KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Saphira, Módosítva: 2017. november 6.

Kategória:   Samponok

"A Manna natúr sampon zsíros, korpás hajra készült. A borostyánszín samponba gyengéd, természetes összetevők kerültek. Hajad tisztításáról natúr, szigorúan növényi eredetű alkotóelemek (kokamidopropil-betain és lauril-glükozid) gondoskodnak, a lágy habzásért és a megfelelő sűrűségért szintén növényi eredetű anyagok (decil-glükozid és nátrium-kokoil-izetionát) felelnek, a citromsav pedig azért került bele, hogy beállítsa a haj számára ideális pH-értéket."

hiuzlany

2018. február 1.

Pozitívum: nagyon szeretem az illatát, számomra kellemes gyógynövényes, amit natúrsága ellenére sokáig érzek (másnap is). Számomra eddig hatásos is, a nagyon zsírosodó hajamnál 1-2 napot nyerek a hajmosással, ami nálam óriási dolog és szép selymes, puha, csillogó is lesz tőle a hosszú hajam. Nem habzik rosszul szilikonmentes mércével mérve, igaz én évek óta ilyen termékeket használok, elszoktam már a művi nagy haboktól.
Negatívum: nagyon folyós az állaga, nehezen használható, nem túl gazdaságos ez által. Ennek fényében drágállom is, mert ráadásul csak 200ml-es és jobban fogy a többi natúr samponnál a folyóssága miatt, plusz háromszor annyiba is kerül. Mégis megvettem már a következő tubust, mert a hatásáért eddig nekem megéri. Remélem, nem szokik hozzá a problémás fejbőröm (sajnos ez szokott történni). Ezek a negatívumok miatt (főleg a folyósság) kap csak 4et, a hatása nálam csillagos ötös, ha az állagán javítanának, teljes főnyeremény lenne.

hiuzlany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Antioxidánsok: Thymus Vulgaris Leaf Oil