KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. május 13.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Manna Elefántcsont Arctisztító szappan ápolja, tisztítja, kényezteti, hidratálja, nyugtatja, és fiatalítja is a bőröd, különösen akkor jársz jól vele, ha száraz és érzékeny arcbőröd van. Nagyon egyedi és ritka kincset rejt számodra: egy igazi természetes kincs, a fehér agyag gondoskodik a száraz bőr ápoló hatásáról és a magas fokú kényeztetéséről. Természetes anyagról van szó, az agyag nagyon gazdag értékes ásványi anyagokban, például: szilíciumban, magnéziumban, kálciumban, vasban, foszforban, rézben, cinkben, szeléniumban.

Az extra szűz olívaolaj remekül hidratálja, a szezámolaj gazdagon táplálja, a kakaóvaj óvja, nyugtatja a bőröd, a kókuszolaj lágyan ápolja az érzékeny bőrt, a ricinusolaj pedig isteni kényeztetéssel ajándékoz meg.

Kiszerelés: 90 g

GergelyneTesiVass

2018. április 18.

Viszonylag hosszú ideig elég. Kellemes, természetes, enyhe illata van. Közepesen habzik; remek összetevőkből áll. Rendszeresen használom, nagyon szeretem. Mivel soká fogy el, kiváló az ára is.

GergelyneTesiVass
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

Yushika

2018. április 10.

Nagyon szépen és kíméletesen tisztít. Szeretnék más terméket is kipróbálni a Manna szappanok közül, de ez lett az egyik nagy kedvencem eddig. Nekem nagyon száraz a bőröm, így utána szérumot és krémet is használok.

Yushika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

deezsina

2018. március 30.

Mini kiszerelésben egy csomagban kaptam ajándékként, nagyon megörültem mert kíváncsi voltam rá régóta, de teljes méretben nem akartam megrendelni. Már kb 2 hete használom, nagyon lassan fogy, ami eléggé pozitív.
Szóval, önmagában használva eléggé szárít, húzódik utána a bőr, de azért semmilyen arctisztítót nem olyanra csinálnak, hogy használod és utána minden szuper lesz, mármint általában követi a tonik meg a krémezés, ezzel együtt a szappan szárító hatása eltűnik, szóval szerintem tökmindegy, hogy közvetlen használat után szárít egy picit. (ami nem szárít az tök jó, de ez nem elvárás)
Én örülök annak, hogy a szappan jelleg miatt a tisztító hatását erősnek érzem.
A pattanásaimra, tág pórusaimra még nem vettem észre a pozitív hatását, de most több új dolgot is használok, szóval ki kell várni még egy picit.

Update: ez a mini szappan napi kétszeri használattal majdnem fél évig elég volt!!
Sajnos annyit olvasok arról, hogy a szappan mindenképp póruseltömítő hatású, hogy amint elfogy, át fogok térni más állagú arctisztítóra. Mióta régebben használom, a húzódó szárító hatását sem érzékelem. Amúgy nem rossz termék ez, de problémás bőrrel az ember mindig a jobbat, újabbat keresi ami majd megoldja a gondokat :)

deezsina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Én örülök annak, hogy a szappan jelleg miatt a tisztító hatását erősnek érzem.

Anada

2018. január 21.

Én nagyon szeretem :) kicsit szárít, de este jojobaolajat, reggel meg arckrémet használok utána, szóval nekem ezzel nincs bajom. És puha utána a bőröm, még akkor is, ha van egy kis húzós érzés utána :)

Anada
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

Nikolaj

2017. december 31.

Volt egy időszak, amikor nagyon csúnya, gyulladt, pattanásos és zsíros volt a bőröm. A clinique 3 lépéses rutinja is csődöt mondott és akkor jött a manna végső elkeseredésemben. Nagyjából 2 héten át napi 2x használva majdhogynem megszűnt a probléma. Szárít, de hidratálás után már nem is érezni. Akinek pattanásos zsíros bőre van, az próbálja ki, nagyon sokat segít.

Nikolaj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 31.

bubilany

2017. november 22.

Nemrossz szappan, szépen tisztít és segít eltüntetni a pattanásokat. Viszont annak ellenére, hogy zsíros a bőröm, nekem nagyon szárított és húzta az arcomon a bőrt.

bubilany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

delux2001

Korcsoport: < 18
2017. november 21.

Nem rossz, tisztít, a baj az, hogy eléggé szárít is.Ha kicsit zsírosabb a bőröm, akkor rendben van. Nem egy csodaszer...

delux2001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 21.

Ancsulitisz

2017. november 14.

Nagyon csúnya gyulladás húzódott végig az arcomon két oldalt a hajvonalamnál. Próbáltam mindent, vitamint, shea vajat, teafa olajat, citromot. Nem segített semmi. Na, ez a szappan egy hét alatt eltüntette! Reggel és este is ezzel mostam az arcom, argán olajjal hidratáltam utána. Nem szoktam csodaszerezni semmit, de ez számomra az.

Ancsulitisz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

MNNiko

2017. október 11.

Lágy habja van, jól tisztít. Smink lemosásra micellás vizet használok és utána ezzel mosok arcot és tökéletesen tiszta lesz a bőröm. Egy gondom van vele, hogy annak ellenére, hogy még ekcémás bőrre is ajánlott nekem a kombinált bőröm is feszül utána, így mindenképpen kell egy kis shea vaj utána.

Alapvetően remek termék, összetevői szuperek, illata semleges. A bőr feszülést pedig minden arclemosónál, szappanál éreztem eddig szóval az nálam nem von le sokat az értékéből.

MNNiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

CsilluK

2017. szeptember 30.

Annak ellenére, hogy kifejezetten száraz és érzékeny bőrre ajánlott, az enyémet még jobban tönkretette, mindenkit óva intenék a használatától. Az első néhány alkalom után javulást éreztem az arcbőröm állapotán, viszont néhány hetes használat után rendkívül kiszárított. Hónapokba telt, mire a használatától jelentkező pirosságot sikerült eltüntetnem más termékekkel.

CsilluK
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Cocoa Butterate