Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2370 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TheGirl, Módosítva: 2018. október 10.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A Manna első krémes arcpakolása - varázslatos színű, mesés hatóanyagokkal gazdagított rózsaszín agyagos krémpakolás aloe vera vajjal.

• kizárólag natúr összetevőkből áll
  • tiszta, növényi olajok és vajak adnak találkozót egymásnak a krémpakolásban
  • szemet gyönyörködtető színéről az ásványi anyagokban gazdag rózsaszín agyag gondoskodik
  • egzotikus sheavajat, gyengéd édesmandula-olajat, simogató kókuszolajat, bársonyos jojobaolajat és aloe vera vajat is kevertek bele
  • a bőr a lehető legteljeskörűbb kényeztetést kapja tőle

Nymphea

2019. február 1.

Nekem sajna nem vált be, pedig nagyon akartam szeretni. A hatása olyan átlagos, ráadásul a maszk nem a relaxációt jelenti számomra, hanem azt a végeláthatatlan hercehurcát, ami a lemosásával jár. Minimum 10 bevizezett vattakorong működik közre, de úgyis macerás, bőrkínzó és szörnyű eltávolítani. A hajat és ruhát is befogja, szóval hajmosás előtt alkalmazom. Nem éri meg az árát, ha nagy nehezen leimádkozom a pofimról, akkor meg marad utána egy enyhén zsíros és hullaszínű arc.

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Stroopie

2019. január 7.

Karácsonyra kaptam ezt a csodaszert...és tényleg az.
A bőröm eléggé rakoncátlan volt, száraz is, de alkalmanként pattanásos , sosem tudtam, hogy éppen milyen kedve lesz aznap. Sok mindent próbáltam rá, több kozmetikusnál is jártam, de nem jártam sikerrel. Nagyjából fél éve kezdtem el használni a MANNA zöldteás pakolását, ami csodát tett a bőrömmel...azt hittem, a hatást nem lehet fokozni, egészen addig, ameddig ki nem próbáltam ezt az arcpakolást.
A bőröm puha és hidratált lesz tőle, több napon keresztül érzem a hatását, nagyon kellemes illata van ( és ha ajtót nyitok egy váratlan látogatónak sem ijed meg egy iszapszörnytől, mint a zöldteás esetében :D - ettől függetlenül azt is nagyon szeretem.)
Mindenkinek ajánlani tudom :)

Stroopie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Karácsonyra kaptam ezt a csodaszert...és tényleg az.
Mindenkinek ajánlani tudom :)

KrauszSzevinKriszta

2018. december 25.

3 hete használom, heti 2-szer és imádom a hatását!
Kombinált, erősen vízhiányos bőrömmel csodát tesz. Ápolja, feltölti, hidratálja. Nem irritál, pedig nagyon érzékeny a bőröm. Sokféle pakolást, maszkot próbáltam ki, de maradok nála.

KrauszSzevinKriszta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

3 hete használom, heti 2-szer és imádom a hatását!

Lanie

2018. október 21.

Őszintén nagyon szeretem használni még úgy is, hogy nem olyan egyszerű az eltávolítása mint egy egyszerű pakolásnak. Kellemes natúr illat, könnyű állag. A lemosásnál ajánlok egy vizes szivacsot amit körkörös mozdulatokkal haladva sokkal könnyebb eltávolítani az agyag állagából kifolyólag. Azt hiszem sokáig elég lesz a mennyiség is, próbáljátok! :)

Lanie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!