KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manhattan

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2011. június 22.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   külföld

eclipse

2016. december 15.

Hosszu szempillaim vannak, tehat nekem a dusitas a fontos. A 2000 ft alatti kategoriaban (ennel tobbet nem vagyok hajlando szempillaspiralert kiadni) ennek van a legjobb kefeje, nem csomokban festi a pillaimat, hanem egyesevel, es a festek minosege is jo, nem pereg, nincs pandaszem nap vegen. Tobbszor ujravettem mar, eddig nem talaltam jobbat, ez persze nem jelenti azt, hogy nincs :)

eclipse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Justic

2016. október 17.

Egy erős közepes spirál csak. Tartós, nem csinál panda szemeket még egy egész nap után sem. De nem hosszít, nem dúsít, csak úgy kiemeli a rövid kis pilláimat és slussz. Vannak ennél sokkal jobb szempillaspiráljaim is, olcsóbban.

Justic
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

carolinett33

2016. október 11.

hát ez rettenetes, még kb 13-4 évesen kaptam anyukámtól egy féláras dm kupont erre és hogy örültem, hogy milyen jó drága szempillaspirálom lesz :D hát szörnyű volt könnyeztem tőle, pergett le a szememről, borzalmas volt.

carolinett33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

emeseee6

2016. szeptember 24.

Mikor még nem volt műszempillám, csak ezt használtam,imádtam. Nem kenődött,szép fekete színe volt,és nekem jól dúsított is :)

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

senskin

2015. augusztus 2.

Volt ilyenem és tényleg fekete volt, nem emlékszem mennyire dúsított, tinikorom emléke :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

pannababo

2015. április 11.

Szép szempilla , nagyon jó eredmény, de van ez olcsóbban is , 5 csillagos, de az avon fiataloknak való szériájában ua. kefe 600-700 ft ...

pannababo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 11.

Giomy

2013. július 9.

Akciósan vettem a DM-ben egy tussal és nekem nagyon bejött! Szerintem jó a keféje, elég dús, így nem tapadnak össze a pillák tőle. A Clinique-nél nem jobb persze, de ennyit megér.

Giomy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 9.

liiilu

2013. május 14.

Én ennek a vízálló változatát vettem meg. Egyszerűen borzalmas. Első nap még nagyon jó volt, másnapra összetapadt, leszedni sminklemosóval sem lehetett, mivel vízálló, ezért vízzel sem jött le. Reggel pedig 3-4 nagy csomóba tapadtak össze a pilláim, egyszóval nem érte megvenni.

liiilu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

Langel

2013. április 11.

Nekem nagyon bejött. Az elején utáltam, mert fura szaga van, ami elég sokáig megmarad, de aztán megszoktam. Szépen dúsít és szétválasztja a pilláimat. Nem csomósodott be. Szerintem legközelebb is beruházok rá!

Langel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

darcy

2013. március 21.

Nem is tudom, hogy hogyan jutott a birtokomba. Talán kaptam? Mindegy.
Borzalmas. Összetapadnak tőle a szempilláim, és nehéznek érzem őket tőle. Nem is bírtam ki sokáig magamon.
Évekkel ezelőtt is volt egy "kitérőm" egy másik Manhattan szempillaspirállal, és az sem vált be.

darcy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 21.

Nem is tudom, hogy hogyan jutott a birtokomba. Talán kaptam? Mindegy.