KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Saphira, Módosítva: 2017. november 6.

Kategória:   Samponok

"A Manna natúr sampon száraz, normál hajra készült. Az aranysárga, áttetsző samponba a természet remekei kerültek. Hajad tisztításáról natúr, szigorúan növényi eredetű alkotóelemek (kokamidopropil-betain és lauril-glükozid) gondoskodnak, a lágy habzásért és a megfelelő sűrűségért szintén növényi eredetű anyagok (decil-glükozid és nátrium-kokoil-izetionát) felelnek, a citromsav pedig azért került bele, hogy beállítsa a haj számára ideális pH-értéket."

Bacskailea

2018. január 29.

Az elixír mellé rendeltem a balzsammal együtt, és nagyon bevált! Abszolút nem érződik, hogy natúr cucc. A hajam szép lett tőle, és az illata is nagyon finom!

Bacskailea
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 29.

Encilla

2017. december 19.

Csodás, imádom! Szőkített, vékonyszálú hajam van, tökéletesen bevált ez a sampon, a balzsammal együtt.

Encilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.