KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rekissima, Módosítva: 2013. január 14.

Kategória:   Ajakápolók

A balzsamban található jojobaolaj kiváló hidratáló, könnyen felszívódik és táplálja az ajkaidat. A búzacsíra olaj kiválóan alkalmazható herpesz esetén is, de emelett ápolja ajkaid.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

imcsi

2017. augusztus 12.

Azért szeretem, mert az ajkaim sokszor nagyon sápadt színűek, de ettől a balzsamtól rögtön élénkebbek lesznek.

imcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

PcsjBglrk

2015. december 12.

Jó az illata de nekem marja a számat.
Ahogy felkenem mindig egyből le is tőrlöm mert olyan mintha erős paprikával kenném be. Többet nem próbálkozom vele pedig a márkát imádom de ez nem jött be.

PcsjBglrk
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 12.

Jó az illata de nekem marja a számat.

Leti01

2015. november 15.

Hatása átlagos, de az illata szuper. Az összetevőkről nem is beszélve! Nekem nagyon tetszik, picit jobban is, mint a Fénylő mosoly balzsam.

Leti01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Lillia

2015. szeptember 16.

Nem rossz, de nekem annyira nem jött be, átlagosnak írnám le. A fénylő mosolyt jobban szeretem.

Lillia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 16.

Reniii

2015. március 26.

Imádom a Manna ajakbalzsamokat. Ezek a kedvenceim. Illetve EZ a kedvencem. Olyan brutálisan finom illata van, hogy arra nincsenek szavak. Gyömbér és fahéj.......... hmmmm. *.*
Az állaga csodás, könnyen kenhető, a csomagolása a legpraktikusabb. Mindig a táskámban van!! VIGYÁZAT: függőséget okoz !!!

Ami pedig a legjobb, öcsém sose használ semmi kencét, gyűlöli az ilyeneket, ennek viszont az illata elcsábította és egyik nap arra ébredtem, hogy nem találtam az imádott ajakbalzsamomat. Kerestem, felkutattam az összes táskámat és sehol. Majd az öcsém közölte, hogy elvette, most már az övé. :D Szóval mondanom sem kell, vettem magamnak egy újat. :DDD
Igazi csodaszer! <3

Reniii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 26.

Igazi csodaszer! <3

Regina59

Korcsoport: >54
2015. január 4.

Az állaga lágy, könnyen kenhető, inkább a fahéj illata érződik benne. Nagyon kevés kell belőle, jól ápolja, hidratálja az ajkakat.

Regina59
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. január 4.

Yeliz

2014. december 8.

Pár napja kezdtem el használni, de kicsit csalódott vagyok. Nagyon sokáig kell köröztetni az ujjamat a tégelyben mire fel tudom kenni a számra. Különösebb hatékonyságot nem érzek, de a Body shop-os shea vajas ajakápolóval jobban meg voltam elégedve.

Yeliz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

hessviky666

2014. november 21.

Nagyon szeretem az illatát, tavaly karácsony előtt rendeltem, a hangulatom teljessé tétele miatt. Sajnos azonban ekkor még nem tudtam, hogy az arcbőröm nem komálja a fahéj illóolajat, szóval rendkívül csípett a felvitelkor, illetve kipattogzott a szám környéke. Ez persze nem a termék hibája, csak sajnálom, mert nagyon tetszett az illata.

hessviky666
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

Blackxentric

2014. október 8.

A kezdődő herpeszt szabályosan eltünteti. Este felkentem, reggelre sehol se volt. Száraz szájra tényleg nem ez a legjobb.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

Dorcsek

2014. február 27.

Nekem annyira nem jött be. Nagyon kevés kell belőle az igaz mert nagyon olajos, de a kiszáradt ajkakra lófütty. Az illata elsőre nagyon tetszett, utána valami furcsa illatot is felfedeztem a finom fűszerek mellett. Illata és hatása se valami fényes nekem, kicsit csalódtam.

Dorcsek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.