HIRDETÉS

Manhattan Supersize Vízálló Szempillaspirál (Manhattan)

Manhattan Supersize Vízálló Szempillaspirál

Címkék: Szempillaspirálok

Dúsító, vízálló szempillaspirál.

A krémet feltöltötte: sephora

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények

Krémek Krémje Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Ez egy borzasztó spirál. Kezdjük azzal, hogy akkor hatalmas feje van, amivel képtelenség nem összekenni a szemhéjat, pedig amúgy én szeretem a nagyobb fejű spirálokat, de ez már túlzás. Nekem a hagyományos keféje se jön be, a szilikon nekem jobban bevált. Iszonyú nehéz felapplikálni, vagy 20-szor át kell húznom, hogy látszódjon egy kis festék, pedig a fej sokat vesz fel, de egyszerűen nem tapad meg a szempillán, valahogy túl folyós nekem. A pilláimat nem tapasztja, de nem is csinál velük semmit, se nem dúsít, se nem hosszít, csak bekeni feketével, de azt is csak nagy nehezen. Viszont tartósnak tartós, nem potyog, de lemosni is alig tudom sajna. Ajándékba kaptam, magamtól meg nem vettem volna, már a csomagolása is gagyi hatást kelt.

• ,
    Krémmániás Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 35-44

Hat ne vedd meg... nem dusit viszont oriasi a kefeje es mindenhova kenodik/ jut belole felvitelkor. Vizallonak vizallo.

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

NEkem nem jött be...alig tudtam vele kifesteni a pilláimat...és nem lett se dúsabb, se hosszabb tőle a pillám..

1/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 35-44

Update:
    Hamarabb visszatértem updatelni és lepontozni.
    Pedig próbálkoztam, több esélyt is kapott, de katasztrófa ez a spirál.
    Rengeteg festéket vesz fel a keféje és hiába húzom le a felesleget, a pillákat egyből összetapasztja. El is nehezíti, mert nem állnak meg szép ívben a pillák, hiába festem íves mozdulatokkal. Használata után a szempilláim iszonyú rondák, komolyan mondom spirál nélkül szebb a tekintetem, mint ezzel a spirállal. Pedig rajtam még egy kevéske smink is sokat számít.

*******

Kicsit mellényúltam ezzel a spirállal. Glamour napi vásárlás során jött velem haza. El fogom használni, de biztosan nem veszem újra.
    Most vagy azért, mert előttem százan már kinyitották, vagy a festék ennyire rossz, de lehetetlen szép pillákat varázsolni vele. A keféje zavaróan nagy, és rengeteg festéket vesz fel. A pillákat annak ellenére összetapasztja, hogy lehúzom a felesleget róla. Konkrétan vízben, esőben még nem volt alkalmam a vízállóságát tesztelni, de a nap végére az alsó pilláim alatt pandamacis lesz tőle a szemem. Pedig az alsó pillákra tényleg csak nagyon keveset viszek fel a festékből.
    Egyenlőre közepesre értékelem, de ha elfogy akkor lehet, hogy visszajövök updatelni.

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!