KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2170 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. február 21.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Az alginit jótékony hatású, csak természetes összetevőket tartalmazó, fosszilis gyógyiszap. Az alginitben lévő algák antioxidánsban gazdag, 100%-ban természetes, szerves hatóanyagai stimulálják, frissítik bőrödet, és a legjobbat hozzák ki belőle. A közel 65 féle összetevő között található cink, magnézium és kálium úgy erősítik a bőrt, hogy közben nyugtatnak és hűsítenek. Az alginit egyik legcsodásabb hatóanyaga a huminsav, amely nemcsak regenerál és gátolja a bőr öregedését, hanem erőteljes sejtmegújító hatása miatt egyenesen fiatalítja azt, mérsékelve a ráncokat. Csökkenti a gyulladásos tüneteket.

A huminsavban lévő szervesen kötött mikro-és makro anyagok a bőrbe jutva vérbőséget okoznak, táplálják, újítják a bőrt. A huminsav antibakteriális hatása miatt sebgyógyító, csökkenti az égési sérülések nyomait. Az alginit egyik különleges tulajdonsága, hogy minden bőrtípus számára tökéletes választás: a zsíros, pattanásos, vagy a gyulladt és száraz bőrt ugyanolyan gyönyörűvé varázsolja, így kombinált bőrre is remek.

És ez még nem minden, hiszen fehér tea is került bele, mely rengeteg antioxidánst és vitamint tartalmaz, amely a szabad gyökök legnagyobb ellensége. Hatóanyagai frissítik, regenerálják a sejteket, érfalakat, így az egyik legkiválóbb természetes bőröregedés gátló. Kivonata védi a bőr kötőszöveteit a káros környezeti hatásokkal szemben. Gazdag olyan fontos nyomelemekben, mint a nikkel, a króm, a mangán, vagy a vas.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

fausztdori

2015. március 21.

Elég agresszíven viselkedik az én száraz bőrömmel. Az alginit megszáradva nagyon összerántja az arcot, és lemosás után is olyan piros vagyok, mintha valami nagyon durva, érdes felületű dologgal követtem el volna merényletet a saját arcbőröm ellen.
Viszont a mitesszereket nagyon szépen eltávolítja. Zsíros bőrre nem rossz szer, egyszerűen nem az én száraz bőrömnek való, megpróbálom elhasználni majd, bár az még el fog tartani egy ideig, mert nagyon kevés termék kell egyszerre.

fausztdori
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 21.

tuzachat

2015. január 22.

Jobban szeretem a zöld teás változatot, de ez se rossz.

tuzachat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

Jobban szeretem a zöld teás változatot, de ez se rossz.

Elamie

2014. december 20.

Eddig egyszer hasznaltam, hasra nem estem tole. Könnyű feltenni, könnyű lemosni, az illata nekem annyira nem jön be, kicsit nyers, mocsarszerű, elvegre az, iszap. Hogy hatasa van-e, még nem tudom.
Majd updatelek ha jobban meg tudom itelni a hatast, huzamosabb ideig hasznaltam rendszeresen.

Elamie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 20.

kiscsirke

2014. november 9.

Puha lesz a bőröm a használata után. Kellemes az illata. És nem utolsó sorban megéri az árát a kiadóssága miatt.

kiscsirke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 9.

hessviky666

2014. november 5.

Régóta használom, a második tégelynél tartok, hetente egyszer minimum felteszem. Kellemes érzés, nincs a régebbi, más arcpakolásoknál jelentkező rossz tapasztalat: csíp, éget, viszket. Ez a pakolás kellemes, hűsítő viselet. Lemosás után azonnal látszik, hogy összehúzza a pórusokat, nem árt utána hidratálni (én shea vajjal szoktam).
Elégedettségem oka továbbá az is, hogy a tavaly jelentkező, vörös körszakállra emlékeztető ekcéma szerű bőrelváltozásom eltűnését is ennek tulajdonítom. Állandó helye van az arcápolási rutinomban, ahogy a zöldagyagos változatának.

hessviky666
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 5.

Tidzse

2014. szeptember 15.

Fantasztikus én a az alginites szappant és ezt kezdtem el most használni, régóta küszködök a pattanásokkal hihetetlen hatása volt a bőrömre egy hét alatt az összes mitteszerem eltűnt és a gyulladást is lehúzta az arcomról.Nagyon enyhén lett piros az arcom utána és az is hamar elmúlik, tény hogy néha nem árt utána bekenni a bőrt (mondjuk egy kis sheavajjal).Tényleg nagyon kevés is elég belőle ha a leírás szerint készítettem egy adaggal a dekoltázsomat és a hátamat is be kellett kennem olyan sok lett:D Én imádom!!!

Tidzse
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

Szép

2014. szeptember 12.

Nagyon jó ez a pakolás különösen azoknak akiknek már alakul arcukon egy kis ránc.Szépen kisimít,radíroz.

Szép
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

Myra142

2014. szeptember 8.

Eddig kétszer használtam, feszesít, puhít, de igazából nem annyira nagy szám egyelőre. Három csillag lesz.

Myra142
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 8.

Vivvancs

2014. szeptember 3.

Többször is próbálkoztam már vele, de semmilyen hatást nem érzek....

Vivvancs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Többször is próbálkoztam már vele, de semmilyen hatást nem érzek....

Roni27

2014. augusztus 29.

Szerintem ez egy remek pakolás!
Először azt hittem, hogy büdös lesz, de eléggé kellemes az illata. Tetszik, hogy natúr és csak két összetevője van. Vigyázni kell a kikeverésnél, hogy ne legyen túl folyós. Én legyezőecsettel szoktam felkenni, úgy a legjobb szerintem. Eddig idősebb bőrön még nem használtam, csak magamon és két vendégemen, nekik jó volt! Tényleg van sebgyógyító hatása és nagyon jó puha lesz utána a bőr és kivirul!
Egyedül ami nem tetszik, az a lemosás. Eléggé macerás és beszínezi a szivacsot és az ecsetet is.
Az ára egyáltalán nem sok, főleg, hogy kevés kell belőle és sokáig elég.
(inkább a postaköltség kerül sokba...)

Roni27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

Szerintem ez egy remek pakolás!
Az ára egyáltalán nem sok, főleg, hogy kevés kell belőle és sokáig elég.
(inkább a postaköltség kerül sokba...)

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract