Manhattan Supersize Vízálló Szempillaspirál (Manhattan)

Manhattan Supersize Vízálló Szempillaspirál

Címkék: Szempillaspirálok

Dúsító, vízálló szempillaspirál.

A krémet feltöltötte: sephora

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Vásárold meg

• Ár: 500 Ft, Eladó: lumiukko
    Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest Szállítás, fizetés: személyes átvétel

Krémajánló

Vélemények Vélemények

• ,
    Krémmániás Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 35-44

Hat ne vedd meg... nem dusit viszont oriasi a kefeje es mindenhova kenodik/ jut belole felvitelkor. Vizallonak vizallo.

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok

NEkem nem jött be...alig tudtam vele kifesteni a pilláimat...és nem lett se dúsabb, se hosszabb tőle a pillám..

1/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 35-44

Update:
    Hamarabb visszatértem updatelni és lepontozni.
    Pedig próbálkoztam, több esélyt is kapott, de katasztrófa ez a spirál.
    Rengeteg festéket vesz fel a keféje és hiába húzom le a felesleget, a pillákat egyből összetapasztja. El is nehezíti, mert nem állnak meg szép ívben a pillák, hiába festem íves mozdulatokkal. Használata után a szempilláim iszonyú rondák, komolyan mondom spirál nélkül szebb a tekintetem, mint ezzel a spirállal. Pedig rajtam még egy kevéske smink is sokat számít.

*******

Kicsit mellényúltam ezzel a spirállal. Glamour napi vásárlás során jött velem haza. El fogom használni, de biztosan nem veszem újra.
    Most vagy azért, mert előttem százan már kinyitották, vagy a festék ennyire rossz, de lehetetlen szép pillákat varázsolni vele. A keféje zavaróan nagy, és rengeteg festéket vesz fel. A pillákat annak ellenére összetapasztja, hogy lehúzom a felesleget róla. Konkrétan vízben, esőben még nem volt alkalmam a vízállóságát tesztelni, de a nap végére az alsó pilláim alatt pandamacis lesz tőle a szemem. Pedig az alsó pillákra tényleg csak nagyon keveset viszek fel a festékből.
    Egyenlőre közepesre értékelem, de ha elfogy akkor lehet, hogy visszajövök updatelni.

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!