KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1570 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. június 18.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A gyönyörű ében szín titka az orvosi szénpor, amely egy teljesen természetes összetevő, és nagyon jó hatással van a bőrre. Természetes anyagról van szó, ami magához vonzza a méreganyagokat. Ázsiában már évszázadok óta a legjobb arctisztítóként tartják számon, megszünteti a zsírosan fénylő, ápolatlan benyomást keltő bőrt, és helyette tiszta, egészséges bőrrel ajándékoz meg téged. Hatékonyan méregtelenít, eltávolítja a szennyeződéseket, kíméletesen ápolja az aknés és mitesszeres bőrt.

Extra szűz olívaolajjal, mely gazdagon hidratál, a szezámolaj táplál, a shea vaj óvja, nyugtatja bőröd, sőt, még fiatalít is. A benne lévő kókuszolaj ápol, és a ricinusolaj szabályozza a faggyúmirigy-működést is.

csajreni

2018. május 25.

Nagyon jó illata van. Nem vettem észre, hogy csökkentette volna a pattanások számát, viszont szépen tisztítja az arcot. Tipikusan az az arctisztító, ami után tényleg tisztának érzem az arcomat :)

csajreni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

viragnyelven

2018. május 19.

Az én arcomat rettenetesen szaritotta, mikor minden nap használtam. Ha meg csak hetente 1x 2x, úgy mi értelme?
Eddig semmilyen szappan nem volt jó az arcomnak, bár voltak ennél rosszabbak is. De azért sohatobbetnemvevős.

viragnyelven
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

Emics

2018. május 16.

A legjobb arctisztító amivel eddig találkoztam. Mitesszeres bőrre nagyon jó hatással van. Reggel és este is ezt használom arclemosásra. Kicsit szárít, utána hidratálni kell a bőrt.

Emics
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Adri994

2018. május 7.

Tavaly vásároltam pár Manna terméket problémás bőrömre ezzel a szappannal az élen. Utánaolvastam-kérdeztem a hatóidőnek, úgy volt, hogy hosszú hetek után várható javulás. Türelemmel, kitartóan folytattam a napi rutinomban reggel-este, de nemhogy a pattanásokon nem javított, még nagyobb, azok a tipikusan nyomhatatlan, keménydudororos pattik jöttek az addigiak mellé...próbáltam egy darabig én is bemagyarázni magamnak, hogy ez a tisztulási folyamat része, meg most törnek elő a mélyben lappangó pattik és utána majd szép lesz, de egyre durvábban jöttek és már az egész arcom fájt...a kukában landolt. Azóta áttértem a TBS teafás termékcsaládjára, soha nem volt hasonló panaszom. A pattik sajna hormonálisan jönnek, de így legalább kordában tudom őket tartani, és nem növesztek pluszba újabbakat; gyulladtabbakat...egy borzalom volt ez a szappan.

Adri994
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

labathante

2018. május 6.

Nyem...akármennyire is akartam hogy jó legyen ,nem... Rettenetesen kicsípte a bőrömet és kiszárította,semmit sem tisztított.

labathante
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

ReenaMina

2018. május 5.

Nekem az a véleményem, hogy inkább szárít, mint tisztít. Eddig pár alkalmat használtam csak. + Jól habzik, sokáig elég. + Zsírosodó arcbőröm szépen leszárította, de nem sivatagszárazra, pont annyira, amitől én még tisztának érzem az arcbőröm. - 1 csillag Nekem csípi a szemem az első használattól fogva, pedig nagyon próbálom elkerülni szappanozáskor a szemkörnyéket és a szembe jutást.

ReenaMina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

annus79

2018. április 5.

Annyira kiszárította az arcom, hogy sebes lett. Egy nagy nulla - méregdrágán. Az ügyfélszolgálat meg szintén nagy nulla!

annus79
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 5.

Panettone

2018. április 5.

Sokat használom, de nèha kell egy kis pihenès a bőrömnek. Hormonkrìzis időszakban viszont muszáj többször. Nem csodaszr,de már feladtam,hogy találok valamit. (Oriflame love nature tea tree face lotionnal együtt)

Panettone
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

szucsnikky

2018. március 29.

Nekem semmi mást nem csinált az arcommal, mint kiszárította, darabokban hámlott tőle a bőröm. Teljes pénzkidobásnak tartom.

szucsnikky
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

Boboka89

2018. március 20.

Sokadik mannaszappan próbálkozásom volt ez a szappan.Nem vált be ez sem. Nem mondom hogy minden termékük rossz,mert pl az egzotikus vajak,virágvizek jó minőségűek.Ez az egész bőrápolási koncepció nem működik szerintem. Szappannal arcmosás utána meg egy vaj vagy egy olaj..Hát..nem tudom. Na de kicsit a szappanról:Rettenetesen szárìt,mitesszerekkel,pattanásokkal semmit sem csinál,ja de több lett belőlük. És miért?Méregtelenít a szervezet...Jaj dehogy is,a második napon?Az én véleményem meg az hogy azért romlik a használatakor a bőrállapot,mert sivatagra szárad,megbomlanak a védelmi funkciói,és mindenre reagál; gyulladással,pirossággal,hámlással kinek mivel. Nagyon sokat vártam ettől a natúr vonaltól akkor amikor használtam,de egyáltalán nem vált be.

Boboka89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate