KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: hiuzlany, Módosítva: 2017. április 28.

Kategória:   Egyéb

A titokzatos Távol-Keletet idézi, sejtelmes, rejtélyekkel teli – mint egy utazás Aladdin varázsszőnyegén! Gazdagon díszített termek, csodalámpa, kincses barlang – a jázmin illat egyetlen cseppjében mindez benne van. Szippants bele, és rögtön megérted, miről beszélek! A Manna Jázmin Virágviz 100%-ban tiszta növényi alapú, természetes illatosító, mely kíméletes a bőrödhöz és lágyan frissíti azt.

viragnyelven

2018. május 19.

Imádom a jázmint, ennek a terméknek valóban elég erős illata van, aminek viszont én kifejezetten örültem, mert parfüm helyett használtam. A jázmin (is) elég megosztó illat, az vegye, aki szereti, és valószínűleg nem fog csalódni.

viragnyelven
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

Bebe188

2018. január 13.

Karácsonyi játékon nyertem, illetve egész pontosan 5000ft-ért kellett rendelnem szállítási költségen felül, hogy megkapjam ajándékba. Szeretem a Manna termékeket ( bár sajnos iszonyatosan drágák, de néha megengedek magamnak 1-1 darabot), és szemezgettem már a virágvizekkel is egy ideje, így végül leadtam a rendelést, és kíváncsian vártam hogy megérkezzen. Finom virágillatra számítottam-DE ez annyira iszonyatosan büdös, hogy nemhogy magamra fújni képtelen vagyok, még WC illatosítónak is csak akkor használnám, ha végképp nincs semmi más. Még a szavatosságot is megnéztem hogy nem romlott e, de nem. Pedig én még talán egy parfümre/testpermetre se mondtam hogy büdös, de ez egyenesen óborzalom.

Bebe188
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 13.

DynaNusser

2017. április 24.

Én nyáron vizes hajra fújtam, hogy ne "balaton-velencei tó szagú" legyen a hajam. A kellemes jázminos illat sokáig kitartott, nem szárította ki a hajamat, mint néhány hajpermet. Nekem bejött.

DynaNusser
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

rafi

2015. október 1.

A virágvíz kollekcióval érkezett, ez volt számomra az egyetlen csalódás. Valami borzasztó szaga (számomra) van. Lehet, hogy tiszta jázmin, akkor ezek szerint még nem szagoltam jázmint, de tuti, hogy az sem tetszene akkor. És ráadásul iszonyú erős is. De a virágvizekhez hűen finom puha lesz tőle a bőröm, ha tonik helyett használom. Ettől függetlenül még ha ingyen adnák, sem kéne a nagy méretű kiszerelése, úgyhogy nekem 1*.

rafi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 1.

Regina59

Korcsoport: >54
2015. január 4.

Kellemes jázmin illatú virágvíz. Talán ennek van a legerősebb illata. Jól frissíti a bőrt, de tonik helyett is jó.

Regina59
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. január 4.

ronavolgyifanni

2014. május 17.

Az illata tipikus jázmin, ami nem véletlen, mert ugye 100%-ban tiszta, növényi alapú és természetes virágvíz. Nem tudom miért, a hat közül nekem ez nyerte el legkevésbé a tetszésemet. Mannáék ajánlották a hajra fújás lehetőségét, de nem maradt meg valami sokáig, és akkor már inkább a vaníliát használom, mert az jelentősen tartósabb. Valamint az illata számomra túl nyers, de hát ízlések és pofonok, valakinek meg pont ez tetszik. Alapjáraton nincs gondom vele, azt az egy csillagot is csak a szaga miatt vonom le. :)

ronavolgyifanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 17.

Audrey80

2013. augusztus 23.

Kellemes illata van, jó sokáig tart rajtam ahhoz képest, hogy csak testpermet.

Audrey80
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Kellemes illata van, jó sokáig tart rajtam ahhoz képest, hogy csak testpermet.

Nessy

2013. június 13.

Az első Manna-rendelésem ma érkezett meg, és mivel olcsón juthattam hozzá a virágvíz-kollekcióhoz, amiben mind az öt illat megtalálható, így úgy döntöttem a rossz vélemények ellenére kipróbálom.
Nem bántam meg, mert mindegyiknek finom illata van, igazi kis instant aromaterápia bármelyikből a levegőbe, vagy a bőrre fújni. Szerintem nagyon jó, hogy nincs bennük alkohol, vagy ami még rosszabb Triclosan, amit a régen használt Avon testpermeteimben az összetevők között böngészve már így "tudatos vásárló" fejjel fedeztem fel. Így nem olyan nagy baj ha arcra is kerül, ami nagyon frissítő érzés.:)
Most a jázminosról:
Anyukámnak nagyon tetszett, így neki fogom adni, mert én a jázmin illatáért sem vagyok oda. Mivel ő imádta, és a bőrén kb. fél óráig érezhető is volt. Ha nagyon odáig lesz érte, akkor kaphat egy nagy kiszerelést tőlem ajándékba, egye fene.

Nessy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

Most a jázminosról:

Darkoscsaj

2013. június 8.

Borzalmas szaga van, számomra pozitívum volt, hogy nem tartott sokáig, első olyan termék volt, amin erősen gondolkoztam a visszaküldésen, de végül csak lepasszoltam anyának ;)

Darkoscsaj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

encimokus

2013. június 8.

Meg kell védenem a virágvizeket. Ezek nem parfümök és testpermetek, hogy illatosításra szolgáljanak, hanem frissítésre, tonizálásra. Mivel természetes anyagokból készülnek, nem várható el, hogy órákig illatozzanak, arra tessék parfümöt venni. Arctisztítás után áttörlöm az arcomat, frissít és nem szárít, mivel nincs telepumpálva alkohollal. A virágvizek ára pedig más cégnél sem igazán olcsóbbak.

encimokus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 8.