KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1500 Ft és 3000 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: theriniel, Módosítva: 2016. július 4.

Ár:   1500 Ft és 3000 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Havas téli fenyőerdő, barátságos fakunyhó, kandalló... Kezedben egy bögre forró, fűszeres ital, kinn a zöld ágakon megülnek a fehér, vattaszerű hópelyhek, mindenhol csend és nyugalom honol – ezt az érzést kapod vissza minden alkalommal, amikor beleszippantasz a Téli álom tégelyébe.

A kifejezetten a hideg hónapok által inspirált, illatosított ghánai shea vaj feltölti bőröd A-, E-, F-vitaminokkal, emellett kiválóan hidratál. Ráadásul olyan, eddig még egy Mannában sem használt, frissítően fás illatú, 100%-os tisztaságú illóolajok teszik egyedivé, mint a fenyő és az ánizs. Hogy még ellenállhatatlanabb legyen, édesnarancs illóolajat is kevertünk az új illatokhoz.

Shauna

2017. október 15.

Az illata szörnyű, szinte már büdös.
Tavaly télen a derekamra használtam, mert valami miatt nagyon kiszáradt a bőröm azon a részen. Nem igazán éreztem a hidratáló hatását, és bár jobb nem lett tőle a bőröm tapintása, de rosszabb sem, szóval azért valamit mégis érhetett...
A csomagolását szeretem, kicsi és praktikus.

Shauna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Az illata szörnyű, szinte már büdös.
A csomagolását szeretem, kicsi és praktikus.

Mithra7

2016. december 20.

Imádom ezt a terméket. A száraz bőrnek igazi felüdülés és végre nem csak arra a fél órára lesz hidratált a bőröm hanem egész nap. Télen az arcomra is használom, szépen hidratálja, bár csak éjszakára kenem fel, nappalra sok lenne. Az illatát is szeretem, végre nem egy virágos, hanem egy kellemes fűszeres illat. Külön tetszik, hogy a fenyő illat nem az a WC illatosító fenyő.

Mithra7
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

vadcseresznyefamag

2016. július 10.

A hatását szeretem, de az illatát nem. A fenyő és ánizs kombináció nem a legjobb. Vagyis lehetett volna, ha mondjuk intenzívebb a fenyő. Eléggé gyenge az illat intenzitás.ajakbalzsamnak használom. Remélem hamar elfogy. Szappanhoz kaptam csomagban, nem venném újra.

vadcseresznyefamag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Abies Balsamea (Balsam) Needle Oil, Pimpinella Anisum (Anise) Fruit Oil, Limonene, Linalool