Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Saphira, Módosítva: 2017. november 6.

Kategória:   Samponok

"A Manna natúr sampon zsíros, korpás hajra készült. A borostyánszín samponba gyengéd, természetes összetevők kerültek. Hajad tisztításáról natúr, szigorúan növényi eredetű alkotóelemek (kokamidopropil-betain és lauril-glükozid) gondoskodnak, a lágy habzásért és a megfelelő sűrűségért szintén növényi eredetű anyagok (decil-glükozid és nátrium-kokoil-izetionát) felelnek, a citromsav pedig azért került bele, hogy beállítsa a haj számára ideális pH-értéket."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dundicat

2018. augusztus 2.

Nekem egyelőre tetszik. Itt olvastam, hogy nagyon folyós, fel voltam rá készülve emiatt nem pazaroltam belőle. Az illata nagyon szuper, friss, tiszta! Első hasznalat után nagyon szép tőle a hajam, könnyed, hullámos, szép tartása van.

UPDATE: kb egy hónapja használom, még a fele van meg (vállig érő hajjal). Tényleg nem habzik nagyon, de ez nálam plusz pont, így is szuperül tisztít! A zsírosságán is segít, és sokkal szebb a tartása, valahogy természetesebb a frizurám, a göndör hajam jobban egyben van. Korpásodásra is teljesen jó. Mindent összevetve: drága ugyan tényleg, de én szebbnek érzem magam tőle, szóval nekem megéri :)

dundicat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Gina77

2018. július 14.

Szerencsére ajándékba kaptam, nem venném újra. Nagyon híg, sok kell belőle és nagyon lelapult a hajam tőle még közvetlen hajmosás után is. 2 naponta kellett megmosnom a hajam a megszokott heti 2 helyett,annyira zsírosodott tőle. Maximum az àra extra, semmi egyebet nem tud.

Gina77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 14.

3tara2

2018. július 14.

Elfogult manna rajongó vagyok!
Ez a sampon viszont nálam egy nagy mellényúlás.
Valóban folyós állaga van, nagyon finom gyógynövényes kakukkfű illattal.
Ám soha nem tud olyan koszos lenni a hajam, hogy négyszeri mosás után se habozzon....
Vagyis: nem habzik, roppant gazdaságtalan és cseppet sem szűnteti meg a zsírosodást - sőt! Mióta használom, koszosabbnak érzem a hajszálaim! Ellentétben a balzsammal, ami nagyon tetszik - de ez most nem arról szól.
Nagy csalódást váltott ki, mert nézhetek más sampon után. Egyébként meg egy tubus talán három használatra lesz elég! (Ma kiderül)
Akkor már sokkal jobban megéri egy Kerastase, vagy Rusk, vagy bármi....de ennél tuti olcsóbb!

3tara2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 14.

Elfogult manna rajongó vagyok!
Ez a sampon viszont nálam egy nagy mellényúlás.
Valóban folyós állaga van, nagyon finom gyógynövényes kakukkfű illattal.

IamRebecca

2018. március 8.

Sajnos nekem egyáltalán nem vált be, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Nem habzik, ami engem kifejezetten zavart. Nagyon híg, emiatt úgy éreztem, hogy nehéz eloszlatni a fejbőrömön és relatíve sok kell belőle (pedig nincs sok hajam). Ez mind nem érdekelt volna, ha valóban használ és kevésbé zsírosodik tőle a hajam, azonban ez nem történt meg. 2-3 hét után sem észleltem semmiféle változást, ellenben kifejezetten lelapult tőle a hajam.

IamRebecca
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

MNNiko

2018. február 26.

Nekem az illata nagyon erős, nem is igazán kellemes és sokáig megmarad a hajamban...
A hatása szuper! Szép fényes és selymes tapintású lesz tőle a hajam. És valóban nem zsírosodik hamar.
Egy másik hátránya, hogy nagyon híg, ezért sokkal gyorsabban fogy, így az ára is elég borsos. De egyébként maga a hatása az minden szempontból betartja amit ígér!

MNNiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

hiuzlany

2018. február 1.

Pozitívum: nagyon szeretem az illatát, számomra kellemes gyógynövényes, amit natúrsága ellenére sokáig érzek (másnap is). Számomra eddig hatásos is, a nagyon zsírosodó hajamnál 1-2 napot nyerek a hajmosással, ami nálam óriási dolog és szép selymes, puha, csillogó is lesz tőle a hosszú hajam. Nem habzik rosszul szilikonmentes mércével mérve, igaz én évek óta ilyen termékeket használok, elszoktam már a művi nagy haboktól.
Negatívum: nagyon folyós az állaga, nehezen használható, nem túl gazdaságos ez által. Ennek fényében drágállom is, mert ráadásul csak 200ml-es és jobban fogy a többi natúr samponnál a folyóssága miatt, plusz háromszor annyiba is kerül. Mégis megvettem már a következő tubust, mert a hatásáért eddig nekem megéri. Remélem, nem szokik hozzá a problémás fejbőröm (sajnos ez szokott történni). Ezek a negatívumok miatt (főleg a folyósság) kap csak 4et, a hatása nálam csillagos ötös, ha az állagán javítanának, teljes főnyeremény lenne.

hiuzlany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Antioxidánsok: Thymus Vulgaris Leaf Oil