KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manhattan

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 3.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   külföld

Kimondottan selymes és lágy pirosító a természetesen ragyogó arcbőrért. E- vitamint tartalmaz.

Ár: 500 Ft + pktg , Eladó: Kodi
Állapot: keveset használt, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm
Ár: 1000 , Eladó: kanosmano
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, postázás esetén 500ft

pita

2018. január 7.

Évek óta megvolt, nemrég összetört, és nagyon sajnálom, mert nagyon szerettem ezt a pirosítót :/ Nagyon hasznos a kis kompakt tégelye, én a hozzá tartózó kis ecsettel vittem fel mindig, mert nagyon szépen fed (nagy pirosítós ecsettel néha túl sok volt), és sokáig fent maradt.

pita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

mirabell

2017. december 12.

Ajandékba kaptam, fresh peach árnyalatban.
Én nagyon szeretem, szép a színe, tartós, nem kell sok belőle a felvitelhez, így sokáig elég.

mirabell
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 12.

Ajandékba kaptam, fresh peach árnyalatban.

klengel01

2017. november 3.

Fresh peach árnyalatom van belőle, nagyon szeretem,mert pont annyit ad ,amennyi nekem kell, nem hivalkodó, hanem természetes. Tartós, jó minőségű, mindennapi sminkhez tökéletes.

klengel01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

moni92

2017. november 1.

Természetes hatást kelt, tartós, és nagyon szép színe van :)

moni92

Természetes hatást kelt, tartós, és nagyon szép színe van :)

Boglarr

2016. július 28.

Nekem tartós,nem irritál és szép természetes hatást lehet vele elérni, annak ellenére hogy nagyon világos a bőröm szépen el tudom dolgozni,nem nézek ki úgy mint egy bohóc... :D

Boglarr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

jkrisztie2

2016. április 12.

A fresh peach-ből az utolsó két példányt hoztam el a dm-ből, mert kiárusítják a Manhattan állványt. Istenem, megszűnik!!! Kedvenc pirosítóm a Artdeco mellett, nekem pont elég pírt ad, tartós is. Ha sietek, csak egy kis szempillaspirált rakok fel, meg ezt! Nálam alap darab, nem tudom, honnan fogom beszerezni, ha elfogy. Segítsetek!

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 12.

Timeajam

2016. január 13.

Nekem a purple árnyalat van,elég erős rózsaszín. Az ecset elég gagyi,da használható. Mindenképpen kell az erősebb szín, hogy látni lehessen valamit belőle. Semmi extra. Ezért az árért többet nem is vártam. Nem venném meg mégegyszer,de elhasználom.

Timeajam
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.

juditjanka

2015. december 8.

Jól pigmentált, tartós is, ha van alatta valamilyen alap. Megy az 5*.

juditjanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Jól pigmentált, tartós is, ha van alatta valamilyen alap. Megy az 5*.

NadjaBlue

2015. szeptember 5.

Természetes színt ad, nekem tetszett, de tényleg nem túl pigmentált és az ecset se a legjobb. A csomagolásával nem volt bajom és szerencsére bírja a gyűrődést, jól záródik.

NadjaBlue
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

profectuscat

2015. július 3.

Nem tudom, miért veszi mindenki ezt a fresh peach hulla pirosítót, mert alig van színe, pedig nekem még alapozót is kell (fehérrel) világosítanom, de úgyis alig látszik, és nagyon poros, lisztes... én a Secret Lovers pirosítót vettem meg, ami szerintem egy az egyben Nars orgasm dupe-ja is lehetne :) szerintem vessetek rá pár pillantást, mert hogy ez igazán nyárias, és üde, na meg csajos és különleges, az tuti! :D
Nagyon finom arany csillámok vannak benne, aranyfénye ettől lesz. Nem poros (csak ha durva, vastagabb szállú ecsettel veszem fel), szépen tapad puha ecsetre, és szépen leadja a terméket - mondjuk ez az ecset érdeme -.
Az ecsetről nem nyilatkoznék, a saját fóliázott csomagolásával együtt bevágtam a fiókba. Ha valakinek kell, ingyen odaadom, de én ezt a durva ecsetet nem hogy a pirosítóhoz se tudom használni, de még az arcomon is karístolna, ahogy megtapogattam a szálait.
A csomagolása.... szerintem a gagyi ecset helyett, kitölthették volna sokkal több "anyaggal" a tégelyt, mert ez nem olyan sok. Én imádom a pirosítókat, de törekeszem arra, hogy meg is érje amit veszek. A különlegessége és gyönyörűsége kárpótol, de sokkal több terméket eltudnék még viselni + szerintem nem túl szép, és kellemes kézbe venni, én grafikusként végeztem, de ez a csomagolás forma, ez a tálalás nekem nem jön be.
Mindezek ellenére 5csillag, mert a termék miatt vettem meg, a többi csak ráadás lett volna, ha lett volna... :)

profectuscat
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.