KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1570 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. június 18.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A gyönyörű ében szín titka az orvosi szénpor, amely egy teljesen természetes összetevő, és nagyon jó hatással van a bőrre. Természetes anyagról van szó, ami magához vonzza a méreganyagokat. Ázsiában már évszázadok óta a legjobb arctisztítóként tartják számon, megszünteti a zsírosan fénylő, ápolatlan benyomást keltő bőrt, és helyette tiszta, egészséges bőrrel ajándékoz meg téged. Hatékonyan méregtelenít, eltávolítja a szennyeződéseket, kíméletesen ápolja az aknés és mitesszeres bőrt.

Extra szűz olívaolajjal, mely gazdagon hidratál, a szezámolaj táplál, a shea vaj óvja, nyugtatja bőröd, sőt, még fiatalít is. A benne lévő kókuszolaj ápol, és a ricinusolaj szabályozza a faggyúmirigy-működést is.

Ár: 800 Ft. , Eladó: hdia
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/posta
gmaresz

2018. december 29.

Nagyon szépen tisztítja az arcbőrt, viszont nekem picit szárított. Húzódott utána az arcbőröm.

gmaresz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

gy1betti

2018. december 19.

Több arctisztítót és szappant használtam már, de ez az egyedüli ami be is vált. Néha-néha kijön egy-két pattanás, de nagyon jól működik az arcbőrömön, s elég jól tisztít. Többször vettem már, nem okozott még csalódást.

gy1betti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

gyorfiagica

2018. december 17.

Korulbelul harom hete hasznalom ezt a termeket es nagyon beleszerettem. Kezdetben furanak talaltam az illatat de azota mar azt is megszoktam. A hasznalata ota kevesbe zsiros a borom es tisztabb is. Csak ajanlani tudom.
Update: azt vettem esze, hogy a napi ket hasznalat mellett nagyon kiszaritotta a boromet. Nem tudom, hogy az idojaras is kozrejatszott de mostmar csak naponta ketnaponta hasznalam de igy is jol mukodik.

gyorfiagica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.

kingakiss

2018. december 11.

Lassan 4 éve használom napi rendszerességgel. Ez a csodaszer mentette meg a bőrömet. A szappan előtt már jó ideje problémás bőrrel küszködtem: bizonyos időközönként csúnyán pattanásos és aknés lett a bőröm. Ez a szappan segített, azóta, menszesz idején pár pattanás, de semmi több, mindenki rácsodálkozik a tiszta bőrömre.

kingakiss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Solya92

2018. november 19.

Király ez a szappan! Érezhetően összerántja az arcbőröm és zsírtalanítja, mint egy arcpakolás. De ezt lehet 2 naponta is használni, nem úgy, mint egy arcpakolást, amit ált. hetente érdemes felrakni.

Solya92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

vittoria

2018. november 4.

Minden este használom, egyenletesebb lett tőle a bőröm, viszont utána kell egy jó ápoló éjszakai krém.

vittoria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

ndorisz1996

2018. november 3.

Nagyon szeretem, igaz csak esténként használom, annak ellenére, hogy a reggel és este a javasolt. Nagyon szép és matt lesz tőle a bőröm.

ndorisz1996
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 3.

Ilcsiii

2018. november 1.

Én körülbelül 1 hónapja használom, de különösebben nem szerettem meg, főleg hogy az árát sokallom a tudásához képest. Előtte a borzaszappantól próbáltam ki a kakaóvajas fahéjszappant zöld anyaggal, és mivel az nagyon bevált, valami ahhoz hasonlót kerestem dm-ben, és ezért választottam ezt. Tisztítani jól tisztít, nem okoz pattanásokat, de egy kicsit húzódik tőle az arcom használat után, és kombinált bőrömhöz épp ezért nem találom teljesen megfelelőnek. A zsírosodó T-zónát jól mattítja, de sajnos 1óra után már kezd fényesedni :/
Szóval összességében nekem nem vált be annyira, mivel tudásban is vannak ennél jobb és olcsóbb árkategóriájú mindenmentes szappanok.

Ilcsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Katus93

2018. október 30.

Sok reményt fűztem hozzá.
Az első pár alkalommal nagyon hatásos volt. Nap végén is csak alig fényesedett át a bőröm. Viszont tényleg egy-két használat után mintha semmit nem ért volna.
Nem tudtam kivárni míg elfogy,ezért a kukábam végezte. :(

Katus93
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 30.

Sok reményt fűztem hozzá.
Nem tudtam kivárni míg elfogy,ezért a kukábam végezte. :(

Ditte81

2018. október 28.

Nem bíztam benne, de egy kedves kozmetikus ismerősöm ezt ajánlotta a problémás bőrömre. Gondoltam egy próbát megér - és láss csodát: valóban segített a kombinált, aknés bőrömön. Nem 100%-os, de azóta mindig van itthon.

Ditte81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 28.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate