KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TheGirl, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Kategória:   Ajakápolók

"Bűvöld el érzékeid az édesen illatos, tiszta vaníliakivonatból készült Manna Vanília ajakbalzsammal, mely most kívül-belül megújult! A korábbi tégelyt felváltotta a praktikus tubus, emiatt könnyebben használhatóvá és higiénikusabbá vált, hisz nem az ujjadat kell használnod ahhoz, hogy felvidd az ajkaidra. A méhviasz helyett kandelilla viaszt tettünk bele, így a Vanília ajakbalzsam 100%-ban vegánná vált."

Antioxidánsok: Tocopherol