KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manhattan

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 3.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   külföld

Kimondottan selymes és lágy pirosító a természetesen ragyogó arcbőrért. E- vitamint tartalmaz.

Ár: 600 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Ár: 500 Ft + pktg , Eladó: Kodi
Állapot: keveset használt, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm
Boglarr

2016. július 28.

Nekem tartós,nem irritál és szép természetes hatást lehet vele elérni, annak ellenére hogy nagyon világos a bőröm szépen el tudom dolgozni,nem nézek ki úgy mint egy bohóc... :D

Boglarr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

jkrisztie2

2016. április 12.

A fresh peach-ből az utolsó két példányt hoztam el a dm-ből, mert kiárusítják a Manhattan állványt. Istenem, megszűnik!!! Kedvenc pirosítóm a Artdeco mellett, nekem pont elég pírt ad, tartós is. Ha sietek, csak egy kis szempillaspirált rakok fel, meg ezt! Nálam alap darab, nem tudom, honnan fogom beszerezni, ha elfogy. Segítsetek!

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 12.

Timeajam

2016. január 13.

Nekem a purple árnyalat van,elég erős rózsaszín. Az ecset elég gagyi,da használható. Mindenképpen kell az erősebb szín, hogy látni lehessen valamit belőle. Semmi extra. Ezért az árért többet nem is vártam. Nem venném meg mégegyszer,de elhasználom.

Timeajam
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.

juditjanka

2015. december 8.

Jól pigmentált, tartós is, ha van alatta valamilyen alap. Megy az 5*.

juditjanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 8.

Jól pigmentált, tartós is, ha van alatta valamilyen alap. Megy az 5*.

NadjaBlue

2015. szeptember 5.

Természetes színt ad, nekem tetszett, de tényleg nem túl pigmentált és az ecset se a legjobb. A csomagolásával nem volt bajom és szerencsére bírja a gyűrődést, jól záródik.

NadjaBlue
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

profectuscat

2015. július 3.

Nem tudom, miért veszi mindenki ezt a fresh peach hulla pirosítót, mert alig van színe, pedig nekem még alapozót is kell (fehérrel) világosítanom, de úgyis alig látszik, és nagyon poros, lisztes... én a Secret Lovers pirosítót vettem meg, ami szerintem egy az egyben Nars orgasm dupe-ja is lehetne :) szerintem vessetek rá pár pillantást, mert hogy ez igazán nyárias, és üde, na meg csajos és különleges, az tuti! :D
Nagyon finom arany csillámok vannak benne, aranyfénye ettől lesz. Nem poros (csak ha durva, vastagabb szállú ecsettel veszem fel), szépen tapad puha ecsetre, és szépen leadja a terméket - mondjuk ez az ecset érdeme -.
Az ecsetről nem nyilatkoznék, a saját fóliázott csomagolásával együtt bevágtam a fiókba. Ha valakinek kell, ingyen odaadom, de én ezt a durva ecsetet nem hogy a pirosítóhoz se tudom használni, de még az arcomon is karístolna, ahogy megtapogattam a szálait.
A csomagolása.... szerintem a gagyi ecset helyett, kitölthették volna sokkal több "anyaggal" a tégelyt, mert ez nem olyan sok. Én imádom a pirosítókat, de törekeszem arra, hogy meg is érje amit veszek. A különlegessége és gyönyörűsége kárpótol, de sokkal több terméket eltudnék még viselni + szerintem nem túl szép, és kellemes kézbe venni, én grafikusként végeztem, de ez a csomagolás forma, ez a tálalás nekem nem jön be.
Mindezek ellenére 5csillag, mert a termék miatt vettem meg, a többi csak ráadás lett volna, ha lett volna... :)

profectuscat
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

vfruzsina

2015. március 12.

Nekem a fresh peach árnyalat van meg, ez nem igazán jött be. Engem sápaszt, már amennyire látszódik, hogy vlaamit használtam. Mondjuk lehet nem a legjobb szín a bőrömhöz, kicsit napbarnított(de azért nem durván, de nem vagyok az a hófehérke). Ám az itt lévő vélemények alapján a barnásat majd lehet kipróbálom. Az ecset az borzalom, már nem is tudom hol van, lehet a kukában. Szóval nekem ez az árnyalat nem jön be, ha veszek másikat az majd hátha.

vfruzsina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 12.

freegid

2015. január 10.

Olcsó, de nem ócska. Szép végeredmény érhető el vele, csillámos, de ennek ellenére természetes, nem rikító és jól eldolgozható. (Az ecsetét azt kidobtam, az 0 pont.)

freegid
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 10.

D.Bianka

2014. november 17.

Imádom ezt a pirosítót, én is évek óta használom a barnás árnyalatot. Középbarna a bőröm tónusa és nagyon szép természetes színt ad az arcomnak. Több pirosítóm és bronzosítóm van de mindig ehez nyúlok :) Szeretem a Manhattan termékeket sosem csalódok bennük.

D.Bianka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

Csirip74

2014. november 8.

Szeretem benne, hogy jól tárolható, kompakt, nem nyílik ki a doboza. Két éve megvan és a minősége semmit nem romlott. A barackosat használom, ennyi halovány pirosítás nekem elég, bár a csillámokat nem látom az arcomon, csak a dobozában.Nincs összehasonlítási alapom, nem használtam még másik pirosítót, ezért a legjobb pontszámot adom.

Csirip74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.