KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2011. augusztus 13.

Lelőhely:   külföld

liiilu

2013. május 14.

Megvettem, mert Manhattam a kedvenc márkám, nem rossz szempillaspirál, de nem is a legjobb, annyit bánok, hogy nem akciósan vettem meg.

liiilu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

Tutu23

2012. március 20.

Akciósan vettem. Nekem bevált, csak sajnos azóta sehol sem látom. Igaz, hogy kicsit sokáig száradt, de amim most van az meg ragaszt. Nem tudom, nekem nem ragasztotta össze a pilláim. Gondolom pilla meg technika függő. Én szerettem, bár teljes áron lehet, nem venném újra, de látni sem látom.

Tutu23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 20.

orban.klaudia

2012. február 10.

Akciósan vettem meg, de még így is pénzkidobásnak tartom... Nem tudok vele szép pillákat festeni, és még a szemem is fáj tőle.

orban.klaudia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 10.

Bijou

2011. szeptember 23.

Egyszerűen szar.Ezzel mindent elmondtam:D

Bijou
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 23.

Egyszerűen szar.Ezzel mindent elmondtam:D

csillag1219

2011. augusztus 2.

Ez egy óriási csalódás volt nekem. Megintcsak bebizonyosodott számomra, hogy a Manhattan szempillaspirálok nem nekem valók. A festék túl folyékony, összeragasztja a pillákat, festés közben "pandaszemeket" okoz, olyan lassan szárad. Tudom, hogy dúsítást nem ígér, attól nem is kell félni, a hosszítás csak mese... Nekem abszolút nem jött be, nem tudom mit csinálok vele, mert sajnálom kidobni. Ja, és száradás után belepotyogott a szemembe, csípett és alig bírtam kipislogni.

csillag1219
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 2.