Ár:   4400 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: wonderfooled, Módosítva: 2017. március 13.

Kategória:   Hajfestékek

A Manic Panic fizikai krém színezők a legjobbak a maguk kategóriájában. Vegan és PDD mentes..A Manic Panic fél-tartós hajfestékek nem tartalmaznak állati eredetű összetevőket és állatokon sosem tesztelték őket.

Manic Panic Atomic Turquoise
Ár: 3000 Ft , Eladó: Strangetoxic
Állapot: 3/4-ig,, Helyszín: Kőszeg, fizetés: előreutalás után postával küldöm, személyes átvétel Kőszegen!
KatS

2019. január 18.

Enchanted Forest király volt, 6 hónap után is látható barna hajon (amikor azt akartam, hogy szép legyek, 8 hajmosásonként kellett kb frissíteni, kb 2 havonta (a hideg víz miatt úgy is elmegy az ember kedve a heti 7 hajmosástól)), a hajvégek frissítésére használtam. A hajamon volt még zöld mid-tone, így a fizikai színező (a konkrét pigment) sokkal tovább maradt a hajon. Szulfátos samponok jobban szívják, illetve a meleg víztől is jobban kijön, de erős voltam, és hideg vízzel mostam hajat. Legkevésbé talán a Lush szilárd samponjaival kopott, de utána egyéb okokból vissza kellett térnem Schwarzkopf BC-re, de attól sem kopott nagyon. Nem tartom drágának, mert végtelen ideig elég. Illetve a kezelt (szőkített) hajról jobban kopik (vagyis a világos alapszín miatt jobban látszik a kopás, az árnyalatot tartja)
A színes pólónyakakhoz, párnahuzathoz pedig hozzá kell szokni, kell külön hajfestős törölköző, meg gumikesztyű. Festéskor érdemes addig fenthagyni, amíg csak lehet.
Egy évig használtam.

tl,dr: hideg víz + szulfátmentes sampon + avoid hajmosás

KatS
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 18.

Egy évig használtam.

tl,dr: hideg víz + szulfátmentes sampon + avoid hajmosás

Sosann

2018. július 1.

Hot hot pink árnyalatot használtam, nem vagyok tőle elragadtattva. Hamar, alig egy hónap alatt látványosan kikopott, nagyjábol 15-20 mosás alatt, így alig veri a drogériás változatot, ami azonban olcsóbb.
A szőkített hajamból barackszínűre kopott, foltosan.
Plussz pont a vegán összetevőkért és amiért nem állatokon lett tesztelve.

Sosann
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

A szőkített hajamból barackszínűre kopott, foltosan.
Plussz pont a vegán összetevőkért és amiért nem állatokon lett tesztelve.

Zindi

2018. június 6.

Vampire red és Infra red árnyalatokat próbáltam, majdnem teljesen egyformák.
Tartós bár kicsit drága, de mivel semelyik másik színező nem tud ilyen szép tartós vöröset nincs sok opcióm :D

Zindi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 6.

Vampire red és Infra red árnyalatokat próbáltam, majdnem teljesen egyformák.

MargitSchwarz

2018. április 26.

Az electric banana árnyalatot használom belőle. Sokáig azt sem tudtam, hogy uv reaktív, véletlen került elém egy kép, amiből kiderült. Egyből ki is próbáltam, és gyönyörűen világított. Ennek a hétköznapokban sok hasznát nem fogom venni, mert nem járok diszkóba, de elismerem, jól néz ki. Nem tudom, hogy ehhez van-e köze, de a napfényben sokkal rikítóbb, zöldes a szín, míg zárt térben, és a festék a tégelyben teljesen citromsárga. Mindenesetre imádom, a legjobb minőségű, legtartósabb extrém színű hajfesték/színező amit használtam, eddig ez az egyetlen, amit két festés közt nem kell frissítenem, pedig elég sok márkát kipróbáltam már. Azt hiszem, sokáig barátok leszünk.

MargitSchwarz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

Hollowsora5

2018. február 13.

Atomic turquise és fuksziát is használtam. Iszonyat élénk és imádnivaló. Balzsammal hígitva is megőrzi a szín élénkségét. 2 hónapig is látszik, habár pasztelre kopik. Kb 3 hetente frissítem balzsammal hígitva.

Hollowsora5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

AngyalRoka

2017. október 14.

6-ot nem lehet? :)
Túlzás nélkül a legjobb színező amit eddig próbáltam! Simán bír másfél hónapot is a színe, bár annál tovább még nem is hagytam neki, hogy próbát tegyen. Ezalatt hetente többször is hajat mosok. Valamennyire kopik, de egyenletesen. A hajam minden kenéskor pihe-puha és fényes lesz!! Eddig a Fuchsia shock árnyalatot használtam.. Most majd jöhet a RnR red. :)

AngyalRoka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

6-ot nem lehet? :)

Yeniuma

2017. augusztus 29.

A pasztell árnyalatait egyáltalán nem ajánlom senkinek,a pasztell kék (Blue angel) alig fogta be a tejfelszőkére szőkített hajamat,pénzkidobás,főleg ennyiért.

Yeniuma
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

vertveres

2017. február 9.

Eddig a Hothot Pink-et és a Voodoo Blue-t próbáltam ki. A Hothot Pink nagyjából 3-4 hét után ezüstre, néhol már fehérre kopott, míg a Voodoo Blue azóta is kék, néhány árnyalatot fakult csak. Mindkét színt újrafestem, mert nagyon jó a pigmentáltságuk, a Hothot Pink-nek pedig lehet kell még ez a következő festés, hogy tartósabb maradjon. Nagy előny, hogy vegan és cruelty free, hátrányt nem tudnék felsorolni, talán csak az árát. 😊
Ha lehetne, akkor 6 csillagot adnék rá.

vertveres
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

Ha lehetne, akkor 6 csillagot adnék rá.

szaboszilvia28

2016. szeptember 22.

Megrendeltem a vampire red árnyalatot, mert eddig nem találtam olyan vörös hajfestéket, ami nem kopik ezerrel... Gyakorlatilag két és fél hetente festettem a hajam és már érzem hogy szalmásodik, megy tönkre. Megnéztem a youtube-on, hogyan kell használni, több videó, minden. ma reggel befestettem a kopott vörös hajamat ezzel, és gyönyörű meggypiros színe van, és puha lett a hajam. Később még írok, de már kinéztem a kék színeket, hogy az is sorra kerül, olyan gyönyörű árnyalatok vannak.
De rohadt drága, még ebay-en is!

UPDATE: két hete színeztem a hajam, három hajmosás után is gyönyörű színe van még! Eddig szuper!

update 2: azért ne feledjük, a fizikai hajszínezők összefogják az ágyneműt és a ruhát is főleg ha kissé nedves marad valahol a haj, bár mosható, de kissé kényelmetlen...

szaboszilvia28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

De rohadt drága, még ebay-en is!

Csigabee

2016. szeptember 10.

Uhhh. Kemény. Életem első színezője volt, vörösesszőke hajra vettem neon yellow árnyalatot. Nem tudom hogyan és miként, de a vöröses részeket maximálisan eltüntette a hajamból, és ha ez még nem lenne elég, a fodrászom szerint permanens hajszínné avanzsálta magát, magyarán 3 hónap után is gyönyörűszép élénk sárgán vibrált! A további árnyalatokkal még nincsen tapasztalatom.

Csigabee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 10.