KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   3170 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 3790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. április 14.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 3790 Ft

A tiszta argánolaj nagyon gazdag forrása a vitaminoknak, ásványi anyagoknak, bőrtápláló hatóanyagoknak. Több E-vitamint tartalmaz, mint az édesmandula olaj, magasabb az omega-3 zsírsav tartalma, mint az olívaolajnak, tele van antioxidánsokkal, amelyek védenek a szabadgyökök ellen. Magas az A-vitamin tartalma, van benne szkvalén, ami egy olyan bőrrokon anyag, amely ránctalanító, hidratáló hatású.

Lágy, jellegzetes illata van, ami alig érezhető és hamar elillan. Nagyon gyorsan felszívódik, semmilyen olajos, zsíros érzetet nem hagy maga után. Nagyon puha és üde lesz a bőröd tőle, a hajad pedig ragyogó lesz. A szemkörnyéki ráncokat villámgyorsan tölti fel, egy éjszaka alatt is éveket fiatalodhatsz.

Ezt a kincset minden bőrtípus jutalmazza majd, de az érett bőrnek szinte pótolhatatlan. Érzékeny, ekcémás, pikkelysömörös és még aknés bőrre is megoldás lehet.

Kiszerelés: 50 ml

Ár: 3790 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu

rekus27

2017. december 3.

Körülbelül két hónapja használom, és nekem nagyon megérte. Egy hét alatt egész szépen rendbe tette az arcom, eltűntek a pattanásaim és a szemem alatti karikák is kisebbek lettek. Amióta használom sokszor megdicsérnek, hogy mennyire élettelteli az arcom. Egyetlen hátránya az ára, de ezért nem vonok le pontot.

rekus27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

SophieHarmon

2017. október 11.

A szemkörnyéki ráncok miatt megrendeltem, meg amúgy is szeretek minél több egészséges-természetes dolgot kenni az arcomra. Nekem kábé nem csinált semmit, viszont odaadtam az anyukámnak, és ő oda van érte :) Szóval megérte. A szem alatti sminkmaradványokat lefekvés előtt azért könnyű leszedni vele, és nem aggódom, hogy a bőrömön marad a "sminklemosó", mert úgyis jó a kis ráncocskáim ellen :D

SophieHarmon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Katalin17

2017. október 9.

Csodálatos termék! Nappal is hordom, mert nem lesz olajos és ragacsos tőle a bőröm, mint sok krémtől. Nagyon sokáig elég, mert csak kis mennyiség kell belőle!

Katalin17
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

imcsi

2017. augusztus 12.

Nagyon szeretem lefekvés előtt használni az egész arcomon. Sokszor csak felkenem, mint egy szérumot, de ha van időm, akkor 5-10 percig masszírozom vele az arcomat. Reggelre az egész beszívódik, nem ébredek zsíros bőrrel. A hajra is nagyon jó, hajmosás előtt magában vagy más olajokkal keverve szoktam használni pakolásként. Pár órán vagy akár egy egész éjszakán keresztül hagyom a hajamon.

imcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

makka

2017. május 31.

Esténként használom szemkörnyékre, szerintem kisimultabban nézek ki reggel (pedig baba mellett vannak durva éjszakák...). A szaga valóban az abaléhez hasonlít, de kibírható.

makka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

boshivaki

2017. április 12.

Az én fiatal bőrömet is nagyon szépen rendbe teszi egy éjszaka alatt, ezért nagyon szeretem, viszont az én bőrömbe egyáltalán nem szívódik be, sokszor még reggel mosom le vízzel a felesleget. Ezért vonok le egy csillagot. A szagát meg kell szokni, mert kifejezetten "trágyás" :)

boshivaki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

Olympia

2017. február 3.

Hajvégápolóként használom illetve hajpakoláshoz szoktam egyéb olajokkal keverni, arra tökéletesen megfelel. Egy egészséges csillogást ad a hajamnak, ha egy borsónyi mennyiséget szétkenek a frissen mosott és félig megszáradt hajamon. Arcra próbáltam még, de oda nem vált be. kiütődtem tőle, így maradt hajápolónak. Ez a Mannás változat egyébként megint túl van árazva, leváltottam egy olcsóbb termékre.

Olympia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Kitty0216

2017. január 14.

Budosnek budos, de én szeretem. Hajra, bőrre. A száraz kezemet szépen rendbe hozza.

Kitty0216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

EgeresiLilla

2016. december 29.

Nekem semmit sem használt, nem lett tőle sem rosszab, sem jobb a bőröm, így jobb híján kipróbáltam babamasszázshoz olajnak. Hiba volt, másnapra tiszta pötty lett tőle a picibabám bőre.

EgeresiLilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Norkacska

2016. december 21.

Megszoktam, hogy az argán olajnak szaga van, de ennek semmi nem volt. Szepen beszívódott, hideg időben használtam. Nem fiatalodtam egy éjszajka éveket.

Norkacska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

Emolliensek: Argania Spinosa Oil