KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2170 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. február 21.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Az alginit jótékony hatású, csak természetes összetevőket tartalmazó, fosszilis gyógyiszap. Az alginitben lévő algák antioxidánsban gazdag, 100%-ban természetes, szerves hatóanyagai stimulálják, frissítik bőrödet, és a legjobbat hozzák ki belőle. A közel 65 féle összetevő között található cink, magnézium és kálium úgy erősítik a bőrt, hogy közben nyugtatnak és hűsítenek. Az alginit egyik legcsodásabb hatóanyaga a huminsav, amely nemcsak regenerál és gátolja a bőr öregedését, hanem erőteljes sejtmegújító hatása miatt egyenesen fiatalítja azt, mérsékelve a ráncokat. Csökkenti a gyulladásos tüneteket.

A huminsavban lévő szervesen kötött mikro-és makro anyagok a bőrbe jutva vérbőséget okoznak, táplálják, újítják a bőrt. A huminsav antibakteriális hatása miatt sebgyógyító, csökkenti az égési sérülések nyomait. Az alginit egyik különleges tulajdonsága, hogy minden bőrtípus számára tökéletes választás: a zsíros, pattanásos, vagy a gyulladt és száraz bőrt ugyanolyan gyönyörűvé varázsolja, így kombinált bőrre is remek.

És ez még nem minden, hiszen fehér tea is került bele, mely rengeteg antioxidánst és vitamint tartalmaz, amely a szabad gyökök legnagyobb ellensége. Hatóanyagai frissítik, regenerálják a sejteket, érfalakat, így az egyik legkiválóbb természetes bőröregedés gátló. Kivonata védi a bőr kötőszöveteit a káros környezeti hatásokkal szemben. Gazdag olyan fontos nyomelemekben, mint a nikkel, a króm, a mangán, vagy a vas.

katx3

2017. március 23.

Megérkezett a csomag tegnap, és ki is próbáltam azonnal, sokat vártam tőle. 15 perc után mostam le, már nagyon húzta az arcom. Könnyen lemosható, utána nagyon jó, puha lett az arcom, viszont kb. fél óra után nagyon "bezsírosodott", fénylett, ez a "hatás" máig kitart.. Amúgy is küzdök a fénylő bőrrel, sajnos ez csak felerősítette.. Nem fogom kidobni, ahhoz túl drága volt, adok még neki 1-2 esélyt, hátha.. :)

katx3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Nanilia

2017. február 23.

Ma kaptam meg, ki is próbáltam. Nagyon bejön! Engem nem csípett, de én fele vízzel fele szőlőmagolajjal kevertem ki, tanulva előre az itt olvasottakból. :)
Szép algazöld lett az arcom, ezen a párom is igen jól szórakozott, éreztem ahogy 15 perc után már feszít a maszk, de hagytam 20-ig. Lehúzta a kezdetleges pattanást, ki sem jött!
Könnyű lemosni, én szivaccsal oldottam meg de simán le tudtam volna anélkül is. Az illata tiszta, olyan "zöld", a fehér tea érezhető. A bőröm sima lett, puha és friss. Ez 5*-os termék! :)

Nanilia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Eira

2017. február 22.

Nagyon szeretem ezt az arcpakolást. Heti egyszer szoktam használni, használat után pedig hihetetlenül puha lesz a bőrőm.

Eira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

MNNiko

2017. február 6.

Az én bőrömmel nem kell csodát tenni, csak szeretem egy kicsit kényeztetni, heti egyszer használok pakolást egy alapos radírozást követően. Először az illata nem volt olyan szimpi, nagyon erősen a fehér tea érződik ki.
A por + víz összekeverése elsőre nem szokványos, de nem is kényelmetlen. Állaga agyagos lesz felkenéskor és viszonylag hamar szárad és elkezdi összehúzni a bőrt.
Lemosása nem bonyolult és utána tényleg nagyon finom, puha lett az arcbőröm. Viszont szerintem, akinek száraz bőre van annak nem csinál semmit a bőrével, mert anyukámnak pl. száraz, érzékeny bőre van és neki abszolút nem vált be.

MNNiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Lillababa

2017. január 31.

Egész jó pakolás, de úgy gondolom, hogy kb.ugyanaz a "célcsoport", mint a kékagyagosnál és ennél az hatásosabb is és könnyebben is kezelhető.

Lillababa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

markusgina

2017. január 25.

Egy ideje már használom, többet vártam tőle a leírása alapján. Mivel gyulladáscsökkentő hatása van, ezért szerettem volna, hogyha ezt tapasztalhatom is, de sajnos nem. Nem okozott allergiát, de csodát sem tett, egy teljesen átlagos pakolásnak mondanám, ha már megvettem elhasználom. Vannak a piacon sokkal kedvezőbb áron jobb termékek is, emiatt nem hiszem, hogy ugyanezt megvenném.

markusgina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

Barbi93

2016. december 28.

Elején félve álltam neki a kikeverésnek, mivel soha nem használtam még ilyen pakolást. Minden alkalommal egyre jobban sikerült eltalálni az arányokat. Hetente 2x használom kb 15-20 percig szoktam fent hagyni lemosás után puha lesz a bőröm és teljesen felfrissül.

Barbi93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

krisztinamedveczki

2016. december 18.

Alapvetően szép a bőröm, de úgy érzem,hogy hetente egyszer nem árt neki egy kis kényeztetés. Érezni,amikor a maszk elkezdi összehúzni az ember bőrét. Lemosni nem a legjobb számomra, de utána nagyon puha és szép lesz a bőröm.

krisztinamedveczki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

makka

2016. szeptember 9.

A kék agyagos pakolással használom felváltva. Kicsit nehezebb kikeverni, mint a kék agyagost, viszont cserébe sokkal egyszerűbb lemosni. Ez a pakolás is szuper hatással van a bőrömre, használat után sokkal egyenletesebb, puhább.

makka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

domnora

2016. augusztus 18.

Az összetevői nagyon kedvezőek, egy pozitívum, hogy nem szárad be és egy negatívum, hogy kicsit pepecselős. Viszonylag gyorsan szárad és utána tényleg tisztábbnak érzem a bőröm. Talán egy kicsit segített, de jelentős változást nem tapasztaltam. A csomagoláson azt írták, hogy 15 alkalomra elég, szerintem ennél jóval tovább elég lesz.

domnora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract