KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manhattan

Manhattan Powder Mat Alapozó

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: matine91, Módosítva: 2011. szeptember 5.

Lelőhely:   külföld
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tökéletes fedés, matt hatás. Eltűnteti a bőrhibákat és a tökéletes porcelánbőr hatását kelti. Felvitele egyszerű és könnyű, hab állagának köszönhetően pillekönnyű, mintha semmi se lenne az arcodon. Főleg zsírosodásra hajlamos bőrre ajánlott, a csillogást megakadályozó formula található meg benne. Nem tömíti el a pórusokat.

mrs.imperator

2017. február 25.

Egyik legjobb alapozóm ami valaha volt. Az én gyorsan zsírosodó, piros, miteszeres, csillogó, t-vonalban olajos bőrömre tökéletes, még púder sem kell egész nap matt és egyenletes a bőröm. Megfelelő hidratálás mellett nem is szárítja a bőrt, eleinte talán kissé hámlott az orrom de utána az sem. Sajnálom hogy már nem kapható, nagyon jó termék volt, az igazi jó mattító púderes alapozó porcelánbaba hatással :)

mrs.imperator
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 25.

groniki

2017. február 23.

Sziasztok! van belőle nekem néhány, original, nem használt tubus.. nekem nagyon bevált, azóta sem találtam ennél jobban fedő alapozót. Egyetlen hibája, hogy a Manhatten kivonult Magyarországról és már sehol nem lehet hozzájutni...
Csak nálam :-) ha érdekel dobj egy emailt : groniki kukac gmail.com
Niki

groniki
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 23.

Csak nálam :-) ha érdekel dobj egy emailt : groniki kukac gmail.com
Niki

Marshmallow8

2017. január 9.

Update: Kivágom a kukába. Tele van parabénekkel, nem mérgezem inkább a bőröm. Mostanában elkezdtem natúr vonalon keresgélni.

Már az első használatkor sem tetszett, egyrészt túlságosan művi, porcelánbaba fejem lett pedig jól eldolgoztam, az állaga se jön be plusz a bőröm egyáltalán nem lélegzett. Ennek ellenére a 3*-ot megkapja mivel szem alá, pirosságra, pattanásokra a legkiválóbb korrektor. De én csakis erre tudom használni.

Marshmallow8
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Alma07

2016. október 20.

nagyon jól fed

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Alma07
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 20.

nagyon jól fed

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Doloresz

2016. szeptember 25.

Fedésben tökéletes.. de úgy néztem ki tőle mint aki púderbe fejelt volna.. :(

Doloresz
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

Fedésben tökéletes.. de úgy néztem ki tőle mint aki púderbe fejelt volna.. :(

korita07

2016. augusztus 13.

Kamaszként sokat használtam és jó pár tubust elfogyasztottam. Szintén a kellemetlen bőrhibák éltüntetése miatt szerettem, illetve picit szárította is azokat a frányaságokat. Tényleg kissé porcelán hatást keltett, ezért igyekeztem minimális mennyiséget felvinni belőle. Azt sajnáltam igazán, hogy Magyarországon kb 4-5 árnyalat volt kapható a DM-ben és még a legvilágosabbként vett árnyalat is elég narancsos tudott lenni télen az arcomon.

korita07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Veronix

2016. június 24.

Több tubussal elhasználtam már. Az én extra zsíros bőmet is kordában tudta tartani. Igaz, hogy szinte természetellenesen porcelán arcbőrt csinált az én pattanásos bőrömből is, de én pont ezt szerettem benne. Eseményekre imádtam használni, nagyszerűen fedett és kibírt egy egész napot is átfényesedés nélkül. Kár hogy mostanság már sehol nem lehet kapni, azóta se találtam hasonlót. :(

Veronix
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

macskusz

2016. június 5.

Jó a fedése, de nagyon látszott, hogy az arcomon van.

macskusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Jó a fedése, de nagyon látszott, hogy az arcomon van.

Cinti97

2016. május 13.

nagyon jó a fedése!

Cinti97
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 13.

nagyon jó a fedése!

karpeszt

2016. április 24.

Nagyon kiszárította a bőrömet, de jó a fedése, így el lehet használni.

karpeszt
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 24.

Nagyon kiszárította a bőrömet, de jó a fedése, így el lehet használni.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Glyceryl Dibehenate, Silica Dimethyl Silylate, Tribehenin, Glyceryl Behenate
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-3 Beeswax, Polyglyceryl-2 Sesquiisostearate, Glyceryl Behenate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer
Illatanyagok: Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide/CI 77891, CI 77947 / Zinc Oxide
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, Benzyl Alcohol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Bőrpuhító (emollient).

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Az EWG szerint fő kockázata az összetevőnek, hogy nehéz fémmel és ólommal is szennyezett lehet. A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.