KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   4400 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: wonderfooled, Módosítva: 2017. március 13.

Kategória:   Hajfestékek

A Manic Panic fizikai krém színezők a legjobbak a maguk kategóriájában. Vegan és PDD mentes..A Manic Panic fél-tartós hajfestékek nem tartalmaznak állati eredetű összetevőket és állatokon sosem tesztelték őket.

MargitSchwarz

2018. április 26.

Az electric banana árnyalatot használom belőle. Sokáig azt sem tudtam, hogy uv reaktív, véletlen került elém egy kép, amiből kiderült. Egyből ki is próbáltam, és gyönyörűen világított. Ennek a hétköznapokban sok hasznát nem fogom venni, mert nem járok diszkóba, de elismerem, jól néz ki. Nem tudom, hogy ehhez van-e köze, de a napfényben sokkal rikítóbb, zöldes a szín, míg zárt térben, és a festék a tégelyben teljesen citromsárga. Mindenesetre imádom, a legjobb minőségű, legtartósabb extrém színű hajfesték/színező amit használtam, eddig ez az egyetlen, amit két festés közt nem kell frissítenem, pedig elég sok márkát kipróbáltam már. Azt hiszem, sokáig barátok leszünk.

MargitSchwarz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

Hollowsora5

2018. február 13.

Atomic turquise és fuksziát is használtam. Iszonyat élénk és imádnivaló. Balzsammal hígitva is megőrzi a szín élénkségét. 2 hónapig is látszik, habár pasztelre kopik. Kb 3 hetente frissítem balzsammal hígitva.

Hollowsora5
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 13.

AngyalRoka

2017. október 14.

6-ot nem lehet? :)
Túlzás nélkül a legjobb színező amit eddig próbáltam! Simán bír másfél hónapot is a színe, bár annál tovább még nem is hagytam neki, hogy próbát tegyen. Ezalatt hetente többször is hajat mosok. Valamennyire kopik, de egyenletesen. A hajam minden kenéskor pihe-puha és fényes lesz!! Eddig a Fuchsia shock árnyalatot használtam.. Most majd jöhet a RnR red. :)

AngyalRoka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

6-ot nem lehet? :)

Yeniuma

2017. augusztus 29.

A pasztell árnyalatait egyáltalán nem ajánlom senkinek,a pasztell kék (Blue angel) alig fogta be a tejfelszőkére szőkített hajamat,pénzkidobás,főleg ennyiért.

Yeniuma
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

vertveres

2017. február 9.

Eddig a Hothot Pink-et és a Voodoo Blue-t próbáltam ki. A Hothot Pink nagyjából 3-4 hét után ezüstre, néhol már fehérre kopott, míg a Voodoo Blue azóta is kék, néhány árnyalatot fakult csak. Mindkét színt újrafestem, mert nagyon jó a pigmentáltságuk, a Hothot Pink-nek pedig lehet kell még ez a következő festés, hogy tartósabb maradjon. Nagy előny, hogy vegan és cruelty free, hátrányt nem tudnék felsorolni, talán csak az árát. 😊
Ha lehetne, akkor 6 csillagot adnék rá.

vertveres
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

Ha lehetne, akkor 6 csillagot adnék rá.

szaboszilvia28

2016. szeptember 22.

Megrendeltem a vampire red árnyalatot, mert eddig nem találtam olyan vörös hajfestéket, ami nem kopik ezerrel... Gyakorlatilag két és fél hetente festettem a hajam és már érzem hogy szalmásodik, megy tönkre. Megnéztem a youtube-on, hogyan kell használni, több videó, minden. ma reggel befestettem a kopott vörös hajamat ezzel, és gyönyörű meggypiros színe van, és puha lett a hajam. Később még írok, de már kinéztem a kék színeket, hogy az is sorra kerül, olyan gyönyörű árnyalatok vannak.
De rohadt drága, még ebay-en is!

UPDATE: két hete színeztem a hajam, három hajmosás után is gyönyörű színe van még! Eddig szuper!

update 2: azért ne feledjük, a fizikai hajszínezők összefogják az ágyneműt és a ruhát is főleg ha kissé nedves marad valahol a haj, bár mosható, de kissé kényelmetlen...

szaboszilvia28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

De rohadt drága, még ebay-en is!

Csigabee

2016. szeptember 10.

Uhhh. Kemény. Életem első színezője volt, vörösesszőke hajra vettem neon yellow árnyalatot. Nem tudom hogyan és miként, de a vöröses részeket maximálisan eltüntette a hajamból, és ha ez még nem lenne elég, a fodrászom szerint permanens hajszínné avanzsálta magát, magyarán 3 hónap után is gyönyörűszép élénk sárgán vibrált! A további árnyalatokkal még nincsen tapasztalatom.

Csigabee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

MademoiselleLockenkopf

2016. március 29.

Viszonylag sötét hajamra használtam a Deep Purple Dream Amplified változatát.
Mindent előírás szerint tettem, festés előtt hajat mostam, balzsam nélkül; illetve fürdősapka alatt, melegítve volt a fejem vagy 2 óráig a festékkel a hajamon.
Nagyon szép lett a hajam, pont amilyet akartam; sötétebb, s a lila csak akkor látszott benne, ha a nap rásüt. Pont így akartam. :) (Plusz egy jó pont: a göndör, nehezen fésülhető hajamat puhává varázsolta, sokkal könnyebb kifésülni :) ) A csalódás akkor ért, mikor 4 nap után megmostam a hajam. Teljesen eltűnt az a bizonyos lilás csillogás, csak a hajam sötét árnyalata van meg továbbra is. Nem tudom, ez normális-e, vagy csak én voltam naiv, esetleg mégsem csináltam jól valamit. Az biztos, hogy legközelebb kicsit leszívom a hajam színét, máskülönben pénzkidobás az egész.

MademoiselleLockenkopf
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 29.

Viszonylag sötét hajamra használtam a Deep Purple Dream Amplified változatát.

J0y

2015. december 7.

Vörös hajamra használtam szimegújitóként mivel nem károsítja annyira a hajam mint a rendes festékeke több árnyalatot kiróbáltam pl pillarbox red,wildfire , electric lava , vampire red . kb 2 hétig még nézett ki valahogy vele a vörös loboncom

J0y
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 7.

gothmarypoppins

2014. október 28.

Az After Midnight csodaszép sötétkék, nem fog össze mindent, lassan kopik, kevés elég...
Akinek pihés az arca és/vagy a nyaka, az használat előtt szedje le, mert azon is tartós.
Pasztell árnyalat eléréséhez balzsamba keverék egy teáskanálnyit.

Szőkített hajon két hónap alatt kopott ki, de egészséges, természetes hajon két hét után semmi nem látszott kistesómnak.

Nehéz itthon olcsón beszerezni, kb. Dupla áron adja a legtöbb hely, ebayén rendelni jobban megéri.

gothmarypoppins
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

Pasztell árnyalat eléréséhez balzsamba keverék egy teáskanálnyit.