felvinni, mint csillogós társaiból. bár a sötét részét nem nagyon használtam még, ettől függetlenül ár-érték arányban is verhetetlen ez a kis csoda.

hiperter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 4.

cila

2013. július 16.

Teljesen véletlenül láttam meg a DM-ben,épp valami mást kerestem.Gondoltam megnézem a leárazott termékeket és ott volt.Pont ilyenre vágytam már régóta.Annyira gyönyörű fény ad arcnak,hogy el vagyok ájulva tőle:-)!Innentől a kedvencem lesz.Szép nyári sminkhez tökéletes,nem tolakodó a csillogása,szép szín,univerzális,mindenhova használható(szemsmink ..)És ennyi pénzért,főleg féláron..isteni!

cila
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 16.

mstindigo

2013. február 28.

UPDATE: Múltkor szinte egy teljes sminket megcsináltam vele. Egy alapozót és egy szempillaspirált használtam még, a szememre is tökéletes volt, a világosabb ment az egész szemhéjamra, a sötétebb pedig kontúrba és külső szemzúgba, és a számra is ütögettem belőle egy kis ajakírra. Gyönyörű lett!
******************************
Nagyon szuper, gyönyörűséges. :) A két szín keverve is tökély akár, a világos bőrömre sem érzem soknak. Alapozás+kontúrozás+pirosítás+ ez, és tökély. :) Már próbálgattam más highlightert, de ez a legjobb. Az arccsontomra és a szemöldökcsontomra tettem a két színt egyszerre használva ecsettel, és el vagyok ájulva. :) Nappalra sem érzem így soknak, bár tényleg csak egy vékony vonalban tettem az arccsontom tetejére. Nincs valami nagyon kiugrós, modelles arccsontom, de ennyi trükközéssel teljesen olyan lesz. ;) Nagyon tartós, és nem közönséges, hanem olyan szofisztikáltnak érzem, valamiért nekem nagyon bejön.
Ha nem írjátok itt a szivacsot, meg sem találom benne, az értelmét nem is találom, de ecsettel működik a dolog. :)

mstindigo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

******************************

ST

2013. február 1.

Akciósan vettem, egyébként eszembe sem jutott volna, hogy kell nekem ilyen, de nem bántam meg! A sárgás árnyalatával kevésbé tudok mit kezdeni, talán szemhéjra elhasználom. A többi ecsettel felvíve szépen mutat (a hozzá kapott szivaccsal túl sok). Sajnos nem a legtartósabb.

ST
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 1.

Pöti

2013. január 23.

Jó kis highlighter, féláron volt Dm-ben. Szépen csillog, a szivacsot mondjuk nem igazán értettem hozzá. Pirosítóhoz, highlighterhez még sose használtam, nem is fogom.

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 23.

Maanina

2012. augusztus 24.

Ecsetet használva nagyszerű ez a bronzosító. Szép színei vannak, szépen csillog, sokáig fennmarad. Az Essence sun club all over shimmer bronzosítójához nagyon hasonlít, de annak az ára sokkal kedvezőbb. Előnye, hogy finomabb az illata és bronzosabbak a színárnyalatok.

Maanina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

Lara001

2012. augusztus 7.

Én is nem régen fedeztem fel a Dm-ben és imádom!
A szivaccsal semmit nem lehet kezdeni, de ecsettel szépen felvihető. (nem a legnagyobbal, hanem a kisebbel)
Szerintem az, hogy csillog és, ha többet teszel fel intenzív az nem hátrány.
Napközben elég nagyon kevés is belőle és szépen ragyog tőle a bőr. Este és egy bulis sminkhez pedig kitűnő, nagyon szépen csillog, szemöldök alá is használható vagy a szemzugakba.
Mivel világos a bőröm ezért, napközben nem használom a barnát belőle csak egy lehelletnyit teszek.

Lara001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Én is nem régen fedeztem fel a Dm-ben és imádom!
Szerintem az, hogy csillog és, ha többet teszel fel intenzív az nem hátrány.

puszanyusza4

2012. július 3.

Nem rég fedeztem fel a Dm-ben...Már a csomagolásban is kitűnt, hogy nem egy rossz minőségű termékről van szó!!Kipróbáltam és természetes fényben is teszteltem, úgy, hogy mutat. Én egyszerűen szerelmes lettem belé! Vizsgám után azzal ajándékoztam meg magam!!(Nem bántam meg!)Nekem 5csillag;)

puszanyusza4
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.