KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: sephora

Utolsó módosítás dátuma: 2013. április 23.

Dúsító, vízálló szempillaspirál.

Ár: 500Ft , Eladó: piccem
Állapot: 1szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --
shinigami:3

2014. november 3.

Még nyárra vettem meg hogy vízálló. Tényleg nem kopik le egykönnyen viszont a felvitele elég macerás. Én azt csináltam hogy egy szeretett és kifogyott szempillaspirál keféjét kimostam és azzal kentem fel. Így sokkal használhatóbb lett. Tényleg csak a vízalatti tartóssága miatt kap 3 pontot.

shinigami:3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 3.

lumiukko

2014. augusztus 21.

Ez egy borzasztó spirál. Kezdjük azzal, hogy akkor hatalmas feje van, amivel képtelenség nem összekenni a szemhéjat, pedig amúgy én szeretem a nagyobb fejű spirálokat, de ez már túlzás. Nekem a hagyományos keféje se jön be, a szilikon nekem jobban bevált. Iszonyú nehéz felapplikálni, vagy 20-szor át kell húznom, hogy látszódjon egy kis festék, pedig a fej sokat vesz fel, de egyszerűen nem tapad meg a szempillán, valahogy túl folyós nekem. A pilláimat nem tapasztja, de nem is csinál velük semmit, se nem dúsít, se nem hosszít, csak bekeni feketével, de azt is csak nagy nehezen. Viszont tartósnak tartós, nem potyog, de lemosni is alig tudom sajna. Ajándékba kaptam, magamtól meg nem vettem volna, már a csomagolása is gagyi hatást kelt.

lumiukko
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

2014. január 24.

NEkem nem jött be...alig tudtam vele kifesteni a pilláimat...és nem lett se dúsabb, se hosszabb tőle a pillám..

Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 24.

sephora

2013. június 2.

Update:
Hamarabb visszatértem updatelni és lepontozni.
Pedig próbálkoztam, több esélyt is kapott, de katasztrófa ez a spirál.
Rengeteg festéket vesz fel a keféje és hiába húzom le a felesleget, a pillákat egyből összetapasztja. El is nehezíti, mert nem állnak meg szép ívben a pillák, hiába festem íves mozdulatokkal. Használata után a szempilláim iszonyú rondák, komolyan mondom spirál nélkül szebb a tekintetem, mint ezzel a spirállal. Pedig rajtam még egy kevéske smink is sokat számít.

*******

Kicsit mellényúltam ezzel a spirállal. Glamour napi vásárlás során jött velem haza. El fogom használni, de biztosan nem veszem újra.
Most vagy azért, mert előttem százan már kinyitották, vagy a festék ennyire rossz, de lehetetlen szép pillákat varázsolni vele. A keféje zavaróan nagy, és rengeteg festéket vesz fel. A pillákat annak ellenére összetapasztja, hogy lehúzom a felesleget róla. Konkrétan vízben, esőben még nem volt alkalmam a vízállóságát tesztelni, de a nap végére az alsó pilláim alatt pandamacis lesz tőle a szemem. Pedig az alsó pillákra tényleg csak nagyon keveset viszek fel a festékből.
Egyenlőre közepesre értékelem, de ha elfogy akkor lehet, hogy visszajövök updatelni.

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
sephora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 2.

Update:
Hamarabb visszatértem updatelni és lepontozni.
Pedig próbálkoztam, több esélyt is kapott, de katasztrófa ez a spirál.

*******

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes