KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2170 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. február 21.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Az alginit jótékony hatású, csak természetes összetevőket tartalmazó, fosszilis gyógyiszap. Az alginitben lévő algák antioxidánsban gazdag, 100%-ban természetes, szerves hatóanyagai stimulálják, frissítik bőrödet, és a legjobbat hozzák ki belőle. A közel 65 féle összetevő között található cink, magnézium és kálium úgy erősítik a bőrt, hogy közben nyugtatnak és hűsítenek. Az alginit egyik legcsodásabb hatóanyaga a huminsav, amely nemcsak regenerál és gátolja a bőr öregedését, hanem erőteljes sejtmegújító hatása miatt egyenesen fiatalítja azt, mérsékelve a ráncokat. Csökkenti a gyulladásos tüneteket.

A huminsavban lévő szervesen kötött mikro-és makro anyagok a bőrbe jutva vérbőséget okoznak, táplálják, újítják a bőrt. A huminsav antibakteriális hatása miatt sebgyógyító, csökkenti az égési sérülések nyomait. Az alginit egyik különleges tulajdonsága, hogy minden bőrtípus számára tökéletes választás: a zsíros, pattanásos, vagy a gyulladt és száraz bőrt ugyanolyan gyönyörűvé varázsolja, így kombinált bőrre is remek.

És ez még nem minden, hiszen fehér tea is került bele, mely rengeteg antioxidánst és vitamint tartalmaz, amely a szabad gyökök legnagyobb ellensége. Hatóanyagai frissítik, regenerálják a sejteket, érfalakat, így az egyik legkiválóbb természetes bőröregedés gátló. Kivonata védi a bőr kötőszöveteit a káros környezeti hatásokkal szemben. Gazdag olyan fontos nyomelemekben, mint a nikkel, a króm, a mangán, vagy a vas.

Enca

2014. július 29.

Szeretem, hogy én keverem ki megfelelő sűrűségűre a pakolást, nem fizetem ki a vizet is. Nagyon jó kis pakolás, jó kiadós. Újra nem veszem, a dobozba veszek agyagot, az is ugyanilyen hatással van a bőrömre.

Enca
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

Szundikacica

2014. július 25.

Fantasztikusan jó! Könnyen ki lehet keverni, nagyon kevés víz kell hozzá, kiadós, sokáig elég egy tégely! Szinte azonnal összerántja a bőrt az arcomon, lemosás és törülközés után pedig olyan sima lesz a bőröm, hogy nem győzöm simogatni! Nekem varázsszer! :)

Szundikacica
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 25.

tavikacsa

2014. június 25.

Szerintem elég jó kis pakolás, szépen leszedi a zsírt, puha utána az arcbőröm. Eddig csak egyszer használtam ezért hosszútávú hatásról nem tudok beszámolni, de az agyagos pakolások mindig jót szoktak tenni a bőrömnek. Kicsit drágának találom mondjuk, de elég kevés kell belőle, a leírással szemben 1 teáskanál is bőven elég.

tavikacsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 25.

picibalang

2014. május 17.

kb. egy órája mostam le, és azt kell, hogy mondjam, hogy nem csalódtam :) nagyon nagyon jól megtiszította az arcom, hihetetlenül összehúzta bőrt, és még most is érzem, hogy mennyire friss az egész! nagyon megérte megvenni :) nekem a leírással ellentétben egy kiskanálnyi adag is bőven elég volt, úgyhogy szerintem sokáig ki fog tartani :)

picibalang
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

Nessy

2014. május 17.

Nekem nagyon bejött. Szépen kiszívta a zsírt a pórusaimból, az arcszínem egyenletesebb lett, csökkentette a pirosodást. Az illata egész kellemes, teás, nem iszapszagú. Összességében szerintem nagyon jó, szívesen használom.
Lemosásnál nekem iszappakolásoknál az vált be, hogy vizes vattakoronggal letörölgetem a javát, utána már sokkal könnyebb lemosni.

Nessy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

dor1

2014. május 17.

Szerintem kicsit szárít, de a piros foltokat szépen megnyugtatja. Az előírt időn túl fenthagyni nem érdemes, mert elkezdi csípni az arcom. Kicsit macerás a bekevergetés. Lemosásnál gumikesztyűt ajánlok, mert szépen beül a körömágyba, mintha homokoztam, gyomláltam volna, egy bő nap kell mire kikopik, hiába mosogatás, hajmosás.....

dor1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract