KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   3170 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 3790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. április 14.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 3790 Ft

A tiszta argánolaj nagyon gazdag forrása a vitaminoknak, ásványi anyagoknak, bőrtápláló hatóanyagoknak. Több E-vitamint tartalmaz, mint az édesmandula olaj, magasabb az omega-3 zsírsav tartalma, mint az olívaolajnak, tele van antioxidánsokkal, amelyek védenek a szabadgyökök ellen. Magas az A-vitamin tartalma, van benne szkvalén, ami egy olyan bőrrokon anyag, amely ránctalanító, hidratáló hatású.

Lágy, jellegzetes illata van, ami alig érezhető és hamar elillan. Nagyon gyorsan felszívódik, semmilyen olajos, zsíros érzetet nem hagy maga után. Nagyon puha és üde lesz a bőröd tőle, a hajad pedig ragyogó lesz. A szemkörnyéki ráncokat villámgyorsan tölti fel, egy éjszaka alatt is éveket fiatalodhatsz.

Ezt a kincset minden bőrtípus jutalmazza majd, de az érett bőrnek szinte pótolhatatlan. Érzékeny, ekcémás, pikkelysömörös és még aknés bőrre is megoldás lehet.

Kiszerelés: 50 ml

Ár: 3790 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu

Katus93

2018. június 13.

A fekete ében szappanal és a kékagyagos arcpakolással ma próbáltam ki először a zsíros,problémás bőrömre utolsó fázisként.
Hát...már most imádom a másik két társával együtt. 3 csepp elég belőle és meglepően gyorsan beszívta az arcom. (Pedig extrém zsíros bőrtípusom van.) Nagyon puha lett az arcom,és táplált. Sminkelés előtt használtam,órák óta matt az arcom,és üde e 3 csodaszer használata után.Bármilyen hidratáló krémet kenterbe ver. Csak presztízs kozmetikával tudtam ezt az eredményt elérni,de 4× ennyi pénzért.
Nem beszélve arról,hogy 100% -ig természetes összetevőkből áll. Nagyon megéri az árát,imádom--->Mennyei Manna :)

Katus93
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 13.

evettke7

2018. június 11.

Nekem bőrápolóként nem annyira jött be, este rákentem a húzódó, száraz arcbőrömre, és azt éreztem, hogy a bőröm továbbra is húzódik, ez az olaj meg ott ül a tetején. Reggelre sem szívta be, viszont kipattogtam tőle. Viszont hajvég ápolónak nagyon bevált. A száraz hajvégeimet minden nap bekenem, lehetőleg reggel és este is. Mivel az alsó kb 2-3 cm-re kenem, nem zsírosít. Nagyon puha lesz tőle a hajam, de óvatosan kell bánni vele, lassan szívódik be nagyon, így szerintem a többször kevesebbet elve alapján érdemes használni. Nekem az illata is tetszik.

evettke7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Scivoksum

2018. március 31.

Csodálatos termék, de azért megjegyezném, hogy nevetségesen drága. DM-be lehet kapni Pödör prémium argán olajat a 100 ml-es kerül ennyibe. :))

Scivoksum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

noriszia

2018. március 29.

Az ár miatt a 4 csillag. Heti 1x szoktam használni az arcomra, éjszaka felkenve. Nagyon szép és puha lesz tőle az arcom. Az olaj eltömíti a pórusokat, így heti 1 alkalomnál nem is használnám többször, így viszont elég sokáig kitart.

noriszia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

senskin

2018. március 25.

Nos, annak akinek érzékeny a bőre, annak könnyű dolga lesz. Én éjjelre használom amúgy. Magában, de lehet kombinálni is, krémmel vagy más olajjal, de én nem szoktam. Nem okoz semmilyen irritációt, pattanást, mitesszert, sőt nekem hasznos rá, mert lehúzza a gyulladásaimat. Kombinált és problémás bőrűeknek is jó lehet, ha nekem bevált, akkor nekik is jó lesz. Használjátok lányok, hasznos! :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 25.

vanesszam

2018. február 21.

Vizes bőrömre szoktam felvinni és jól belemaszírozom, így nagyon puha és bársonyos bőr az eredmény. Hajamra is kipróbáltam, de maradok inkább a kókuszolajnál. Az arcomra 10/10 nagyon jó, egyáltalán nem érzem utána zsírosnak a bőröm, esetleg a homlokomon egy kicsit. Az ára miatt kénytelen vagyok lepontozni, mert nagyon drága ahoz képest, milyen mini kiszerelés..

vanesszam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Schmetterling

2017. december 21.

Egyáltalán nem jött be a bőrömnek. Fénylett az arcom egész nap és nem ápolt. 3 csillag azért, mert természetes kozmetikum. Az utódja szintén argánolaj és mégis "működik". Ennyi különbség lenne argán és argán között...?

Schmetterling
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

rekus27

2017. december 3.

Körülbelül két hónapja használom, és nekem nagyon megérte. Egy hét alatt egész szépen rendbe tette az arcom, eltűntek a pattanásaim és a szemem alatti karikák is kisebbek lettek. Amióta használom sokszor megdicsérnek, hogy mennyire élettelteli az arcom. Egyetlen hátránya az ára, de ezért nem vonok le pontot.

rekus27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

SophieHarmon

2017. október 11.

A szemkörnyéki ráncok miatt megrendeltem, meg amúgy is szeretek minél több egészséges-természetes dolgot kenni az arcomra. Nekem kábé nem csinált semmit, viszont odaadtam az anyukámnak, és ő oda van érte :) Szóval megérte. A szem alatti sminkmaradványokat lefekvés előtt azért könnyű leszedni vele, és nem aggódom, hogy a bőrömön marad a "sminklemosó", mert úgyis jó a kis ráncocskáim ellen :D

SophieHarmon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Katalin17

2017. október 9.

Csodálatos termék! Nappal is hordom, mert nem lesz olajos és ragacsos tőle a bőröm, mint sok krémtől. Nagyon sokáig elég, mert csak kis mennyiség kell belőle!

Katalin17
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

Emolliensek: Argania Spinosa Oil