KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. május 13.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Manna Elefántcsont Arctisztító szappan ápolja, tisztítja, kényezteti, hidratálja, nyugtatja, és fiatalítja is a bőröd, különösen akkor jársz jól vele, ha száraz és érzékeny arcbőröd van. Nagyon egyedi és ritka kincset rejt számodra: egy igazi természetes kincs, a fehér agyag gondoskodik a száraz bőr ápoló hatásáról és a magas fokú kényeztetéséről. Természetes anyagról van szó, az agyag nagyon gazdag értékes ásványi anyagokban, például: szilíciumban, magnéziumban, kálciumban, vasban, foszforban, rézben, cinkben, szeléniumban.

Az extra szűz olívaolaj remekül hidratálja, a szezámolaj gazdagon táplálja, a kakaóvaj óvja, nyugtatja a bőröd, a kókuszolaj lágyan ápolja az érzékeny bőrt, a ricinusolaj pedig isteni kényeztetéssel ajándékoz meg.

Kiszerelés: 90 g

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bubilany

2017. november 22.

Nemrossz szappan, szépen tisztít és segít eltüntetni a pattanásokat. Viszont annak ellenére, hogy zsíros a bőröm, nekem nagyon szárított és húzta az arcomon a bőrt.

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

delux2001

Korcsoport: < 18
2017. november 21.

Nem rossz, tisztít, a baj az, hogy eléggé szárít is.Ha kicsit zsírosabb a bőröm, akkor rendben van. Nem egy csodaszer...

delux2001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 21.

Ancsulitisz

2017. november 14.

Nagyon csúnya gyulladás húzódott végig az arcomon két oldalt a hajvonalamnál. Próbáltam mindent, vitamint, shea vajat, teafa olajat, citromot. Nem segített semmi. Na, ez a szappan egy hét alatt eltüntette! Reggel és este is ezzel mostam az arcom, argán olajjal hidratáltam utána. Nem szoktam csodaszerezni semmit, de ez számomra az.

Ancsulitisz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

MNNiko

2017. október 11.

Lágy habja van, jól tisztít. Smink lemosásra micellás vizet használok és utána ezzel mosok arcot és tökéletesen tiszta lesz a bőröm. Egy gondom van vele, hogy annak ellenére, hogy még ekcémás bőrre is ajánlott nekem a kombinált bőröm is feszül utána, így mindenképpen kell egy kis shea vaj utána.

Alapvetően remek termék, összetevői szuperek, illata semleges. A bőr feszülést pedig minden arclemosónál, szappanál éreztem eddig szóval az nálam nem von le sokat az értékéből.

MNNiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

CsilluK

2017. szeptember 30.

Annak ellenére, hogy kifejezetten száraz és érzékeny bőrre ajánlott, az enyémet még jobban tönkretette, mindenkit óva intenék a használatától. Az első néhány alkalom után javulást éreztem az arcbőröm állapotán, viszont néhány hetes használat után rendkívül kiszárított. Hónapokba telt, mire a használatától jelentkező pirosságot sikerült eltüntetnem más termékekkel.

CsilluK
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

zita.herkovics

2017. június 29.

Tegnap jött meg az első mannás' csomagom. Sokáig halogattam a rendelést. (Szándékosan nem néztem meg az itteni értékeléseket! - Gondoltam, végre, legyen valami meglepi.) Feldaraboltam 3 részre azt a nagy tömböt, ami érkezett, kedves barátosném tanácsára. Baromi sokáig elég fog lenni, ebben biztos vagyok. Kombinált a bőröm, nyaranta. Szeplők, hámló pontok, zsíros "felezővonal". Szörnyen rossz. Tegnap este, és ma reggel is ezzel mostam arcot. A hámló foltjaim peregnek le, mármint, hogy nem újratermelődnek, meg nagyobbodnak, hanem lejönnek, szépen, sima arcmosással. Mintha hidratálna is! Illata jó, nem egy határ hab, ez külön öröm. Türelmes leszek vele, mert tudom, hogy meg kell szokja a bőröm. A PMS miatt éppen pattanásosabb időszakomban használom, így meglátjuk, mit tesz velük. Csodát nem várok, de a sminklemosót tényleg kiválthatom, meg tiszta érzet marad utána. Nekem bejött az illata is különben. Összességében jó kis cucc, később fogok változtatni (ha kell) a véleményemen.

zita.herkovics
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

mizse

2017. március 14.

Néhány hete használom esténként sminklemosó helyett. Nagyon szépen leszed mindent, bár vigyázni kell, sokszor belemegy a szemembe és eléggé tud csípni. Használat után nagyon puha és sima lesz a bőröm, imádom :) Jól habzik, kevés is elég belőle. Csak ajánlani tudom.

mizse
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 14.

Mona29

2017. március 4.

Először nagyon utáltam, néhány nap alatt olyan vörös, mély, fájó duzzanatok jöttek elő az arcom legkülönbözőbb helyein (pl. orrcimpa alatt, orrnyergen, állkapocs, ajak széle), hogy csak néztem. Azért továbbhasználtam, mert gondoltam, tisztul az arcom. Pár hét után jobb lett, de ez idő alatt szinte csillagokat láttam időnként. Végül a duzzanatok elmúltak, nyom nélkül, arcom egész szép lett, bár a hormonális cuccokkal nem tudott elbánni. Kicsit szárított is, de legalább elhasználtam a zsírosabb krémjeimet is.
Maga a szappan talán 5 hónapig is elég volt napi kétszeri használat mellett.
Nem veszem újra, nem kockáztatok. Találtam más termékeket, amik még szebbé tették az arcom és a használatuk elején sem voltak pattanásaim.

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

Maga a szappan talán 5 hónapig is elég volt napi kétszeri használat mellett.

saretta

2017. február 8.

az arcbőröm szuperérzékeny, szinte mindentől kipirosodik, kiszárad, kipattog, borzasztó... ez a szappan nagyon jót tett neki, szerette a bőröm. most a tündérbogyó szappant használom, az talán még ennél is jobb a száraz, érzékeny bőrömnek. az ára tényleg húzósnak tűnhet, viszont nagyon sokáig elég, majdnem egy évig. krémet minden arctisztítás után használok, igényli a bőröm, télen különösen.

saretta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

naturefun

2017. február 3.

Két éve kizárólag ezzel mosom az arcom, a sminket tökéletesen lemossa, használat után kellemesen hidratált, sima, puha lesz a bőr, engem egyáltalán nem szárít. Nem helyettesíti a hidratáló krémet, de nem is ez a funkciója. Sminklemosót, tonikot egyáltalán nem használok mellette, felesleges. Amikor elfogy és nem pótolom időben látványos a romlás, úgyhogy igyekszem előre beszerezni a következőt, amikor fogyóban van. Már a család minden nő tagja ezt haszálja:) Semmi másra nem cserélném le.
Sokan írják, hogy csípi a szemet. Én is ezt hittem kezdetben, de kiderült, hogy attól függ, hogy milyen sminket használok, rájöttem, hogy a szemfesték csípett, nem a szappan.

naturefun
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Cocoa Butterate