KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1570 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. június 18.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A gyönyörű ében szín titka az orvosi szénpor, amely egy teljesen természetes összetevő, és nagyon jó hatással van a bőrre. Természetes anyagról van szó, ami magához vonzza a méreganyagokat. Ázsiában már évszázadok óta a legjobb arctisztítóként tartják számon, megszünteti a zsírosan fénylő, ápolatlan benyomást keltő bőrt, és helyette tiszta, egészséges bőrrel ajándékoz meg téged. Hatékonyan méregtelenít, eltávolítja a szennyeződéseket, kíméletesen ápolja az aknés és mitesszeres bőrt.

Extra szűz olívaolajjal, mely gazdagon hidratál, a szezámolaj táplál, a shea vaj óvja, nyugtatja bőröd, sőt, még fiatalít is. A benne lévő kókuszolaj ápol, és a ricinusolaj szabályozza a faggyúmirigy-működést is.

Zsatkudzseni

2018. október 10.

Nyáron kezdtem el használni a zsírosodás miatt a t-zónába, és nagyon nagy reményeim ellenére sem használt és a szaga is nagyon rossz volt.

Zsatkudzseni
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 10.

Nano

2018. október 10.

Lassan egy éve használom, ami nálam csoda. Kb mindent megunok ennyi idő után, de amit nem arról írok itt pozitív véleményt. Én szeretem, semmi extra bőröm nincsen a t-vonalam zsírosodik és szökő évente előjön egy patti. Én reggel este ezt használom és heti egyszer a lush dark angelt. Nekem nagyon kényelmes a használata, egy kis tartóban csücsül a kád szélén és érte lehet nyúlni gyorsan. Mindenképpen mindenmentes arctisztítót szerettem volna ennek apropóján más megoldásokat mindig elvetek. Nekem egyáltalán nem szárít extrémen, nagy elvárásaim sincsenek vele kapcsolatban, hogy majd beállítja a faggyútermelést, azt szerintem egy szappantól kár elvárni, összetettebb probléma. Szóval összességében egy jó kis arctisztító, megvan a tiszta érzés utána. Főleg azoknak ajánlom akik kicsit lustábbak az esti rutinjukban és lefekvés előtt nem mindennap van kedvük a tükör előtt még sokat ezzel foglalkozni, néha én is csak ezt használom a semminél több mégse fekszek le koszos arccal, de nyilván sok mindennel ki lehet még egészíteni.

Nano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Lyne

2018. szeptember 13.

1 hónap használat utáni tapasztalatom rövid beszámolója: arcmosás után kemény 1 órát, ha matt volt a bőröm sokat mondok.. Pattanásokon és miteszereken, nem hogy nem segített, hanem még több lett.. összegezve: pont arra nem használ, amire ajánlva van.. nálam ennyit "tudott"..

Lyne
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Pihe73

2018. szeptember 11.

Körülbelül egy éve használom, először itthon a fiókban találtam meg, valószínűleg ajándékba kaptam valakitől, akkor fel sem figyeltem rá. Aztán mikor elkezdtek csúnya, fájdalmas pattanások megjelenni az arcomon, elkeseredésemben egy hétig minden este ezzel mosakodtam és reménykedtem, hogy jobb lesz. Azt írták, sminklemosásra is alkalmas, de a szemem majd kiesett, úgy csípte, úgyhogy erre soha többet nem használtam. Viszont a bőrömet nagyon szépen helyretette, azóta semmi mással nem mosom az arcom. Hidratálóval kombinálom, mert eléggé szárít, főleg, mivel arclemosó tonikot is használok mellette. Kicsit bajos a szállítása, mivel a tubusos termékekhez vagyok szokva, de a hatása miatt mindenhová magammal viszem:)

Pihe73
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Juju93

2018. szeptember 8.

CSODASZER!

Rettentő zsíros a bőröm, konkrétan olyan volt mindig mintha folyamat le lennék izzadva. Lassan egy éve használom és nem kell se mattítót se púdert használnom met tökéletes azóta a bőröm!

1000000000csillagot érdemel!

Juju93
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 8.

CSODASZER!

1000000000csillagot érdemel!

Annie25

2018. augusztus 30.

Sosem volt problémás a bőröm, még kamaszkoromban sem, viszont a szülés utáni első hónapokban (valószínüleg a hormonok miatt..) borzalmasan nézett ki az arcom... mindent kipróbáltam, de semmi sem ért semmit, sőt... aztán rátaláltam erre a csodaszappanra! :) gondoltam egy próbát megér veszítenivalóm már nem volt. Csodát tett a bőrömmel, egy hét alatt eltűnt minden pattanás, gyulladás, stb, konkrétan leszárította. Azóta is használom és biztosan újra fogom venni!

Annie25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

bogarka

2018. augusztus 16.

A kámforos+ változatát rendeltem meg. Nem csodaszer, de nem rossz. Régen próbáltam már szenes szappant, de az sokkal karcosabb, szenesebb volt, nem jött be, ennél észre sem venni a finom szén port arcmosásnál.A nem vízálló alapozót szépen leoldja, kicsit hámlasztja is az arcom, ez nem rossz, csak amikor nagyon sebes, aknés, csíp, kivörösödöm tőle, de ez minden szappannal így van. Önmagában nem csodaszer, de a rutinom része lett, és ebben most tökéletes, újravevős, sokáig kitart. Szerintem ez a manna termék kipróbálásra érdemes.

bogarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

nettikiss

2018. augusztus 13.

csodásan tisztának érzem a bőrömet! imádom!

nettikiss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

csodásan tisztának érzem a bőrömet! imádom!

Orion

2018. augusztus 11.

Egyszerűen borzalmas!
Még évekkel ezelőtt használtam, az akkor még igen zsíros és nagyon pattanásos bőrömre. Sajnos a mai napig kísért az emléke, hogy néhány használat után addig még sosem látott óriási, vörös és gennyes pattanásokat okozott.
Nem ajánlom senkinek!

Orion
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Egyszerűen borzalmas!
Nem ajánlom senkinek!

SzMona

2018. augusztus 8.

A 15 éves lányomnak vettem meg, nagy reményeket fűztünk hozzá. Elég sok apró pattanás jelent meg az arcán most a kamasz korban, és miután egy arctisztító teljesen hatástalan volt, beszereztük Neki ezt a szappant. Nem történt semmi változás, úgyhogy igazából csalódás. Rosszabb sem lett mondjuk, keressük tovább az igazit.

SzMona
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate