KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1570 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. június 18.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A gyönyörű ében szín titka az orvosi szénpor, amely egy teljesen természetes összetevő, és nagyon jó hatással van a bőrre. Természetes anyagról van szó, ami magához vonzza a méreganyagokat. Ázsiában már évszázadok óta a legjobb arctisztítóként tartják számon, megszünteti a zsírosan fénylő, ápolatlan benyomást keltő bőrt, és helyette tiszta, egészséges bőrrel ajándékoz meg téged. Hatékonyan méregtelenít, eltávolítja a szennyeződéseket, kíméletesen ápolja az aknés és mitesszeres bőrt.

Extra szűz olívaolajjal, mely gazdagon hidratál, a szezámolaj táplál, a shea vaj óvja, nyugtatja bőröd, sőt, még fiatalít is. A benne lévő kókuszolaj ápol, és a ricinusolaj szabályozza a faggyúmirigy-működést is.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bogarka

2018. augusztus 16.

A kámforos+ változatát rendeltem meg. Nem csodaszer, de nem rossz. Régen próbáltam már szenes szappant, de az sokkal karcosabb, szenesebb volt, nem jött be, ennél észre sem venni a finom szén port arcmosásnál.A nem vízálló alapozót szépen leoldja, kicsit hámlasztja is az arcom, ez nem rossz, csak amikor nagyon sebes, aknés, csíp, kivörösödöm tőle, de ez minden szappannal így van. Önmagában nem csodaszer, de a rutinom része lett, és ebben most tökéletes, újravevős, sokáig kitart. Szerintem ez a manna termék kipróbálásra érdemes.

bogarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

nettikiss

2018. augusztus 13.

csodásan tisztának érzem a bőrömet! imádom!

nettikiss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

csodásan tisztának érzem a bőrömet! imádom!

Orion

2018. augusztus 11.

Egyszerűen borzalmas!
Még évekkel ezelőtt használtam, az akkor még igen zsíros és nagyon pattanásos bőrömre. Sajnos a mai napig kísért az emléke, hogy néhány használat után addig még sosem látott óriási, vörös és gennyes pattanásokat okozott.
Nem ajánlom senkinek!

Orion
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Egyszerűen borzalmas!
Nem ajánlom senkinek!

SzMona

2018. augusztus 8.

A 15 éves lányomnak vettem meg, nagy reményeket fűztünk hozzá. Elég sok apró pattanás jelent meg az arcán most a kamasz korban, és miután egy arctisztító teljesen hatástalan volt, beszereztük Neki ezt a szappant. Nem történt semmi változás, úgyhogy igazából csalódás. Rosszabb sem lett mondjuk, keressük tovább az igazit.

SzMona
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

gancsklaudia

Korcsoport: < 18
2018. július 30.

Szépen tisztította az arcom, a miteszereket is szépen, lassan halványította. Gyönyörű az összetevőlistája.

gancsklaudia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 30.

Taylor25

2018. július 18.

Nagy reményeket fűztem hozzá. Hiteles ajánlás útján döntöttem úgy, hogy kipróbálom. (Ismerős előtte/utána arc minősége, bőrtónus, aknék után maradt heget, stb.) Hát nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. 1800 Ft-ért vettem, bőven nem ért ennyit. Nem szárítja a bőröm, de nem is tisztítja igazán. Pattanások, mitesszerek ellen fabatkát sem ér. A bőrtónusom nem változott. Hónapok óta használom, türelmesen vártam, hogy bizonyítson. De sajnos nekem nem vált be, így nem is fogom újra venni.

Taylor25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

tothibolyamelinda

Korcsoport: < 18
2018. július 7.

Az arcomat nem szárította. A bőröm sajnos továbbra is zsíros maradt. Pattanásokat sem kezelte igazán. Nagyon sokáig elég ez tény, újravenni nem fogom, nem igazán éri meg az árát.

tothibolyamelinda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 7.

Padlizsan7

2018. június 27.

A fogamzásgátló abbahagyása után nagyon zsírosodott a bőröm és tele volt pattanásokkal, mindenfélét kipróbáltam, de egyedül ez vált be és egy másik csodaszer, a Skin Delight Equilibrium nevű olaja. A szappannal való tisztítás után az olajat masszíroztam a bőrömbe, ami pont kompenzálta a szappan szárító hatását. Nekem ez a kombináció nagyon szépen rendbe tette a bőröm, szóval 5 csillagot érdemel.

Padlizsan7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

sunflower91

2018. június 18.

Nagy reményekkel vásároltam meg.... de sajnos csak kiszárította a bőrömet, hiába kenegettem utána.

sunflower91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Katus93

2018. június 13.

Ma kezdtem el használni.
Nagyon sokat kísérleteztem már termékekkel a zsíros,problémás bőrömre sikertelenül,és nagyon sok pénzt kiadtam már emiatt.
Sok reményt fűzök hozzá. Már az első használat eredményesnek bizonyult. Nagyon jól tisztít,és pihe puha lett az arcom tőle. Lélegzik végre a bőröm. Órák óta matt,nem fényesedett át. Hihetelen...drága kozmetikumokkal sem tudtam elérni ezt a hatást,ugyanúgy átfényesedett a bőröm mindegyiktől 1-2 óra múlva.
És ez tényleg csak az első használt!!! Hosszabb távon szerintem még jobb eredményt érhetek el vele. Nagyon megéri az árát,és óriási pozitívum,hogy 100% természetes összetevőkből áll. Mennyei Manna :) <3

Katus93
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 13.

Ma kezdtem el használni.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate