KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TheGirl, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Kategória:   Ajakápolók

"A vérnarancs színű, fenséges illatú Színes csók ajakbalzsam kívül-belül megújult! A korábbi tégelyt felváltotta a praktikus tubus, emiatt könnyebben használhatóvá és higiénikusabbá vált, hisz nem az ujjadat kell használnod ahhoz, hogy felvidd az ajkaidra. A méhviasz helyett kandelilla viaszt tettünk bele, így a Színes csók ajakbalzsam 100%-ban vegánná vált."

• Diszkréten színezi az ajkakat
  • Finoman fénylik majd ajkad a bársonyos ricinusolajtól
  • Kellemes, enyhe narancsillata igazi nyári hangulatot teremt
  • Kizárólag natúr összetevőkből készült, 100%-ban vegyszer- és pálmaolajmentes

Antioxidánsok: Tocopherol

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.