KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rnee, Módosítva: 2011. július 1.

Lelőhely:   külföld

Manhattan Mousse habállagú alapozó minden bőrtípusra.

onessin

2016. augusztus 27.

Mikor megkaptam kipróbáltam és úgy éreztem nekem ez sok, fullasztó és nem is tudom rendesen eldolgozni az arcbőrömön. Aztán félév múlva szükségem volt egy sötétebb alapozóra és előkerült a sminkes ládikám aljáról, és azt kell mondjam WOW!!
Szerintem igazán jó a fedése, de nem fullasztó, olyan egységes lesz az arcom tőle, mint egy játékbabának, és mégsem azt látom, hogy maszkhatású! Egy pici púder valóban nem árt rögzítéshez, de egyébként nekem egy napot simán kibír, és én éjszakai, bulis-alkalmi sminknek csak ezt használom azóta! Sajnálom, hogy már nem gyártják, más márkák hasonló termékét ki fogom próbálni.

onessin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

derienart

2015. május 20.

Hú, mikor megvettem nagyon sokáig a tökéletes alapozó volt. Könnyen felvihető, valóban púder állaga volt, mintha nem viseltem volna semmit. Viszont úgy fél év használat után elkezdett olajosodni, nem lehetett szépen elkenni, átfénylett, zsírosodott az arcon. Kézzel használtam, lehet ez nem tett jót neki, nem tudom.

derienart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 20.

bednem

2015. május 9.

Olcsó, de nekem nem jött be. Habos állaga kicsit zavart és lefolyt a bőrömről. Lehet, csak 30 alatt érdemes használni?

bednem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 9.

musztafa

2015. január 30.

Én akciósan vettem a dm-ben a kiárusításos kosárból 99!!! Ft-ért. Ha az árát nézem 5*, de az eredeti árát tekintve, inkább csak 4. A hab állaga nagyon tetszik, szépen fed, nagyon jól eldolgozható, de nem tart ki egész nap. Felkenéskor nagyon sötétnek tűnik, de eldolgozva szép eredményt lehet elérni!

musztafa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

ppetruska21

2013. december 25.

Először is a habállaga tetszik a többi nem. Mikor felkenem akkor valahogy sötétebb az arcomon, mint ahogy én azt gondoltam tartossága közepes úgy 4-5 órát kibír de nem több nekem nem az igazi.

ppetruska21
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

linda.labik

2013. október 5.

Nekem ez az alapozó sajnos nemes egyszerűséggel lefolyt az arcomról, nap közepére már semmi nem volt rajtam belőle :( Pedig nem lett volna rossz.

linda.labik
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 5.

narancsfavirág

2013. október 4.

Jó volt ez az alapozó, szerettem használni, csak a legvilágosabb árnyalat is sötétnek bizonyult. A tartósságával nem volt gond, és nem irritálta a bőrömet.

narancsfavirág
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

hatsum0m0

2013. június 19.

nekem a beige és a sun beige árnyalat is megvan, mindkettőhöz akciósan jutottam hozzá, eredeti ára kicsit húzós. szuper alapozó, imádom ezt a nagyon könnyű, habos állagot. az egyetlen bajom vele, hogy mióta divatba jöttek a BB/CC krémek már én is nehezményezem, amikor látszik, hogy van valami az arcomon. a színválaszték is lehetne nagyobb.

hatsum0m0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

M.Tina

2013. június 13.

DM-ben a leárazott termékek kosarában bukkantam rá az utolsó darabra 1200 Forintért.Sun beige árnyalat volt,kicsit sötét de ha lebarnulok egy kicsit,pont jó lesz.Addig is világosabb púderrel kompenzálom. Nem maszkszerű,jól eltünteti a bőrhibákat. Eddig meg vagyok elégedve vele pláne úgy,hogy olcsón jutottam hozzá!:)

M.Tina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 13.

ilmonika88

2013. május 23.

Sziasztok, valaki meg tudná nekem mondani, hogy hol lehet venni, rendeli még ezt az alapozót? Köszönöm!

ilmonika88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 23.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isohexadecane, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Glyceryl Dibehenate
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Sesquiisostearate, Polyglyceryl-3 Beeswax
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer
Illatanyagok: Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, Benzyl Alcohol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Bőrpuhító (emollient).