Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2170 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. február 21.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Az alginit jótékony hatású, csak természetes összetevőket tartalmazó, fosszilis gyógyiszap. Az alginitben lévő algák antioxidánsban gazdag, 100%-ban természetes, szerves hatóanyagai stimulálják, frissítik bőrödet, és a legjobbat hozzák ki belőle. A közel 65 féle összetevő között található cink, magnézium és kálium úgy erősítik a bőrt, hogy közben nyugtatnak és hűsítenek. Az alginit egyik legcsodásabb hatóanyaga a huminsav, amely nemcsak regenerál és gátolja a bőr öregedését, hanem erőteljes sejtmegújító hatása miatt egyenesen fiatalítja azt, mérsékelve a ráncokat. Csökkenti a gyulladásos tüneteket.

A huminsavban lévő szervesen kötött mikro-és makro anyagok a bőrbe jutva vérbőséget okoznak, táplálják, újítják a bőrt. A huminsav antibakteriális hatása miatt sebgyógyító, csökkenti az égési sérülések nyomait. Az alginit egyik különleges tulajdonsága, hogy minden bőrtípus számára tökéletes választás: a zsíros, pattanásos, vagy a gyulladt és száraz bőrt ugyanolyan gyönyörűvé varázsolja, így kombinált bőrre is remek.

És ez még nem minden, hiszen fehér tea is került bele, mely rengeteg antioxidánst és vitamint tartalmaz, amely a szabad gyökök legnagyobb ellensége. Hatóanyagai frissítik, regenerálják a sejteket, érfalakat, így az egyik legkiválóbb természetes bőröregedés gátló. Kivonata védi a bőr kötőszöveteit a káros környezeti hatásokkal szemben. Gazdag olyan fontos nyomelemekben, mint a nikkel, a króm, a mangán, vagy a vas.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

domnora

2016. augusztus 18.

Az összetevői nagyon kedvezőek, egy pozitívum, hogy nem szárad be és egy negatívum, hogy kicsit pepecselős. Viszonylag gyorsan szárad és utána tényleg tisztábbnak érzem a bőröm. Talán egy kicsit segített, de jelentős változást nem tapasztaltam. A csomagoláson azt írták, hogy 15 alkalomra elég, szerintem ennél jóval tovább elég lesz.

domnora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

kati94

2016. augusztus 17.

A zöldteással váltva szoktam használni nagyritkán. Ennek a látványos hatása elmarad a másikétól, viszont sokkal könnyebb lemosni, a zöldteásat úgy kell szinte lekaparni a bőrömről.

kati94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

floorafekete

2016. július 17.

Nekem ez a pakolás teljesen semleges. Miután lemosom az arcomról, puha lesz, aztán eltelik 2 óra és mintha semmi nem történt volna, ennyi volt a nagy hatás.
Két bosszantó dolgot azért tapasztaltam használat közben. Az egyik, hogy nagyon nagyon hamar szárad. Másfél adagot szoktam csinálni, az én arcomra illetve a páromnak is (a szakálla miatt neki nem kell egy teljes adag). Mire felkenem az arcomra, addigra a kis pohárban màr teljesen megszáradt, újra kell vízzel keverni, hogy a párom arcára is rá tudjam kenni. De ez még a legkevesebb, kimegyek, megcsinálom. Ami bosszantóbb, hogy miközben szárad az arcomon, potyog lefelé darabokban, pedig nem kenek sokat egy helyre. Párom is így jár mindig, tiszta pakolás darab körülöttünk minden. Emiatt sajnos egyáltalán nem tetszik.

floorafekete
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Shopie

2016. május 26.

Nagyon jól tisztít, de utána bevörösödik a bőröm, húzódik, kell valami olaj vagy arckrém utána.

Shopie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Cintia04

2016. május 3.

Nekem ő az első ilyen maszkos pakolásom mióta pattanásokkal szenvedek azóta érzékenyebb a bőröm amúgy is érzékenyebb alapból. Ma kipróbáltam mert ma kaptam meg. Azt kell, hogy mondjam nagyon tetszik finom bársonyossá puhává varázsolta az arcom. Már az első pakolás után láttam, hogy a kis fekete mitesszereim számát is szépen csökkentette az illata is nagyon kellemes az meg külön tetszik, hogy 100% gyógynövényes az összetétele már a sok kemikáliás igérgetős reklámoktól egyenesen rosszul vagyok mert nekem előbb voltak hátrányosak mintsem előnyösek. Eddig úgy nézz ki szereti a bőröm majd meg látom hosszabb távon mi tévő lesz eddig nagyon tetszik.:) Shea vajjal tökéletes kombináció.:)

Cintia04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

Naturmeo

2016. április 19.

Nagyon jó kis pakolás, tényleg csak alginit és fehér tea van benne. Külön tetszik, hogy otthon kell kikeverni, így nem a vizet veszi meg az ember, és nem kell bele tartósítószer sem. Nekem úgy vált be, hogy 1-2 kiskanálhoz keverek pár csepp vizet, így könnyen fel lehet kenni. Nyakra és dekoltázsra is szoktam használni, nagyon szépen nyugtatja a bőrpírt, egyenletesebb lesz a bőr, kellemes érzést hagy lemosás után, nem szárít. Finom, teás illata van. Nagyon bevált, biztosan újra fogom venni!

Naturmeo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

szaboszilvia28

2015. december 20.

Nagyon jó sima érzés utána a bőröm. A gyerekem a tejtermékektől kiütéses szokott lenni, de ezt a pakolást ha feltesszük az arcára, azonnal jobb a helyzet. Szuper, és sokáig elég.

szaboszilvia28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 20.

0bikbik0

2015. október 20.

Első mannarendelésem egyike volt. A ráírtakkal ellentétben nekem a két teáskanál adag hatalmas volt, sokkal kevesebb is elég belőle. Vízzel kikeverve nagggggyon szárít, kellemetlen érzést hagy maga után. Olajjal, egyéb anyaggal (nekem a joghurt is bevált) viszont teljesen használható számomra.
Hatása: mintha feltöltené, kisimítaná a bőrömet.
Bár közvetlen használat után piros, kicsit húzódik, de ez kb. fél óra múlva elmúlik és puha, selymes bőröm lesz.
Régen vásároltam és még mindig van belőle, kiadós. Heti rendszerességgel igyekszem használni, zuhanyozás, fürdés közben (akkor a családtagjaimat sem zaklatja fel a horror látvány :-) ), ilyenkor a pórusaim is kitágulnak, hatékonyabban tudja kifejteni hatását.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 20.

Hatása: mintha feltöltené, kisimítaná a bőrömet.

munoom

2015. augusztus 19.

Jól tisztít, és puhítja a bőrt, de mivel allergiás vagyok az agyagra, egy idő után abba kellett hagynom a használatát, mert nagyon kiszárította a bőröm.

munoom
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

EszterV

2015. május 4.

Nagyon szeretem, Szuperül feszesíti a bőröm, halványítja pirosságot.
Én jojoba olajjal és vízzel keverem ki, javaslom mindenkinek, aki száraz, húzódó érzést tapasztalt a használata közben adjon hozzá valamilyen olajat. Vízzel dörzsölve mosom le, így még radíroz is.

EszterV
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

Nagyon szeretem, Szuperül feszesíti a bőröm, halványítja pirosságot.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract