Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TheGirl, Módosítva: 2018. október 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Folyékony, könnyen kezelhető alternatíva a Manna arctisztító szappanok mellé.

• könnyű és lágy habjával élmény az arctisztítás
  • olyan natúr kincsek kerültek bele, mint az ananászesszencia és az uborkakivonat
  • mesés illatáról két csodálatos illóolaj, a mandarin és a muskotályzsálya gondoskodik
  • rendkívül praktikus a csomagolása

arimer

2019. február 12.

Egyaltalan nem nyujt tobbet, mint barmely dmes arclemoso.. viszont tul draga volt ahhoz, hogy ne használjam el. Ujra venni viszont biztosan nem fogom.

arimer
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 12.

Nymphea

2019. február 1.

Nekem bejött. Hirtelen felindulásból vettem, azt hiszem még egyszer nem adnék ki ennyi pénzt érte. Nincs különösebb problémám az arcbőrömmel a nózim hámlásán kívül, így azt a WOW hatást nálam nem váltja ki. Viszont meglepően sok használatra elég. Nekem szeptember óta megvan, igaz, abból kb. egy havi időben nem ezt használtam. A Manna szappanjainál kényelmesebb a használata. Az illata számomra finom, gyógynövényes. A hab állagot szeretem, és egy pici nyomás is elég arcra, de túlárazott, mint úgy általában a Manna termékek. Aki egy ilyesmi natúr arclemosóra vágyik, vagy érzékeny bőre nem bír mást, tegyen egy próbát. ;)

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract