KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Annie25, az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2017. október 9.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A sárgabarack, gránátalma, csipkebogyó, vörös- és kékáfonya magjából sajtolt szépségolajak mellett sáfrányos szeklice olaj is került bele. Tartalmaz E-vitamint, természetes hidratáló összetevőket, sőt tengeri hínár és alga kivonatot is. Illatáról a fenséges, édesen fűszeres római kamilla illóolaj gondoskodik.

1. Csökkenti a ráncok hosszúságát és mélységét
  2. Hidratáló érzést nyújt
  3. Javítja a bőr feszességét
  4. Rugalmasabbá, simábbá válik az arcbőr
  5. Könnyen beszívódik
  6. Éjszakai arcszérumként tökéletes választás

kunzsuzsi

2018. április 18.

Szintén rendelésem mellé kaptam ajándékba. Elsőre büdinek találtam, nekem nem jött be annyira az illata, aztán amikor láttam, hogy rendes áron mennyibe kerül, úgy döntöttem, hogy kipróbálom. :D Nekem semmi rosszat nem okozott, szemkörnyékre kenegettem, kimondottan jól esett és kellemes érzés maradt utána. Kicsit még puhább és simább is lett tőle a bőröm, de ez lehet, hogy csak placebó. Közben beruháztam egy másik olajba, ami ennek töredékébe kerül és kiderült, hogy pontosan ugyanezekkel a hatásokkal bír. Ez kicsit elbizonytalanított, de szerintem az elixír is jól funkcionál. Csak tényleg elég drága a hasonló kategóriájú termékekhez képest.

kunzsuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

tlilla100

2018. április 3.

3 csillagot kap, mert egyébként nem rossz termék, de még akkor se érné meg, ha feleennyibe kerülne.

tlilla100
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

enszlaj

2018. március 17.

Jó az illata, és hidratál. Éjszakára szoktam használni. Eddig még különösebb csodát nem érzékeltem tőle, de finom puha lett a bőröm, és valamivel egyenletesebb.

enszlaj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Olympia

2018. március 5.

Ajándékba kaptam a januári rendelésemhez egy 5ml-es üveggel. Önmagában nem próbáltam és nem is fogom, mert töményen bármiféle olajt teszek az arcbőrömre, csak kiütéseket okoz. Arckrémhez keverek belőle 1-2 cseppet, ami így sokkal jobban hidratál. Nekem ily módon használva bevált.
Tetszik az illata is.

Olympia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Tetszik az illata is.

Neszti89

2018. március 2.

Vegyes érzéseim vannak. Nekem gyorsan felszívódik, főleg ebben a jelenlegi -15 fokos időben jól esik, az illata is finom, de egyéb hatását nem érzem. Sőt, inkább mintha több pattanásom lenne, de ezt nem feltétlenül az olaj okozza, a háttérben lehet a már tudott hormonzavarom is. Kihagytam néhány hetet, a pattanások ugyanúgy kijöttek. Ha már megvettem, elhasználom, de szerintem nem veszem újra.

Neszti89
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

LoOlita

2018. február 22.

Jó az illata. Ennyi. Nem szívódik be. Nekem speciel rosszat nem okozott, viszont jót se. Ennyi pénzért nem éri meg.

LoOlita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Momiji

2018. február 20.

Hatalmas csalódás, tele leszek tőle apró piros pöttyökkel, a szemkörnyékem irritálja. Nem értem miért. :(((

Momiji
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

CeCeDrake

2018. február 17.

Tavaly vettem, egy hét után a kukában kötött ki.
Borzasztó termék. Luxus. Az. Mert egy vagyont költ az ember, hogy helyrehozza azt, amit ez a valami művel a bőrével.
Irritációt okoz, meg pattanásokat. Száraz érzetű lesz tőle a bőr, nehezen, sőt egyáltalán nem szívódik be.
Nem ajánlom.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

Tavaly vettem, egy hét után a kukában kötött ki.
Nem ajánlom.

kovacskata

2018. február 12.

Ugyan a bőröm puha lesz tőle (de ezt egy sima mandulaolaj is tudja), de szemkörnyéken használva könnyen csípni kezdi a szemet, a homlokom pedig tele lett tőle apró pattanásokkal/pöttyökkel, úgyhogy a ráncaim biztosan nem látszanak, mert mindenki a pattanásokat veszi észre először...

kovacskata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

Bacskailea

2018. január 29.

Kicsit féltem tőle, mert natúr ránctalanítóról még nem hallottam. Sajnos elég rossz a genetikám, így már 30 alatt vannak kisebb ráncsocskák a bőrömön, de szerencsére pozitív csalódás volt ez a termék! Nagyon jó az illata, a bőröm sokkal feszesebb, és a szemem alatti kis ráncocskákat is eltüntette. Imádom! Borsos ára ellenére sokáig elég, és nagyon hatásos. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bacskailea
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 29.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.