KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Saphira, Módosítva: 2017. november 6.

Kategória:   Samponok

"A Manna natúr sampon száraz, normál hajra készült. Az aranysárga, áttetsző samponba a természet remekei kerültek. Hajad tisztításáról natúr, szigorúan növényi eredetű alkotóelemek (kokamidopropil-betain és lauril-glükozid) gondoskodnak, a lágy habzásért és a megfelelő sűrűségért szintén növényi eredetű anyagok (decil-glükozid és nátrium-kokoil-izetionát) felelnek, a citromsav pedig azért került bele, hogy beállítsa a haj számára ideális pH-értéket."

Kicsi77

2018. november 27.

Az én hajam iszonyat problémás: vékonyszálú, kevés, töve zsírosodásra hajlamos, vége száraz. Nem könnyű eltalálni a megfelelő sampont, mert vékonysága miatt mindentől száll. :( A barátnőmtől kaptam ajándékba ezt a sampont a rózsaszín kondicionálóval együtt. Magamtól nem hiszem, hogy megvettem volna, mert a natúr samponokban már annyiszor csalódtam és mert a Manna zöld színű hajmosó szappanja valami borzalom volt az én hajamra. Na de ez, szuper. Jól tisztít, van tömege a hajamnak ééééés egyáltalán nem száll!!!! A kondicionáló sem nehezíti el. Így együtt tökéletes. Remélem így is marad és nem szokik hozzá a hajam.

Kicsi77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

KittyMitty

2018. november 11.

November 1.
Három hete használom és azt kell mondanom, az eddigi legjobb sampon amit valaha használtam, kenterbe veri az összes eddigi sampont, akár natúr volt, akár nem. Jól habzik, nem durván, de hatékonyan dolgozik. Eddig kétnaponta mostam hajat és a második nap végére már látszott, hogy zsíros, most három nap után még simán frissenmosottnak tűnik, amit el sem hiszek...
A balzsammal együtt használom, isteni a végeredmény!!

November 11.
Azóta is nagyon jól szuperál, illetve felfedeztem egy másik csodáját. Elfogyott a kedvenc arctisztító habom, gondoltam kipróbálom ezt a sampont, összetevők alapján semmi olyan nincs benne, ami zavarná az arcom. Az adott pillanatban vagy ez volt, vagy egy sima hipermarketes folyékony szappan, szóval rá voltam szorulva... És komolyan, arctisztításra is szuper, puha volt tőle a bőröm, úgyhogy kb. két hete használom arcra is, mivel oda is simán bevált. Tudom, nem arra találták ki, de anno az arcmosó mannámat is használtam néha hajra, most pedig fordítva...:)

KittyMitty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

November 1.
A balzsammal együtt használom, isteni a végeredmény!!

November 11.

Lilium

Korcsoport: < 18
2018. november 6.

Másfél éve már, hogy természetes illetve szilikon mentes sampont és balzsamot használok és egyáltalán nem bántam meg, a hajam nagyon jól reagált rá, sokat is nőtt azóta. Eddig elég hosszú időn keresztül a Mádara samponját + balzsamát vettem újra, de most úgy éreztem hogy kíváncsi vagyok valami másra is. Nem bántam meg végül, hogy ezt választottam, mert tökéletesen tisztít, de közben nagyon puha lesz a hajam. Csak úgy csillog tőle! Én bátran ajánlom annak aki természetes sampont keres, ráadásul a hozzá tartozó balzsam is nagyon jó! :)

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 6.

carmenxo

2018. augusztus 22.

Tökéletes!! Nagyon jól habzik, nem kell a fél tubust kinyomni egy mosásnál, és nem lett tőle fénytelen gubancos szénakazal a hajam. Nagyon örülök hogy piacra dobták

carmenxo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Bacskailea

2018. január 29.

Az elixír mellé rendeltem a balzsammal együtt, és nagyon bevált! Abszolút nem érződik, hogy natúr cucc. A hajam szép lett tőle, és az illata is nagyon finom!

Bacskailea
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 29.

Encilla

2017. december 19.

Csodás, imádom! Szőkített, vékonyszálú hajam van, tökéletesen bevált ez a sampon, a balzsammal együtt.

Encilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.